Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala stručnjaku na asu bez komentara/argumenta. [thumbsup]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.



Friško …formirao se novi klin, novi indikator, ali po svemu sudeći idemo nakon ovog indikatora prema 1400 bodova.

Ovo nije klin nego trokut.
A kao i svaka formacija, može i gore i dolje, bez obzira na veću mogućnost (prema povijesnim podacima) u određenom smjeru. A trguje se kad se breakout dogodi, a ne kad mislimo da će se dogoditi breakout na dolje (a ono se baš odbije i probije gornju liniju).
[/quote]

Triangle engl. Bearish u ovom slučaju.
Može biti ili klin ili trokut, jer je formacija poznata.
Ako smo još u bear marketu, a mislim da jesmo, onda bi se mogao desiti proboj na dolje.
Evo da razjasnimo sve sumnje.

[img]http://www.trending123.com/media/free/Chart-Of-The-Day/bearish-triangle.png[/img]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

Onda dogovorite se više,jel sutra krećemo s padom ,il rastom ??

Po svemu sudeći pošto ima puno različitih mišljenja ,vjerovatno,ćemo par dana stajati na mrtvoj točci,a onda krenuti prema dole.
Podatke sam izvukao staro Indijanskom metodom "gledanjem u nebo".

idući tjedan će bit bolje...



STANISLAV, klin gdje pokazuje strelicu – ti je prestrm, preoštar…..malo to raširi i olabavi..i izgleda
bi logično….i tako jedno deset puta ..i evo gotovi smo s krizom…

Gornje dvije tičke klina su odrađene, fali samo druga točka sa donje strane, ali će se formirati klin 100%.
[/quote]



Friško …formirao se novi klin, novi indikator, ali po svemu sudeći idemo nakon ovog indikatora prema 1400 bodova.

Ovo nije klin nego trokut.
A kao i svaka formacija, može i gore i dolje, bez obzira na veću mogućnost (prema povijesnim podacima) u određenom smjeru. A trguje se kad se breakout dogodi, a ne kad mislimo da će se dogoditi breakout na dolje (a ono se baš odbije i probije gornju liniju).
[/quote]

Ako stanko kaže da je nešto 100% onda nema debate o tome.100% je 100% a na burzi je najnormalnije da je nešto 100%Pročitao sam dosta literature vezano za burzu mogu potvrditi-sve se svodi na 100% Bravo stanko,velik je tvoj doprinos edukaciji posjetiteljima poslovnog. [tongue]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"




STANISLAV, klin gdje pokazuje strelicu – ti je prestrm, preoštar…..malo to raširi i olabavi..i izgleda
bi logično….i tako jedno deset puta ..i evo gotovi smo s krizom…

Gornje dvije tičke klina su odrađene, fali samo druga točka sa donje strane, ali će se formirati klin 100%.
[/quote]



Friško …formirao se novi klin, novi indikator, ali po svemu sudeći idemo nakon ovog indikatora prema 1400 bodova.

Ovo nije klin nego trokut.
A kao i svaka formacija, može i gore i dolje, bez obzira na veću mogućnost (prema povijesnim podacima) u određenom smjeru. A trguje se kad se breakout dogodi, a ne kad mislimo da će se dogoditi breakout na dolje (a ono se baš odbije i probije gornju liniju).
[/quote]

Ako stanko kaže da je nešto 100% onda nema debate o tome.100% je 100% a na burzi je najnormalnije da je nešto 100%Pročitao sam dosta literature vezano za burzu mogu potvrditi-sve se svodi na 100% Bravo stanko,velik je tvoj doprinos edukaciji posjetiteljima poslovnog. [tongue]
[/quote]

Rijetko griješim, ali naravno da sam siguran 90%-100%. Ajmo se kladit.
S obzirom na situaciju i sentiment na TK.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

stanislav

ne razlikuješ elementarnu razliku klina i trokuta, znaš li koja je?


Triangle engl. Bearish u ovom slučaju.
Može biti ili klin ili trokut, jer je formacija poznata.

Triangle = trokut
Wedge = klin

Statistika trokuta u prilogu:

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


stanislav

ne razlikuješ elementarnu razliku klina i trokuta, znaš li koja je?

Ajde objasni. Neznam.
Triangle je trokut.
Wedge je klin.
Onda je valjda trokut, ali princip je sličan ili isti, kad je bear trend.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!



stanislav

ne razlikuješ elementarnu razliku klina i trokuta, znaš li koja je?

Ajde objasni. Neznam.
Triangle je trokut.
Wedge je klin.
Onda je valjda trokut, ali princip je sličan ili isti, kad je bear trend.
[/quote]

Pa ako radiš za hanfin fond kao što si napisao onda bi trebao znati elementarne stvari tehničke analize.

Klin nalaže promjenu smjera u kretanju tržišta, dok trokut nalaže nastavak istog smjera.

Barone to su osnove, osnova!




stanislav

ne razlikuješ elementarnu razliku klina i trokuta, znaš li koja je?

Ajde objasni. Neznam.
Triangle je trokut.
Wedge je klin.
Onda je valjda trokut, ali princip je sličan ili isti, kad je bear trend.
[/quote]

Pa ako radiš za hanfin fond kao što si napisao onda bi trebao znati elementarne stvari tehničke analize.

Klin nalaže promjenu smjera u kretanju tržišta, dok trokut nalaže nastavak istog smjera.

Barone to su osnove, osnova!
[/quote]

E moj Knele. Mogao bi ti malo na obavijesni u Hanfu, jel?

Nije nužno da vrijedi za rastući klin, gdje se trend nastavlja.

Nauči to su osnove. U ovom slučaju osnove u bear marketu.
Rising wedges, with a prior downtrend are anticipated to break down and out, rather than up and out.
[img]http://www.thepitmaster.com/images/tricktips/incwed.gif[/img]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

postoji li program (osim blumbija) pomoću kojeg se mogu raditi indikatorske/oscilatorske TJEDNE analize pojedinih hr dionica?

teletrader?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


postoji li program (osim blumbija) pomoću kojeg se mogu raditi indikatorske/oscilatorske TJEDNE analize pojedinih hr dionica?

teletrader?

TELETRADER, perfektna alatka. Dnevna, tjedna, mjesečna.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

New Report

Close