Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego Azija se zeleni, futuresi još jače, čak i nafta za sada u pozitivi…
Šta kažu trokuti, klinovi, valovi… hoćemo obraniti pozitivnu nulu danas?


http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

..trenutno cca + 4%….!!!

[thumbsup]

Klasični trap, u futuresi budu u plusu, pa se lagano smanjuju, a na kraju trgovinskog dana završe u debelom minusu, već viđeno bezbroj puta! [undecid]

gazda jozo kaj je sa onim tvojim frendom.šta kaze

Osjećam potrebu da iznesem svoje mišljenje da vidim kako razmišljate:
Koliko god ovi naši političari i ekonomisti nemaju pojma što rade banke kod nas i te kako pokazuju da razumiju što se dogadja te drastično dižu kamate smanjuju potrošnju, drugim riječima tko preživi preživi. Mislim da je to dobro
S druge strane Amerika a vidim i Europa, stimuliraju potrošnju i dalje guraju glavu pod tepih i to će im se sve odbiti od glavu. Nažalost cijeli svijet živi ovo blagostanje na bogatsvu koje nije zaradjeno i prije ili kasnije će se srušiti ko kula od karata.
Želim reći ako su pustili slobodno tržište pustite ga do kraja da se samo razgradi do zdravog tkiva. Nemaju tu vlade što rješavati, samo produbljuju krizu.
Tko živ tko mrtav a poslije bumo vidjeli.



…s&p500 ima jak otpor na 770,dakle slijedi odbijanac u velikom stilu.Crobex ima jaki otpor na 1600inešto (1637) i također slijedi odbijanac u velikom slobodnom stilu.

Krasan ti je otpor na S&P! [lol] [lol] [lol]
[/quote]

nevjerojatno , probili su povijesni otpor na 770.
sad moze samo 640!
to je jos – 100/640= 15% padanja

crobex?
poznavajuci nas – -25%
koma
[cry]


Osjećam potrebu da iznesem svoje mišljenje da vidim kako razmišljate:
Koliko god ovi naši političari i ekonomisti nemaju pojma što rade banke kod nas i te kako pokazuju da razumiju što se dogadja te drastično dižu kamate smanjuju potrošnju, drugim riječima tko preživi preživi. Mislim da je to dobro
S druge strane Amerika a vidim i Europa, stimuliraju potrošnju i dalje guraju glavu pod tepih i to će im se sve odbiti od glavu. Nažalost cijeli svijet živi ovo blagostanje na bogatsvu koje nije zaradjeno i prije ili kasnije će se srušiti ko kula od karata.
Želim reći ako su pustili slobodno tržište pustite ga do kraja da se samo razgradi do zdravog tkiva. Nemaju tu vlade što rješavati, samo produbljuju krizu.
Tko živ tko mrtav a poslije bumo vidjeli.

Smanjenje potrošnje nikako nije dobro, tako su se riješavale krize u socijalističkom ekonomskom uređenju, a znamo kako je to završilo ( da je čak i Kina prešla na kapitalizam).
Smanjenje potrošnje automatski rezultira odkazima, a kad se taj kotač zavrti nitko više nije pošteđen.
(U socijalizmu nije bilo odkaza ali se zato dodatno praznila državna blagajna)

flagpole-dno
moj count

relevantno za danasnju opciju _u futuresi u zelenom… i USA i EU… Asia zavrsila u * +…. izgleda da je ovaj val korekcije na izdisaju…

@ tigrus …ne drukaj….. i ne siri paniku, ako nemas zivce za burzu rjesavaj to sam sa sobom .
[proud]

cinjenice:

1. probili su 770.
2. slijedeci otpor sp500 je oko 640
3. ZSE je glupa burza na "emerging marketu" i volatilnija je od zapadnih burzi – dokzano vec 100 puta

sto je druk?

@vlad
padajući klinovi, čak i u slučaju da se kasnije realizira proboj prema gore, najprije potonu ispod donje stranice (lažni signal). tak nakon toga uslijedi proboj prema gore…

Jel može kakav graf, da vidimo di smo sad trenutno??

nema predaje!!!!!!!

Optimizam u predotvaranju Crobexa.


nevjerojatno , probili su povijesni otpor na 770.
sad moze samo 640!
to je jos – 100/640= 15% padanja

crobex?
poznavajuci nas – -25%
koma
[cry]


pozdrav

ja vidim jos potporu na 680 a ona je malo jaca tj. snaznija

[/quote]

evo ti graf sp500a….
datum; 19.10.2008, tada sam ga postao…

tada je bilo nevjerojatno da uopce moze probiti 840, a kamoli 770, a vidi danas…
ako imas neki bolji graf , postaj ga, pa da vidimo malo….



nevjerojatno , probili su povijesni otpor na 770.
sad moze samo 640!
to je jos – 100/640= 15% padanja

crobex?
poznavajuci nas – -25%
koma
[cry]


pozdrav

ja vidim jos potporu na 680 a ona je malo jaca tj. snaznija

[/quote]

evo ti graf sp500a….
datum; 19.10.2008, tada sam ga postao…

tada je bilo nevjerojatno da uopce moze probiti 840, a kamoli 770, a vidi danas…
ako imas neki bolji graf , postaj ga, pa da vidimo malo….

[/quote]

i sta ti ti govori??
probili smo ga i prema gore 2007. u odnosu na na 2000. ništa to bitno ne znaci..

New Report

Close