Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



padamo na 1100 bodova


Gotovo je ,ponor je pred nama .


Bježte ljudi s burze i hvatajte se motike ,ajmoooo

Kolega, pa što ste tako crni danas?
[/quote]

…….na bidu je …. na bidu.

Scio me nihil scire

a trebo bi bit na asku……

Scio me nihil scire


nkobe

Daj molim te nacrtaj nam gdje ce crob zavrsiti kada si toliko pametan, meni bas nista ovdje nije razumljivo NITI JASNO. Kad raste Vi govorite "pojedinci" (vidi postove ALEXANDRA), prodajte sve se ruši, kad pada crobex vi govorite kupuj, isto kao "BIZ". Npr. INGRA – 0 već danima bez obzira išle dionice gore ili dole. Jebeni i glupi prevaranti.
Posljednji pozdravi od umuirućeg Mrguda !! Ako prođe – prođe

Pa upravo kada pada tada treba kupovati, a kada raste onda prodavati. To je glavno pravilo na burzi.

Nije mi baš jasan ovaj pad kod Amera odnosno S&P kad se zapravo činilo da je odrađen
breakout za H&S i rast do cca 1020 što se vidi iz slike u prilogu.
Molim mišljenje iskusnijih tehničara.

Hvala


Nikada ama baš nikada nisam u životu ujutro u 9,00 sjeo za kompjuter (laptop), lijevo do sebe upaljen TV, kanal 704 Blomberg (upravo Sarkozy sere laže Europu) i desno komp, podjeljeni ekrani kako bih imao što više netočnih informacija, kao na wall streetu i tako do 22,00 sata. Glava mi se udvostručila od vaših valova, oscilatora, cincilatora, ewt-a, TA. Žao mi je pojedinaca koji su si toliko truda dali i učili. Đabe Vam je znanje kada u državi i svijetu mnogo je lopova pa vam tako vaša nauka ništa ne vrijedi. Koliko vidim svi moji prijatelji i oni koji nisu nEMA IH ONLINE….pobjegli crtati grafulje ne bi li ispravili nepravdu. Mili moji treba krenut u RAT ili bolje u BIRTIJU, tamo je sigurnije, vjerujte mi.
KREPO DABOGDA CROBEX još DANAS !!

Mrgude legendo, kod nas u hrvata ti vrijede 2 zakona:

1. Tko je jamio, jamio.
2. Ako nemaju novaca nek uče.

Sve drugo je nebitno (u kojem smo valu, podvalu, podvalu podvala…)

Inovator2

Nemogu ti replicirati ne dozvoljava mi ili moderator ili moj glupi explorer koji se malo, malo smrzne zbog ventilatora… moja pogreska u pisanju prijatelju, mislio sam obrnuto ali zbog Normabela i prazinea, sada odoh i na pivo tako te molim da mi oprostis na pogresci u pisanju,,, OPRAVDANO s medicinskog stajalista. Kostat ce me neuko TRGOVANJE DIONICAMA !!
Sve Vas lijepo i srdačno pozdravljam !!
OSIM NAMJERNIH DRUKERA I LAŽOVA Dakako !!

I very much love INGRA !!


Nije mi baš jasan ovaj pad kod Amera odnosno S&P kad se zapravo činilo da je odrađen
breakout za H&S i rast do cca 1020 što se vidi iz slike u prilogu.
Molim mišljenje iskusnijih tehničara.

Hvala

evo, budem ja, kad nema nikog [tongue]

1.cijena se vratila ispod necklinea, treba pratiti, zasad otpada
2.volumeni malo falsaju
3.inverted H&S je u bearu dosta nepouzdan obrazac

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Trenunti candlestick Crobi

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ja, ovak ne izgleda obećavajuće.
FTSE i DAX napravili sise na dnevnom. na futsiju su ljepše. možda povuku gore.

alo tata vlad, jel se još uvijek moramo hladit?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

a sta kazete kada bi se ameri zazelenili [proud]


a sta kazete kada bi se ameri zazelenili [proud]

Pa Ameri su i prije zajebali svijet, pa neće im ni ovo biti prvi puta. Svi mislili kako će će roknuti do besvjesti, a ono oni otvorili samo s 1% minusa. Ako danas prođu u pozitivu i zadrže se u njoj duže vrijeme, u ponedjeljak će ponovno biti negativni, a svi će ponovno buljiti u njih kao da su Bogovi i ponovno će ostali padati, a oni okrenuti u zeleno. Tu je i uzrok zašto su oni do sada o ovoj godini pali duplo manje od nas. A što ćeš, tako nam i treba, kad neznamo razmišljati svojom glavom nego samo gledamo što će oni poduzeti. A zamisli ironije, kod njih propada automobilska industrija, a ne padnu puno. S druge strane pa mi koji i nemamo uopće automobilsku industriju pa roknemo 3%. Tako nam i treba kad nemamo obrazovane investitore.


Trenunti candlestick Crobi

Izgledno je par dana na dolje,al ne s darastičnim minusima.
A toliko ce i Amerima trebat da smisle šta žele s spašavanjem vojnika R….

New Report

Close