Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da je ovaj period nezanimljiv za analize? [huh]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


izgleda da je ovaj period nezanimljiv za analize? [huh]

Mislim da zanimljiviji biti ne može. No od znalaca ni slova

Hell is Empty and all the Devils are Here

S obzirom da sam neiskusan u TA moja prognoza je svakakva. MACD veli da bi usoro morali na hlađenje. Na po Bollingeru moze biti odbijanac od srednje linije ili proboj do gornje pa onda dole.

Nije bolest sve što boli

Nek nam stanislav nabaci koji klin ili bolje trokut……
[cool]

Naj niš zamerit…….blagdanska euforija….

Scio me nihil scire



izgleda da je ovaj period nezanimljiv za analize? [huh]

Mislim da zanimljiviji biti ne može. No od znalaca ni slova
[/quote]
toliko o znalcima….dovoljan komentar….. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nego vlad …kad ce ono atpl na 200 ,cekamo tvoj target [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Molim uvažene kolege da mi pomognu. Gdje možemo dobiti barem odokativnu informaciju o tome koliko OMF-ovi imaju još sredstava u OIF-oima?
Naime, mišljenja sam da je to jedini balast na ovom našem TK i da eventualno preostalim povlačenjem udjela OMF-ovi mogu značajnije srušiti tržište. U suprotnom čini mi se da su razine Crobexa na 1400 – 1500 bodova doista povijesne.

malo su se svi hajebali

Ovo je samo kapitalizacija dobiti. Pravo stanje ce se vidjeti tek iza nove godine.

Nije bolest sve što boli

@Gatara

Po TA bi trebalo padati.

No ovo više nema veze sa TA, ovo je čisto pumpanje.
Pa tko voli nek izvoli.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

ljudi polako ne treba nikoga razapinjati, ja isto mislim da to nebu dugog daha.

Ma ljudi nije bitno tolko kolka je cijena dionica i sada i na 2200 i na 1200 su jeftine, ali perspektiva mora biti dal moze biti gore bankama, firmama i dal sljed samo bolje vijeti ili ne.

Ko misli da vise niko nemre propast i da su najgore informacije vani neka kupuje ko ne neka jos ceka.

Ja smatram da ce bit jos losih vjesti i da je ovo nista drugo doli ravnjanja pozicija.
Al opet to ne znaci da nebum shortal [cool]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Nek nam stanislav nabaci koji klin ili bolje trokut……
[cool]

Naj niš zamerit…….blagdanska euforija….

Komentari kao kod male djece. Tko je pametniji. Tko je u pravu… Istina je u slijedećem !Gedali ste film Kolo sreće sa Edi Murpyem. Dva bogata starca kladili su se između sebe za dolar i radili su razne smicalice da njihova teorija pobjedi. Ovo situacija mi sliči na takvo nešto. Uska skupina ljudi sprda se sa cijelim svijetom i niš ne valja, a kad odluče reći sve će biti u redu i krasno. Ovo su sve alati kojima se služe. Zašto se trenutno zeleni vjerovatno leži u činjenici da je majstor koji je bacio cipelu na Georga nosio broj 44. Da ima broj cipele malo veći, možda bi danas bilo sve crveno. Ipak žao mi je što ga nije pogodio, ne u glavu jer mu ništa ne bi bilo.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close