Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hoće li biti odbijanca???

Čini se da neće

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ljudi mislite svojom glavom…



hoće li biti odbijanca???

Čini se da neće
[/quote]

cini se da nema ko povuci prema gore…
steta, lijep se klin formirao…

ina-pad ispod 1900 vodi na 1150… Eto nas tu još malo...
igh- pad ispod ca 5300 vodi na 2700
ht- pad ispod 190 vodi na 135
Vladovi targeti su se na žalost obistinili, a tko je bio pametan i poslušao ga, sad može mirno čekati daljnji razvoj situacije, a drugi nek i dalje drukaju kontra njega. Njima je zgleda ,Vlad glavni Pedro za pad Grobexa!!!

nema predaje!!!!!!!

10 min

SAM PROTIV SVIH

Sudeći po prometu i dubini ronjenja mislim da će do odbijanca ipak doći ili već danas ili puno vjerojatnije sutra. Naravno mora se i netko vani zazeleniti jer mi sigurno nećemo solo brijati prema gore, doduše danas bi se i povratak na samo -1% moglo doživjeti kao odbijanac [wink]

P.S. Pisac teksta je u dionicama pa postoji mogućnost da mu očajnički treba jedan odbijanac pa ga moguće već vidi i tamo gdje ga nema [lol]

Nema gazda joze da nam prenese svježe informacije, iskreno nadala sam se da njegov prijatelj ima kristalnu kuglu i da ćemo stvarno gore. Eto to je dokaz da čovjek u sve vjeruje kada su stvari loše.

Vlad, INA je odradila target, koji je slijedeći? Brrr

mise99*

njegov frend je u pravu.
On je rekao da su USA na dnu.
A to su i sami pokazali nekoliko puta.

Ali kaj nama znači kaj je svijet na dnu kada kod nas ima onih kojima se ne sviđa dno crobex na "samo" 1800??????

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Sljedeća potpora na 1500 bodova:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d84b8f31-b7a0-4887-b2c8-867d7dc5a447&open=sec


mise99, 18.11.2008. u 11:14
"U ovim uvjetima to znači da bi kratkoročni ulagači trebali oprezno kupovati na nižim cjenovnim razinama, ne čekati velike prinose nego prodavati čim počne blagi oporavak. Dugoročniji ulagači, pak, trebali bi odabrati fundamentalno podcijenjene dionice, i pomalo dokupljivati ako im se cijena opet spusti te se tako pozicionirati za završetak krize. Kriza ne traje vječno", ističu u Argus vrijednosnicama.

——————————————————————————–
zavrsetak teksta…..njima je dosta trejda…od sad pa do crobexa 1500 misle se ozbiljnije nakrcat bar na srednjerocno…. [thumbsup]
[/quote]
Koje su to dionice došle do knjigovodstvene vrijednosti?

Priložena analiza za Nasdaq daje mogućnost za određeni rast , koji svi tako željno očekuju , ali nakon toga svi putevi vode u 3 P.M.

@pobjeda
ma volim ja optmistične informacije iako sam malo u dionicama, ali taj tip je kupovao na ZSE, a ne u USA? Sad mi žao i zbog njega, jer mi se svidio njegov optimizam i sigrnost. Ovo crvenilo već mi djeluje krvavo.

New Report

Close