Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@mig

koliko indexnih bodova u korekcij prema dolje bi potvrdilo tvoja očekivanja?
na artu-ovom grafu je kakvih 100 bodova , jeli to dovoljno? [huh]

da..
a moze i manje, a moze i vise.
ali okvirno 100pts dolje, uz naznake da je to samo korekcija uzlaznog trenda bi mi bili dovoljni signali za ulazak.
vidjet cemo [yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

svi se pitate hoće li probiti liniju otpora a što činite da se to dogodi ???
ako se suzdržite od prodaje i odlučite se kupovati sigurno ćete doprinjeti prelasku preko tog magičnog otpora … mislim da je sentimet dovoljno pozitivan da se to dogodi a i svima nama (barem se tako nadam) je u interesu da se crobex vrati preko 2000 …
ne treba biti pohlepan pa prodavati u nadi kako će se kupiti jeftinije jer se time odgađa oporavak ukupnog tržišta, zašto ne gledati kako je pametnije preskočiti neke otpore i dati svoj doprinos tome barem sa suzdržavanjem od prodaje…
dionice su nisko i primamljive su i na ovim cijenama prema tome interesa će biti pogotovo kad se uvede OIB jer će puno crnog novca krenuti u legalizaciju preko burze…

Ovdje upišite svoj komentar…

Mrgud28, 18.12.2008. u 17:11
Leconote

Nisam namjerno htio te citirati jer to čini predugi tekst. Ma meni isto nije jasno jedno…navodno svi znaju i smatraju da če Crobex završiti na 1800, 1950 ili 2000 bodova, međutim nitko ne želi ući s lovom čak niti na 1400 a kamoli sada, jednostavno ne žele zaraditi .. ZAŠTO.. to mi nije jasno,,, ali da pojedini tupsoni ruše Crobex RUŠE, svojim neznanjem, strahom, paničnom attacom. Imam ja NORMABELA viška za takve, pa ako treba kome slobodno se javite.
Pozdrav svima !!
LJUTI MRGUD

I very much love INGRA !!




@mig

koliko indexnih bodova u korekcij prema dolje bi potvrdilo tvoja očekivanja?
na artu-ovom grafu je kakvih 100 bodova , jeli to dovoljno? [huh]

da..
a moze i manje, a moze i vise.
ali okvirno 100pts dolje, uz naznake da je to samo korekcija uzlaznog trenda bi mi bili dovoljni signali za ulazak.
vidjet cemo [yawn]
[/quote]

Kaj u cashu si pa bi malo druknuo za spuštanje da se ukrcaš….forume smiješni forume…





@mig

koliko indexnih bodova u korekcij prema dolje bi potvrdilo tvoja očekivanja?
na artu-ovom grafu je kakvih 100 bodova , jeli to dovoljno? [huh]

da..
a moze i manje, a moze i vise.
ali okvirno 100pts dolje, uz naznake da je to samo korekcija uzlaznog trenda bi mi bili dovoljni signali za ulazak.
vidjet cemo [yawn]
[/quote]

Kaj u cashu si pa bi malo druknuo za spuštanje da se ukrcaš….forume smiješni forume…
[/quote]

Zaboravio napisat da odma najaviš da se na 2000 iskrcavaš i to ćeš nam ponosno izvjestit
tu na forumu…..uostalom za sad samo jedanput dva put dnevno malo prelistam iz
zabave a s vremenom se nadam da ću malo prelistat svaki peti dan…






@mig

koliko indexnih bodova u korekcij prema dolje bi potvrdilo tvoja očekivanja?
na artu-ovom grafu je kakvih 100 bodova , jeli to dovoljno? [huh]

da..
a moze i manje, a moze i vise.
ali okvirno 100pts dolje, uz naznake da je to samo korekcija uzlaznog trenda bi mi bili dovoljni signali za ulazak.
vidjet cemo [yawn]
[/quote]

Kaj u cashu si pa bi malo druknuo za spuštanje da se ukrcaš….forume smiješni forume…
[/quote]

Zaboravio napisat da odma najaviš da se na 2000 iskrcavaš i to ćeš nam ponosno izvjestit
tu na forumu…..uostalom za sad samo jedanput dva put dnevno malo prelistam iz
zabave a s vremenom se nadam da ću malo prelistat svaki peti dan…
[/quote]

pogledaj sve moje postove i nadji ikad i jedan druk prema dolje.
a narocito od 02.12.08.

pogledaj sve moje crtkarije, sve su za gore..za UP..

pogledaj potpis.. [bye] [bye] [bye]

ako je netko bio i ostao BULL onda sam to ja

[bye] [bye] [bye]

forume smijesni forume [bye] [bye]

[bye] [bye] [bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


MiaIII, 18.12.2008. u 17:51
Leconote

Nisam namjerno htio te citirati jer to čini predugi tekst. Ma meni isto nije jasno jedno…navodno svi znaju i smatraju da če Crobex završiti na 1800, 1950 ili 2000 bodova, međutim nitko ne želi ući s lovom čak niti na 1400 a kamoli sada, jednostavno ne žele zaraditi .. ZAŠTO.. to mi nije jasno,,, ali da pojedini tupsoni ruše Crobex RUŠE, svojim neznanjem, strahom, paničnom attacom. Imam ja NORMABELA viška za takve, pa ako treba kome slobodno se javite.
Pozdrav svima !!
LJUTI MRGUD
[/quote].
e pametni moj kolega,pa u tome i je problem što svi znaju da ide na 1850-2000..a ne mislite li da bi mnogi mogli ostati zarobljeni na tim visinama,ne brinite vi za one koji nezainteresirano promatraju mrcvarenje malih…..ja sam siguran da će mnogi ostati visiti kada krene dolje?

Piše se stalno da idemo do 1850,pa onda na sigurnih 2000,pa onda ………….
I zašto se onda ne kupuje,kada je to sigurno?
Na burzi ništa nije sigurno,ali kada bi i došli do 2000,sigurno sljedi veći pad,a i sumnjam da će mo i doći do 2000,jer bude istresanja i prije i to velikoga.
I nama 2000 bude dosta dugo velika brana i da nju preskočimo,treba će nam jako dobre i pozitivne vijesti i kada bi to preskočili,onda počinje siguran rast,a do tada smo tu gdje jesmo.


Piše se stalno da idemo do 1850,pa onda na sigurnih 2000,pa onda ………….
I zašto se onda ne kupuje,kada je to sigurno?
Na burzi ništa nije sigurno,ali kada bi i došli do 2000,sigurno sljedi veći pad,a i sumnjam da će mo i doći do 2000,jer bude istresanja i prije i to velikoga.
I nama 2000 bude dosta dugo velika brana i da nju preskočimo,treba će nam jako dobre i pozitivne vijesti i kada bi to preskočili,onda počinje siguran rast,a do tada smo tu gdje jesmo.

I što sad na kraju?? [shocked] [rolleyes] Mislim….što je sigurno a što nije sigurno…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

na s&p 500 obrazac glava i ramena ,usput se formira i rastući klin,ali obrazac glava i rame ima veću težinu pa njegova realizacija je izglednija,nemam volumene ,dali se poklapaju,

mogući obrazac glava i rame na crobexu, uz taj obrazac sam nacrtao vile,koje još nisu skroz zadovoljile uvjete,u narednih nekoliko dana trebale bi udariti u srednju liniju,da se to dogodi .trebao bi osjetniji rast,molim komentar

New Report

Close