Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Kako vam nije jasno da na ovom forumu radi dosta tipova za fondove…u namjeri širenja panike i rušenja burze.To je peta kolonijai za vrijeme rata je bila aktivna.Odvratni tipovi ali bude i tome došao kraj.

to je istina.
ali, ja nisam taj.
[/quote]

nista se ne brinite.
policija ce ih sve pohvatati.
svi idu na hladenje usijnih glava….

svi ce tucati kamen na nasem ponovo otvorenom odmoristu za jednom otoku na plavom Jadranu.
[cool]
[/quote]
Neki dan kad su dionice pale na 1400 bodoova sam se našao u jednoj banci(neću imenovati) i vidio hrpu ljudi koji cvile zbog margina.Bilo je strašno za gledati ,a ovdje mračni tipovi se naslađuju nad takvima.
[/quote]

policija ima svoje igrace na forumu koji su dobili zadatak
da nauce kako se moze manipulirati burzom.
kad dodje pravi trenutak, napraviti ce se iskorak i akcija ce krenuti.

prije toga treba sakupiti dovoljno dokaznog materijala,
a budite sigurni da ce ga biti i vise nego dovoljno jer "majstori burze" vole rizik
i misle da su nedodirljivi.
zato ce pogrijesiti.

ps. sigurno je grozno znati sto treba napraviti da zaradis silnu lovu,
a onda opet biti svjestan da netko ceka da krenes u akciju i pogrijesis….


U zadnje vrijeme futuresi, a ni europa nemaju nikakve veze sa Crobexom
[/quote
Držali smo se do sredine 10.mj , ali od tada soliramo . Gledajući usporedne grafove trebali bi biti 1000 bodova jači.

Kostolany

-U kaotičnim vremenima kao što su danas gurui rastu poput gljive poslije kiše.
-Kad netko nasred sobe priča o budućim cijenama dionica vi nemojte laganim korakom izaći iz prostorije, nego bježite koliko vas noge nose.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kostolany

-U kaotičnim vremenima kao što su danas gurui rastu poput gljive poslije kiše.
-Kad netko nasred sobe priča o budućim cijenama dionica vi nemojte laganim korakom izaći iz prostorije, nego bježite koliko vas noge nose.

100tka!

ipak treba imati na umu da će među tom masom gurua neki biti i u pravu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


U zadnje vrijeme futuresi, a ni europa nemaju nikakve veze sa Crobexom

Naravno kad svu likvidnost na zse držimo ja i još dvojica, klinac koji trguje novcima od gableca i jedan penzić koji sav kapital od povrata boca "obrće" na zse. No kako ja već duže nisam in… [lol] [lol]


Kostolany

-U kaotičnim vremenima kao što su danas gurui rastu poput gljive poslije kiše.
-Kad netko nasred sobe priča o budućim cijenama dionica vi nemojte laganim korakom izaći iz prostorije, nego bježite koliko vas noge nose.

Za laganje je potrebno dvoje. Jedan laže, a drugi sluša.
Homer J. Simpson



Kostolany

-U kaotičnim vremenima kao što su danas gurui rastu poput gljive poslije kiše.
-Kad netko nasred sobe priča o budućim cijenama dionica vi nemojte laganim korakom izaći iz prostorije, nego bježite koliko vas noge nose.

Za laganje je potrebno dvoje. Jedan laže, a drugi sluša.
Homer J. Simpson
[/quote]
[thumbsup] nasmijao se od srca….u ovim teskim vremenima…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tko će živ dočekati ponedjeljak ?
Traumatično je ovo vrijeme.

http://finance.yahoo.com/


Za laganje je potrebno dvoje. Jedan laže, a drugi sluša.
Homer J. Simpson

podsjetilo me na onaj o pandurima .. zašto su uvijek po trojica u patroli? jedan zna čitati, drugi pisati a treći se voli družiti s intelektualcima
sry za off topic

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



Kostolany

-U kaotičnim vremenima kao što su danas gurui rastu poput gljive poslije kiše.
-Kad netko nasred sobe priča o budućim cijenama dionica vi nemojte laganim korakom izaći iz prostorije, nego bježite koliko vas noge nose.

100tka!

ipak treba imati na umu da će među tom masom gurua neki biti i u pravu

[/quote]
Samo ne znas koji…

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...



on je iz zagorja pa to kasnije dodje [wink]

i ja sam ….. vidi…vidi….. možda sam stvarno onaj njegov "Drugi"…..

P.S.

Sve u redu kolega šangajac, glavu gore.
Pozdrav

[/quote]
a kako me dočekaste na nož, ne bi ste ni da sam vas navuko… [lol]

@ abu ali

da znamo koji je u pravu onda ovi drugi nebi bili gurui

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close