Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po svemu sudeći hlađenje smo odradili u četvrtak i petak.
Nije isključeno da se sutra malo stagniramo.


@stanislav

Ostavi se klinova i trokuta. Slijedi nam blagdanska euforija.

Scio me nihil scire


Po svemu sudeći hlađenje smo odradili u četvrtak i petak.
Nije isključeno da se sutra malo stagniramo.


@stanislav

Ostavi se klinova i trokuta. Slijedi nam blagdanska euforija.

prije te "euforije" morali bi jos jedanput pasti – slicno kao sto smo pali u cetvrtak i petak….
ako se to ne dogodi , onda euforija postaje upitna….

Tržište se počelo vračati u život. Panika polako nestaje, a kupnja se gomila na većini dionica.U kešu je ostalo jako puno ljudi, pametni polako kupuju i grade portfelj, jer kad krene tada će se ovi koji su sada u kešu ponašati kao pijani milijuneri.Mene je do jućer hvatala velika panika, ali tada sam obavio nekoliko razgovora sa ljudima koji "znaju znanje" i odlucio da je vrijeme kupnje pred nama.

NA SEMINARU ĆU VAM PREDSTAVITI KJNIGU "OD MILIJUNA DO PUCKE KUHINJE" ...autora S.I.

Stanislave, brokere savjetuju prodaju, analitičari prodaju.

NA SEMINARU ĆU VAM PREDSTAVITI KJNIGU "OD MILIJUNA DO PUCKE KUHINJE" ...autora S.I.


Tržište se počelo vračati u život. Panika polako nestaje, a kupnja se gomila na većini dionica.U kešu je ostalo jako puno ljudi, pametni polako kupuju i grade portfelj, jer kad krene tada će se ovi koji su sada u kešu ponašati kao pijani milijuneri.Mene je do jućer hvatala velika panika, ali tada sam obavio nekoliko razgovora sa ljudima koji "znaju znanje" i odlucio da je vrijeme kupnje pred nama.

AHA, a zato ti veliki prometi i rast na Pounju i Hotelima Omišalj. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Tržište se počelo vračati u život. Panika polako nestaje, a kupnja se gomila na većini dionica.U kešu je ostalo jako puno ljudi, pametni polako kupuju i grade portfelj, jer kad krene tada će se ovi koji su sada u kešu ponašati kao pijani milijuneri.Mene je do jućer hvatala velika panika, ali tada sam obavio nekoliko razgovora sa ljudima koji "znaju znanje" i odlucio da je vrijeme kupnje pred nama.

Da se ovo ne shvati kao napad ili druk ili nešto slično, al koji su to ljudi koji znaju znanje…
Da ne eleboriram sad što znači čovijek koji "zna znanje" molio bi da vi vi to objasnite, kojoj on branši pripada, jel školovan ili je to čovijek koji ima kako kažu x faktor, itd..itd..
Pitam to zato da ja u svom okruženju potražim jednoga da mi kaže što će se dogoditi, jer ako svi silni doktori nauka nisu ovo mogli predvidjeti (ili jesu pa im nisu dali u medije) možemo li onda reći da je tvoj "znanac" neki spin doktor lik koji ima ljude u novinama i medijima i koji će sa par dobro intoniranih članaka "dići" dionice koje tebi trebaju ili cijelo tržište? Ili je tu riječ o jednom od čelnika mirovinskog fonda ili kome?

Molim edukaciju, ako ne želiš for free, pošalji broj tekućeg u roku 1 sata ti uplatim kotizaciju za predavanje o čovjeku koji "zna znanje".

Pozdrav


Tržište se počelo vračati u život. Panika polako nestaje, a kupnja se gomila na većini dionica.

ne znam gledamo li istu burzu, ali na ZSE je sve suprotno od toga što pišeš: tržište se ne vraća u život nego životari na granici kliničke smrti, ostvaren je rast od +3,25% na samo 16 mil. kn prometa. Gomilanje kupnje ne vidim nigdje osim nešto na INI i HT, sve ostalo nije vrijedno spomena. HT i ATPL drže preko 50% današnjeg prometa na ZSE, ostalo je mizerno
Meni to sve izgleda samo da se čeka okidač (crvenilo vani) da se svi masovno iskrcaju s par % plusa ostvarenog prošli tjedan a onda što bude bude.



