Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hrabro kockanje s 2.5 na 1?[tongue]

Vaš link

per aspera ad asparagus

varijanta ako na sp500 još traje val (4).
ako on traje, kraj mu nije blizu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Tehničar ne zna kad je dno. Tehničar zna kad je bilo dno. Imajte to na umu.

Vrijedno citiranja [thumbsup] [thumbsup]

g

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ernest

@artu

taj ću H&S čekati – pa kud puklo da puklo. Moj je!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




Tehničar ne zna kad je dno. Tehničar zna kad je bilo dno. Imajte to na umu.

Vrijedno citiranja [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

i pogrešno, naravno. pokazuje, npr. da autor ne zna što je TA. postoje dva načina trgovanja u TA, jedan je jahanje trenda nakon što nastane, drugi je lovljenje dna PRIJE nego trend nastane. za lovljenje dna, po definiciji, tehničar mora znati gdje je dno.
kapiš?
[/quote]

Autor zna što je TA. Nisam neki vrhunski stručnjak, ali znam dovoljno.

Jako cijenim što ti, Vlad i ekipa vrlo konstruktivno i argumentirano pišete na topicu TA, ali nitko od vas u nijednom trenutku SIGURNO NEĆE reći – "evo ga, to je to, na dnu smo!" To je zato što ne znate i ne možete znati dno. Npr. možda je dno bilo na malo ispod 1500. I sad više nema nazad. Možda nije. možda slijedi još jedan "val". Naravno, vi ne znate gdje je kraj tog vala. Barem ne do pozitivne korekcije, a onda je gotovo. Dno niste ulovili. Tko god kupi na samom dnu kupio je zato jer je slučajno upravo on bio u tom trenutku na bidu (ili nesretnik koji mu bid poklopi)- psihološka granica. I onda krećemo u plus. ali točno dno ne znate ni vi tehničari, ni nitko. dok ne prođe. Nije loše ni pri dnu kupiti, ali to je druga priča. Evo, npr. kolega Vlad (barem kako sam ga ja shvatio dok čitam njegove postove) niti ne lovi dno. On će kupovati u prvoj korekciji POTVRĐENOG bull marketa. I on sam zna da propušta priliku za nekih 10-15%, možda i više, ali igra na sigurno. A to će biti onda kad bude sa sigurnošću mogao reći – "BILO JE DNO!"

..klinova nikad dosta,divergencije slabo,volumeni ok (više,manje)sad je žuti na snazi.

@stipicalopatar
ja ću ući za vrijeme podformacije s up targetom, ako bude prilike…
ali, 5 formacija kaže da na 1400 nije bilo dno.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


..klinova nikad dosta,divergencije slabo,volumeni ok (više,manje)sad je žuti na snazi.

mogla bi se ponoviti barem 2ojka, to bi bilo super, ako klin bude validan, otvaraju se nove mogucnosti.
jel ima netko broj transkacija danas?
thx

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


jel ima netko broj transkacija danas?
thx

3175

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


@stipicalopatar
ja ću ući za vrijeme podformacije s up targetom, ako bude prilike…
ali, 5 formacija kaže da na 1400 nije bilo dno.

Dobro, postoji 5 formacija koji kažu da 1400 nije bilo dno.
A jel postoji s druge strane nekoliko elemenata koji upućuju da je 1400 bilo dno?

New Report

Close