Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovi otpori na grafu od 16.12. izgleda djeluju.

treba naglasiti da je ostvaren proboj linije vrata obrnutog šampona za više od 5%.
zato ovi otpori vjerojatno samo odgađaju dostizanje grobi targeta od ca 2000.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ako danas dj pređe 9000 onda ide do 10300 i to je 100%.
Eto samo to.

A to da crobex neće probiti 1800 su gluposti isto kao i moje kaj sam prodao i sada čekam. [lol] [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


sorry ekipa, neće ići… ipak smo odradili a-b-c, dakle idemo dolje… bilo je lijepo dok je trajalo, ali to je to…

Kako komentirate da je nakon vaše preporuke za prodaju crobex otišao još 15-ak % gore, a dionice i po 25%?
kolega možete li opet postati neku vašu analizu..one mi jako pomažu kad sam u nedoumici što napraviti..tada jednostavno napravim kontra vaših preporuka i uvijek ispadne dobro.

[/quote]

Kolega Biber/vještica/papar/Hekela

Molio bih da vi stavite jednu , ponavljam, barem jednu analizu TA
Jer koliko ja pratim ovu temu NITI JEAN JEDINI PUT NISTE STAVILI NITI JEDAN GRAF I ALALIZU u povijesti vašeg postijanja na forumu. !!!

Hvala.

MOLIO BIH SVJEDOKE VRIJEĐANJA BARONA OD STRANE KORISNIKA KNELETA; I PRIZIVANJE SODOMIJE I INCESTA OD STRANE FORUMAŠA ALEXANDERA (KNELE), NEKA MI SE JAVE RADI PODIZANJA TUŽBE. HVALA......http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1522&pg=48&#post714108

@artu
@febo

uz falling wedge jos jedan bullish obrazac, probijen..
nadam se da nece oba iznevjeriti, iako su nepouzdani u bearu.

lijepo za vidjeeti [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Definitivno smo na ključnoj razini i u sljedećih par dana bi proboj donio daljnji rast…
vidim da se dio ekipe poćeo iskrcavat i klade se na pad…


Na DAX-u, nešto što se rijetko viđa. Snaga (jačina) 20-dnevnog trenda ide prema nuli (0) !!! Tipično za trokutaste formacije koje se razvijaju dulje od mjesec dana.

Ajd molim te nabaci graf…slika=1000 riječi
Hvala i pozz

Hoćemo li razigrati ovako?

a tu bi se mogli odbiti



@artu

@febo

uz falling wedge jos jedan bullish obrazac, probijen..
nadam se da nece oba iznevjeriti, iako su nepouzdani u bearu.

lijepo za vidjeeti [smiley]

prvo da popravimo ovu jedunicu,
e sad ,jeli to dovoljno da te ohrabri da poćne šoping,
evo i mene cashovina svrbuka i ja bi šopingirao [wink]
neki dan si napisao da se bojiš amera ( i ja isto )ali me više brine onaj jučerašnji stampedo kopitara

@xman

mozes li molim te ispraviti ono sto sam krivo pobrojao sinoc.
tj, dati svoj count.
thx


@nana

cekam jos..
slicno ko vlad, oscilatore, ispuhivanje, korekciju prema dolje, neklajn, gornju liniju klina, itd..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

@mig

koliko indexnih bodova u korekcij prema dolje bi potvrdilo tvoja očekivanja?
na artu-ovom grafu je kakvih 100 bodova , jeli to dovoljno? [huh]


ovi otpori na grafu od 16.12. izgleda djeluju.

Vlad ako može par pitanja, skoro se nimalo ne razumijem u TA ali mi je par stvari zapelo za oko.
1 ako crobex nekoliko dana ostane na ovoj razini on će se odaljiti od gornje crvene crte cca5%
2 Što se treba dogoditi nakon što crobex se odmakne cca 5% od gornje crvene crte
3 Ako se odbije dali treba ići prema donjoj crvenoj crti i koji bi to trebao vremenski interval biti jer ako se vremenski interval prolongira za nekoliko mj onda bi donja crvena crta pokazivala crobex ispod 1000 bodova
Hvala na odgovoru

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close