Tržište se počelo vračati u život. Panika polako nestaje, a kupnja se gomila na većini dionica.U kešu je ostalo jako puno ljudi, pametni polako kupuju i grade portfelj, jer kad krene tada će se ovi koji su sada u kešu ponašati kao pijani milijuneri.Mene je do jućer hvatala velika panika, ali tada sam obavio nekoliko razgovora sa ljudima koji "znaju znanje" i odlucio da je vrijeme kupnje pred nama.

Da se ovo ne shvati kao napad ili druk ili nešto slično, al koji su to ljudi koji znaju znanje…
Da ne eleboriram sad što znači čovijek koji "zna znanje" molio bi da vi vi to objasnite, kojoj on branši pripada, jel školovan ili je to čovijek koji ima kako kažu x faktor, itd..itd..
Pitam to zato da ja u svom okruženju potražim jednoga da mi kaže što će se dogoditi, jer ako svi silni doktori nauka nisu ovo mogli predvidjeti (ili jesu pa im nisu dali u medije) možemo li onda reći da je tvoj "znanac" neki spin doktor lik koji ima ljude u novinama i medijima i koji će sa par dobro intoniranih članaka "dići" dionice koje tebi trebaju ili cijelo tržište? Ili je tu riječ o jednom od čelnika mirovinskog fonda ili kome?

Molim edukaciju, ako ne želiš for free, pošalji broj tekućeg u roku 1 sata ti uplatim kotizaciju za predavanje o čovjeku koji "zna znanje".

Pozdrav
[/quote]

poštovani, zaključio sam da znaju znanje po tome jer su u 6 mjesecu 2007. godine nakon explozije građevinara napustili tžište i nagovjestili da se sprema veliki belaj.
Prije desetak dana započeli su kupovati dionice.
Meni dosta!

NA SEMINARU ĆU VAM PREDSTAVITI KJNIGU "OD MILIJUNA DO PUCKE KUHINJE" ...autora S.I.




Tržište se počelo vračati u život. Panika polako nestaje, a kupnja se gomila na većini dionica.U kešu je ostalo jako puno ljudi, pametni polako kupuju i grade portfelj, jer kad krene tada će se ovi koji su sada u kešu ponašati kao pijani milijuneri.Mene je do jućer hvatala velika panika, ali tada sam obavio nekoliko razgovora sa ljudima koji "znaju znanje" i odlucio da je vrijeme kupnje pred nama.

Da se ovo ne shvati kao napad ili druk ili nešto slično, al koji su to ljudi koji znaju znanje…
Da ne eleboriram sad što znači čovijek koji "zna znanje" molio bi da vi vi to objasnite, kojoj on branši pripada, jel školovan ili je to čovijek koji ima kako kažu x faktor, itd..itd..
Pitam to zato da ja u svom okruženju potražim jednoga da mi kaže što će se dogoditi, jer ako svi silni doktori nauka nisu ovo mogli predvidjeti (ili jesu pa im nisu dali u medije) možemo li onda reći da je tvoj "znanac" neki spin doktor lik koji ima ljude u novinama i medijima i koji će sa par dobro intoniranih članaka "dići" dionice koje tebi trebaju ili cijelo tržište? Ili je tu riječ o jednom od čelnika mirovinskog fonda ili kome?

Molim edukaciju, ako ne želiš for free, pošalji broj tekućeg u roku 1 sata ti uplatim kotizaciju za predavanje o čovjeku koji "zna znanje".

Pozdrav
[/quote]

poštovani, zaključio sam da znaju znanje po tome jer su u 6 mjesecu 2007. godine nakon explozije građevinara napustili tžište i nagovjestili da se sprema veliki belaj.
Prije desetak dana započeli su kupovati dionice.
Meni dosta!
[/quote]

Mislim da fondovi pripremaju market. E sad za što, vidjet ćemo.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

Ostajem kod tvrdnje da kraj godine neće biti loš….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

graf S&p

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


….

poštovani, zaključio sam da znaju znanje po tome jer su u 6 mjesecu 2007. godine nakon explozije građevinara napustili tžište i nagovjestili da se sprema veliki belaj.
Prije desetak dana započeli su kupovati dionice.
Meni dosta!

Živjeli,
opet da se ne bi shvatilo krivo nije napad, ali…
I ja svojim frendovima velim da sam izašao iz zabe na 12900 kad i luković, istina je prije da sam izašao na 2900 (karikiram).
Koliko ja znam tu su samo jedan ili 2 lika "drukali" da idemo dole, neznam jer iz toga da budu kontra ili su stvarno znali…
A u javnosti je to Kardum govorio cijelu 2007, Stojić, Galinec itd…

Molim vas zaključak…

New Report

Close