Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



tako si napisao da ni onaj count nemoze za SP pa si dosao na njega,a klin ce imati 5 tocaka

upravo tako poglavico, napisao je da sp probivši dugorocnu potporu bez odbijanaca ide na 640 bodova. Šta sada kažete narode na to, kriva edukacija raje ili viši ciljevi? [shocked]
[/quote]
Pa bonusi se uvijek dobro stimuliraju.

NA SEMINARU ĆU VAM PREDSTAVITI KJNIGU "OD MILIJUNA DO PUCKE KUHINJE" ...autora S.I.


Dajte se prestanite svađati i iskoristite analitičke sposobnosti na crobex-u, koga DAX zanima uopće

SAM PROTIV SVIH

moguce ispuhivanje tjednog ADX (znaci rast) pa nakon toga ponovno napuhivanje ali puno manje(znaci pad) ali znaci i divergenciju te jaki rast.Ako nekom nije jasno zasto je ono ne odrzivo neka pogleda dna na grafu od 2000-2003

SAM PROTIV SVIH




tako si napisao da ni onaj count nemoze za SP pa si dosao na njega,a klin ce imati 5 tocaka

upravo tako poglavico, napisao je da sp probivši dugorocnu potporu bez odbijanaca ide na 640 bodova. Šta sada kažete narode na to, kriva edukacija raje ili viši ciljevi? [shocked]
[/quote]
Pa bonusi se uvijek dobro stimuliraju.
[/quote]

pustite bonuse i korupciju.

ako je flat onda mora ici do 5 a ne do 3 kako Vlad cijelo vrijeme krivo broji, što daje mogucnost rasta na nivo izmedju 4300-4500, što se vidi iz pripadujucg diagonal-trianglea, što bi mogao biti fitilj za novi target, ali to vam Vlad naravno neće reći, a o razlozima razmislite.
Nije li vam cudno što Vlad ne dozvoljava čak ni spominjaje ikakvog rasta [shocked]


Eto ja sam zbog nekih koji ovdje tvrde da tehnicari ne daju cista predvidjanja napravio jedno sa klinom koje se svakako mora uzeti u obzir.Sto se tice caunta i izbacimo formalnosti oznacavanja dosao si na moj count.Ali taj count ce pasti ako SP probije 900 bodova.

mogao bi ubrzo probiti 900..i kako onda ide ?

A evo i sa cetiri tocke klin na DAXU.

SAM PROTIV SVIH



Eto ja sam zbog nekih koji ovdje tvrde da tehnicari ne daju cista predvidjanja napravio jedno sa klinom koje se svakako mora uzeti u obzir.Sto se tice caunta i izbacimo formalnosti oznacavanja dosao si na moj count.Ali taj count ce pasti ako SP probije 900 bodova.

mogao bi ubrzo probiti 900..i kako onda ide ?
[/quote]
Svakako ide ubrzo jaki rast ali vrlo lako moguce jos jedan pad prije tog rasta.E sada dali ce to biti veliko B ili velika 4 ili novi bikovski market cemo analizirati kada se to dogodi.

SAM PROTIV SVIH


A evo i sa cetiri tocke klin na DAXU.

A kako nitko ne vidi double bottom na ovom grafu? Prostim okom je vidljivo da DAX neće ići ispod 4000 bodova.

skroz loše [cry]

Ovo je moje viđenje daljnjeg razvoja situacije na DAX-u.

Double bottom i na SP&50 te dotaknuto dno.

@Knecht19

da bi bio double bottom, potreban je downtrend prije double bottoma i potvrda probijenjem razine od cca 1550.

Ovo je prije double top! [sealed]

http://www.successfultrader.info

New Report

Close