Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



postoji li program (osim blumbija) pomoću kojeg se mogu raditi indikatorske/oscilatorske TJEDNE analize pojedinih hr dionica?

teletrader?

TELETRADER, perfektna alatka. Dnevna, tjedna, mjesečna.

[/quote]

fala, braune!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




postoji li program (osim blumbija) pomoću kojeg se mogu raditi indikatorske/oscilatorske TJEDNE analize pojedinih hr dionica?

teletrader?

TELETRADER, perfektna alatka. Dnevna, tjedna, mjesečna.

[/quote]

fala, braune!
[/quote]

NP.
Ali trenutno najjača 60-minutna analiza koja je 100% točno pokazala pad u četvrtak i petak, prema oscilatorima. [thumbsup]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!


Onda dogovorite se više,jel sutra krećemo s padom ,il rastom ??

Po svemu sudeći pošto ima puno različitih mišljenja ,vjerovatno,ćemo par dana stajati na mrtvoj točci,a onda krenuti prema dole.
Podatke sam izvukao staro Indijanskom metodom "gledanjem u nebo".

Pa nalazimo se još uvijek u padujućem trendu. Znači moglo bi sutra malo "up" dogoročno "down" sve dok ne završi kriza.


futur 2.

A gdje je nestao futur 1?

sutra je oscilatorski dan za prodaju (barem 50% pozicija) nekih dionica, ali još nije i dan za kupnju istih dionica (kao ni ostalih).
onima koji me na pm pitaju, a trenutačno su u kešu: sutra čekanje.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dali u ovom valu crobex vidite ispod 1400?

idući tjedan će bit bolje...

..nedostatak ovog klina je taj što ima samo 2 dodirne točke koje prate trend,dok imamo 3 točke suprotne trendu..Optimalno bi bilo obrnuto.Divergenciju imamo na rsi i macd dok je nemamo na po.Ključna razina za ovaj klin bi bila na 1810.




postoji li program (osim blumbija) pomoću kojeg se mogu raditi indikatorske/oscilatorske TJEDNE analize pojedinih hr dionica?

teletrader?

TELETRADER, perfektna alatka. Dnevna, tjedna, mjesečna.

[/quote]

fala, braune!

[/quote]

http://www.fxos.hr/teletrader.php
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=5897&pg=1

Potvrđujem, odlična alatka.


..nedostatak ovog klina je taj što ima samo 2 dodirne točke koje prate trend,dok imamo 3 točke suprotne trendu..Optimalno bi bilo obrnuto.Divergenciju imamo na rsi i macd dok je nemamo na po.Ključna razina za ovaj klin bi bila na 1810.

Nije to klin nego trokut. Evo učili me danas popodne, pa da utvrdimo.
Trokut MOŽE IMATI 4 dodirne točke, (crveni trokut), ali vjerojatno će se desiti plava donja stranica.

Pogledajmo koliko smo samo imali trokuta u zadnje vrijeme.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

e ovo je stvarno malo isforsiran trokut… ja samo vidim da smo se odbili od gornje linije silaznog trenda

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Trokut se razvija od 3 tjedna do 3 mjeseca.
Kraća formacija je “pennant” – “A short triangle bounded by two converging trend lines.”
A što se tiče ovog trenutnog “trokuta”, tek kad se dogodi još jedan odbijanac (stvori se točka br. 4), onda možemo govoriti o trokutu i čekati breakout na petoj, šestoj, … točki.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

.. stanislav
ma dobro sve je moguće,u literaturi piše da je falling wedge jedan od najteže uočljivih uzoraka.zato je potrebno za utvrđivanje paterna pratiti indikatore koji ga potvrđuju,u ovom slučaju diverg.volumene i vrijeme formiranja.smatram za ovako važan uzorak tj.reversal fall wedge da bi bilo potrebno vrijeme formiranja od 3-6mj.
p.s.na priloženoj slici u točki (strelica) šta bi zaključio da smo završili klin ili da je počeo trokut

New Report

Close