Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ković
ljudi pitali.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kad završi pad, počet će rast.

Daklem, ubrzano, ali sigurno idemo prema neslućenim nizinama.
Kakve su tvoje projekcije rasta s tih razina? Koliko dugo dok se ne pomaknemo s mrtve točke? Jer vjerujem, ako tamo sletimo brzo, da ćemo bit klinički mrtvi, kao što Zli prorok reče.

Nebih tako lako odbacio klin kao mogucnost jer i oni koji su ga na 3200 odbacili su pogrijesili.U prilogu saljem sliku laznjaka na 3200.Mislim laznog proboja klina.

SAM PROTIV SVIH

@mr chance
loše su nam shanse.
nema rasta bez friške love.
a kako stvari stoje, ni oifovi, ni mirovinci neće tako skoro do puno keša.

osim ako roha bankama dodatno ne smanji obveznu pričuvu…što nije baš izgledno…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



proboj klina prema gore više ne igra…
nisam napisao donje klin targete radi mira…

Vlad, ma baš si mi super, ali daj molim te nešto optimistično. Znaš da cijenim tvoj rad, ali iskreno ima li išta lijepo na vidiku?
[/quote]

Ima – tražimo novi dan "kapitulacije" – prometi se u padu ponovo povećavaju. Danas će po svemu sudeći ponovo doći do značajnog povećanja prometa, nakon jučerašnjeg relativno velikog povećanja.

Pozdrav.


može li grobi target na temelju klasične TA i slike klina?

kao iz priloženog,
neće biti da su ljudi pitali
a odgovorio je tvoj alter ego

dakle geronimo nije s njima



kad završi pad, počet će rast.
[/quote]
Ovo je dugoročna prognoza [proud]
Mikrokratkorčna je da se u europama desio odbijanac i sada volatilno plutaju dole, gore (više prema gore).
Tko ima jake živce, još je dovoljno rano da krene na crobex.
[pray]

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

@ković
ljudi pitali, ne ja sam sebe.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@ klin do 15.04.

bio je klin.
procurio više od 5% ispod razine proboja prema dole i to je donji proboj koji ima donje targete.

zato se nije ostvario gornji target u razini prve točke (ca 5200), iako je bio odbijanac do razine 50% gornjeg targeta (odbijanc je bio iskoristiv: oscilatori!!!).

donji target klina : 5200-3550= ca 1650. ovaj target klasične TA se ostvario tek prije par dana…
dakle, pravo proboj tog klina je bio prema dole, ali se prvo desio "lažnjak", odbijanac prema gore.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Razvile se nove formacije, crobex ide oštro gore barem 1000 pts, nesmijem stavljati targete bez grafova jer mi moderator ne dozvoljava a ne želim otkriti svoju super duper metodu.

sve 5.
samo, grobi ide drugim smjerom…
na ničiju sreću, jer je trajanje oporavka neizvjesno.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@ klin do 15.04.

bio je klin.
procurio više od 5% ispod razine proboja prema dole i to je donji proboj koji ima donje targete.

zato se nije ostvario gornji target u razini prve točke (ca 5200), iako je bio odbijanac do razine 50% gornjeg targeta (odbijanc je bio iskoristiv: oscilatori!!!).

donji target klina : 5200-3550= ca 1650. ovaj target klasične TA se ostvario tek prije par dana…
dakle, pravo proboj tog klina je bio prema dole, ali se prvo desio "lažnjak", odbijanac prema gore.

Znaci sta da zakljucimo da odbijas mogucnost i laznog odbijanca kao sto je bio lazan sa 3200 na 4200.Pitanje,pravocrtno idemo na tvoje targete?Ispod 1000 crobexa?

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close