Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlad hajde Molim te odgovori na ove nedoumice, Vlad rekao ovo, Vlad rekao ono. Molim te pojasni običnim riječnikom što je pisac htio poručiti neukom narodu.
Hvala !!

I very much love INGRA !!


Vidim, još se dosta trza na loše vijesti… ali ipak značajno manje nego ranije.
Ergo, nismo više tako daleko do dna, ali još nismo na dnu…

Po meni je dno formirano u kanalu 1600-1800 Crobexa. Koliko ćemo se tu zadržati, e o tome bi se već moglo diskutirati. Moja procjena je idućih devet mjeseci.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



@vlad111

kolik omi se cini ti tvrdis da slijedi hladenje od rasta,
odnosno slijedi korekcija sa padom.
dakle mislis da je rastuci trend glavni trend.

drugim rijecima, ti tvrdis da je poceo bull market ?!?!?


krivo zaključuješ.
primarne formacije imaju down targete.
sekundarne formacije (manje snažne, vremenski bliže) imaju up targete.

dakle, nakon hlađenja (a to će se pratiti iz dana u dan) postoji šansa rasta iznad trenutačnih razina.
razlog: sekundarne formacije.
treba pratiti razvoj situacije i vidjeti hoće li se sada vidljiva šansa za rast stvarno i realizirati.

nakon toga se aktualiziraju down targeti.
ali, ni prema njima se neće ići pravocrtno.

[/quote]

ako ovo nije razumljivo……ne znam sta je……da vam se nacrta?!

Crobex kao funkcija dugoročnog prinosa od 10%.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


padamo na 1100 bodova


Gotovo je ,ponor je pred nama .


Bježte ljudi s burze i hvatajte se motike ,ajmoooo

Kolega, pa što ste tako crni danas?

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

nkobe

Daj molim te nacrtaj nam gdje ce crob zavrsiti kada si toliko pametan, meni bas nista ovdje nije razumljivo NITI JASNO. Kad raste Vi govorite "pojedinci" (vidi postove ALEXANDRA), prodajte sve se ruši, kad pada crobex vi govorite kupuj, isto kao "BIZ". Npr. INGRA – 0 već danima bez obzira išle dionice gore ili dole. Jebeni i glupi prevaranti.
Posljednji pozdravi od umuirućeg Mrguda !! Ako prođe – prođe

I very much love INGRA !!

I još nešto zaboravih (Vijeko pusti ovo molim te) Čuo sam da ćemo 2012 ići na 4500 ako ne vjerujete vidjet cete kad dodje 2012, do tada drzite se dionica u omjeru 100%, cashe 0%….
Pred umorom…
MRGUD

I very much love INGRA !!

MMM , pa kaj ovo zmrljano na kraju linije su d o g a đ a j i od prije par mjeseci ?

Pa to izgleda….KO DA SE ZALETIŠ S TOBOGANA I DVA TRI PUT ZAKOČIŠ DO USIJANJA–!
Ružan grafikon do bola!…. ali treba vremena….dosta vremena….ja do sada nisam vidjela
gluplji i apsurdniji grafikon financijske krize, ovaj naš je posebno blentav i očajan…nikakve
logike niti mogućnosti da se nekako pametno zakoči…neće tu niti biti nekih lijepih krivulja…nismo
mi za stabilnost i njihanje…nego raspali u šiljcima , ko kamikaze…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Hrvati su milo najveće kamikaze, ne daj bože da neko kaže hajdemo napasti slovence, jer ako ih napadnemo crobex će narasti….već danas slovenije na karti nema, a bogami ni tobogana jer su ga mnoga dupeta do sada PODERALA dobrano. Ja sam jedan od njih.
Uh što volim kada sam gubitnik, sigurno će mi Sanader ili Uglješa, ops Šuker dati odličje što sam velikim iznosom novca pomogao kolabiranoj i pokradenoj državi Centralističke vlasti.

I very much love INGRA !!

Nikada ama baš nikada nisam u životu ujutro u 9,00 sjeo za kompjuter (laptop), lijevo do sebe upaljen TV, kanal 704 Blomberg (upravo Sarkozy sere laže Europu) i desno komp, podjeljeni ekrani kako bih imao što više netočnih informacija, kao na wall streetu i tako do 22,00 sata. Glava mi se udvostručila od vaših valova, oscilatora, cincilatora, ewt-a, TA. Žao mi je pojedinaca koji su si toliko truda dali i učili. Đabe Vam je znanje kada u državi i svijetu mnogo je lopova pa vam tako vaša nauka ništa ne vrijedi. Koliko vidim svi moji prijatelji i oni koji nisu nEMA IH ONLINE….pobjegli crtati grafulje ne bi li ispravili nepravdu. Mili moji treba krenut u RAT ili bolje u BIRTIJU, tamo je sigurnije, vjerujte mi.
KREPO DABOGDA CROBEX još DANAS !!

I very much love INGRA !!

..prijatelju, ovo je ocekivan pad u koji niko nije dvojio, pitanje je hoce li ispod cca 1500, ili ce se odbiti gore.ako se odbije, teoretski bi nam duzi period moglo biti jako lijepo.
to zasad ne znam.
na 1700+ su svi tehnicari predvidjali pad, ispuhivanje, kako hoces.

zivio

[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



padamo na 1100 bodova


Gotovo je ,ponor je pred nama .


Bježte ljudi s burze i hvatajte se motike ,ajmoooo

Kolega, pa što ste tako crni danas?
[/quote]

Hehe, kolega malo navija za dolje, jer je u kešu. No on će kako sve izgleda i najbolje proći.

New Report

Close