Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zna se da nismo na dnu korekcije, ali pitanje [b]da li je ovo odbijenac i koliko bi mogao trajat[/b]?

Kakav bullshit se ovdje dade pročitati samo. Gdje piše da nismo na dnu korekcije, kako se to zna, kojim metodama se to utvrđuje, koji proces nas može do te informacije dovesti?

Ove vaše tzv. metode su jednako metode kao i metode pogađanja rezultata u tenisu kod Žderića.

Hell is Empty and all the Devils are Here



@artu

..ali da si malo preciznije povukao donju crtu shvatio bi da nismo niti ispali iz njega.Kad si već vukao samo low.

po ovom grafu smo ispali i mislim da je lažnjak
ali već sam ranije primijetio oscilacije na teletraderu
a inače kod očitavanja kanala, linija trenda i obrazaca moraš dozvoliti odstupanja
ako nisu značajna



zna se da nismo na dnu korekcije, ali pitanje [b]da li je ovo odbijenac i koliko bi mogao trajat[/b]?

Kakav bullshit se ovdje dade pročitati samo. Gdje piše da nismo na dnu korekcije, kako se to zna, kojim metodama se to utvrđuje, koji proces nas može do te informacije dovesti?

Ove vaše tzv. metode su jednako metode kao i metode pogađanja rezultata u tenisu kod Žderića.
[/quote]

ma baš si se našao na mene iskalit!
zadnjih tisuću strana se piše da nismo na dnu korekcije (IMHO i nismo jer još ništa nije bitno promijenjeno na pozitivnu stranu osim rezanja kamata i bla, bla)
pitanje je upućivalo na to da se piše o mogućim odbijencima, koji su svima ustvari najbitniji, a ne da se samo viče: nije to dno!

Evo odnos cijena i zarada dionica iz s&p-a i cijena dionica.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

spx intra 20 dana/5min čista

per aspera ad asparagus

..obzirom da nitko ne daje projekciju mogućeg rasta,evo jedne.

k-obđekšn

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

krikman

lako moguće
ali srednjeročno…
sve izvjesniji je h&s
neckline na cca 4250
o tome sam pisao kad smo bili probili famozni trokut

Tehničar ne zna kad je dno. Tehničar zna kad je bilo dno. Imajte to na umu.

..o.k.vlads,štabse ljutil.ali može 3-3-3.projekcija ista.


..o.k.vlads,štabse ljutil.ali može 3-3-3.projekcija ista.

ja bi to vukao kao probijeni ED
[proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


krikman

lako moguće
ali srednjeročno…
sve izvjesniji je h&s
neckline na cca 4250
o tome sam pisao kad smo bili probili famozni trokut

Molim graf, ako može.

New Report

Close