Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mig
sad si izazvao tigrusa,mislim da PTKM postaje tek drugi proizvođač u državi…



pa dobro hoče li neko zdravo seljački reči koji bi bio target rasta crobexa.
pozdrav

Naravno da neće jer pojma nemaju. Oni ti samo broje valiće i podvaliće. Nisi valjda mislio da se brojanjem valića i podvalća može predviđati rast/pad burzi? Dečki su fulali "ceo fudbal" (osim mig-a), i sad nemaju što za reći, pa koriste zamršenu terminologiju za objašnjavanje grafova…

Nažalost, mnogi su ih i poslušali, te prodali sve na 1450 te sad škrguću zubima od muke…

Ali što ćeš, tako ti je to kad se uzdaš u teoriju prazne slame
[/quote]
oooo, imam, imam.
ali, radi takvih kao što si ti, NEĆU.

radije pišem o spx-u i zabavljam ewt-ovce.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ovo je nečuveno. Najprije su otjerali sve one koji su proračunavali targete – a sad bi targete.

Ni s moje strane nema više targeta.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Molio bih Pinokija i njegovih sedam patuljaka da ne započinju svoj poznati igrokaz pod naslovom "Narod moli a ja ne mogu da odolim"

SP500

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@ković (koji blage nema)

jesam pinokio.
kao kolega kaco22.
iako ne lažem.
kao što ni on ne laže.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ovo je nečuveno. Najprije su otjerali sve one koji su proračunavali targete – a sad bi targete.

Ni s moje strane nema više targeta.

Hmmm, pa targeti sami za sebe i nemaju puno smisla ako ne predstavljaju neku prelomnicu, ako u kontinuitetu padaju ili rastu niš koristi od njih odnosno nikakva zarada se tu neda izvući. Mislim da su zbog toga ljudi bili kritični. Recimo tko je mogao vidjeti target od npr. INGR na cca 60 kn, IGH cca 2900 kn, ATPL cca 500 kn i nagovjestiti odbijanac to je već nešto na čem se da izvući korist.
Znam da je to gotovo nemoguće i zato malo manje egoizma kod znalaca TA i malo manje kritičnosti kod čitača nebi škodilo, naprotiv. [thumbsup]



@mig

sad si izazvao tigrusa,mislim da PTKM postaje tek drugi proizvođač u državi…

nije me izazvao, niti cu s migom29 ili s tobom vise diskutirati.
To sto vi pisete su vrlo neukusne primjedbe i mislim da je to ispod nivoa kulturnog ponasanja i komuniciranja.

Eto gospodo, nabacujte se sa proizvodima PTKM medusobno, ali bez mene.


@kike

imas li neki graf za te targete 1750 i 1830?

Ajde,ajde nemoj te biti cicije ima nas koje i zanima.pozdrav

Naravno da neće jer pojma nemaju. Oni ti samo broje valiće i podvaliće. Nisi valjda mislio da se brojanjem valića i podvalća može predviđati rast/pad burzi? Dečki su fulali "ceo fudbal" (osim mig-a), i sad nemaju što za reći, pa koriste zamršenu terminologiju za objašnjavanje grafova…

Nažalost, mnogi su ih i poslušali, te prodali sve na 1450 te sad škrguću zubima od muke…

Ali što ćeš, tako ti je to kad se uzdaš u teoriju prazne slame

kolega Geronimo i ja lovimo dna i odbijance.
kolege MMM, VLAD, Krikman, Kjelic cekaju siguran up-trend.
sto je mozda i pametnije.
ja volim zariskirat [smiley]
nekad dobijem po prstima, ali kad se zaradi, onda se zaradi masno!

a u tome mi pomazu valici, podvalici i zamrsena terminologija.

evo prodao sam pola od kupnje od prije tjedan dana,
INGR sam rijesio isti dan, a bas me sad pobralo na DLKV.sjajno! [smiley]

moguce da ovo bude dno i da vise nikad ne vidimo onako niske cijene, dajboze, rekao sam da je meni sve do 2500 crobex prejeftino.platit cu ja skuplje, nije problem [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Kolega Mig, mozda znate , mozda ne kako mi malo nedostaje do nule, dakle da vratim sve izgubljeno u 2008.
_Da sam usao na 1400 bodova, to bi bilo to._
Jednostavno necu vise riskirati, to ostavljam daytraderima i neka im je sa srecom.
Znam jednu stvar, opet ce biti prilika! [thumbsup]

@kjelic

naravno, uvijek ima prilike! [thumbsup]

al nije zgodno pacat se u cashu, dok ovako raste.
sta mislis dokle ce?
jel te mami?
da kupis malo? [proud]

[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close