Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

promet u broju komada pojedinih dionica je ogroman

zbog cijena u kn je mali ali s obzirom na tolike blokade do sada i nije zanemariv

ima li kakvih pametnih komentara na te činjenice [rolleyes]


može li grobi target na temelju klasične TA i slike klina?

Naravno.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dvije stvari koje sada mogu na vidjelo, jer se neće moći reći da su jutros usmjerile tržište. To je razlog zašto to nisam jučer stavio na forum. Nakon jutrošnje potvrde trenda, daljnje zadržavanje informacije je besmisleno.

Prva. Jučer je došlo do propadanja Crobexa u niži cjenovni razred.

Druga. Jučer je probijen i kratkoročni i dugoročno kanal podrške kupaca. Prevedeno, od jučer je Crobex ostao bez podrške kupaca.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



Jedno pitanje: radi li netko s GomodeTraderom.de? I da li znate koje podatke koristi (stavlja na graf) za intraday Crobexa nakon 16.00? Mislim, mogu se snać s njemačkim na skijalištu, ali ne znam pronać kakvi su to podaci. On bez problema dere svjećice do 22.00!?!? Primjer:
http://www.godmode-trader.de/de/chart/CROBEX-Index-,i1246177.html Pa tamo Zeitraum: Intraday!
Hvala!

Ili ja tebe ne razumijem, ili ti onaj graf…

[/quote]
I ja imam jedno pitanje vezano na GodmodeTrader – neznam otkud im podaci za 24.11.2008 – svijeća na 1813 i podaci sa Bloomberga..
Slike u prilogu.


proboj klina prema gore više ne igra…
nisam napisao donje klin targete radi mira…

750 [shocked] [shocked]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


proboj klina prema gore više ne igra…
nisam napisao donje klin targete radi mira…

Vlad, ma baš si mi super, ali daj molim te nešto optimistično. Znaš da cijenim tvoj rad, ali iskreno ima li išta lijepo na vidiku?

klin targeti, klasična TA…
ja pratim još 4 "neklasične" formacije.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Crobex je izgubio podršku, a ove naloge na kupnji razbacane na većini dionica je postavila moja baba. Kako ste prozirni, više se niti ne trudite zamatati svoje umotvorine. Neka, kaže se da svaka guzica dode na svoju školjku.

..ja ipak mislim da bi se danas mogli odbiti,a za klin nikad nije kasno!


klin targeti, klasična TA…
ja pratim još 4 "neklasične" formacije.

To je to bit će mi viro na 100 kn, onda mislim ubost još 1500 kom …..kolko to bude
za jedno 5 godina….uh počelo mi se vrtit od milijončeka….


Dvije stvari koje sada mogu na vidjelo, jer se neće moći reći da su jutros usmjerile tržište. To je razlog zašto to nisam jučer stavio na forum. Nakon jutrošnje potvrde trenda, daljnje zadržavanje informacije je besmisleno.

Prva. Jučer je došlo do propadanja Crobexa u niži cjenovni razred.

Druga. Jučer je probijen i kratkoročni i dugoročno kanal podrške kupaca. Prevedeno, od jučer je Crobex ostao bez podrške kupaca.


Andrew’s Pitchfork se još ne slaže s tobom. [smiley]

Nisam opasan.

rekao je da neće ali ipak hoće
na koga me to podsjeća?
a vas?

New Report

Close