Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Probili smo donju liniju falling wedge-a. Danas bi trebao uslijediti odbijanac a onda bi buy singal išao ako napravimo breakout iznad gornje linije (cca 2100 bodova) na velikom volumenu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

atpl ipak rasprodan prije par dana…sad ostale hr perjanice dolaze na red……..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@tony

ne mislim da kd victorija prodaje zbog Vlada…
tvrdim da je Vlad odgovoran za sentiment ulagaca.
sigurno je, bar djelomicno.


@mavan

mozda i bude odbijanac

ps. na INI nema bida.
ko je ovdje lud?

Sljedeća potpora na 1500 bodova:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d84b8f31-b7a0-4887-b2c8-867d7dc5a447&open=sec

koji su to oscilatori debeli buy?


Probili smo donju liniju falling wedge-a. Danas bi trebao uslijediti odbijanac a onda bi buy singal išao ako napravimo breakout iznad gornje linije (cca 2100 bodova) na velikom volumenu

kaj mi vrijedi kada nemam casha.

Glavno da je zena kupila nove cizme, torbu, kaput, 2 sala…
A ja se setam u hlacama iz srednje skole.

Stezem remen vec godinu dana..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Vlad,
svaka čast,konkretan ko i uvijek.
p.s.
ne troši energiju na terapijske odgovore.

Ovo kako izgleda ipak se izjalovio padajući klin, jer smo osjetno probili donju stranu i to za više postotaka.

pa dobro kad će taj odbijanac.

@Vlad:

Jeli još uvijek aktualna točka prijeloma za DDJH na 54 kn ?

Zadnja je prošla po 54,07 …. jeli to to ? [huh]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Vlad, moze komentar na ovaj graf?
Ja vidim tu neki potencijal za obrnuti HiS i cini mi se da je razina 10 kljucna za eventualni rast.
Onaj gap oko 7 je zbog dobrih rezultata.
Hvala.


Sljedeća potpora na 1500 bodova:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d84b8f31-b7a0-4887-b2c8-867d7dc5a447&open=sec


Anonimno, 18.11.2008. u 10:51
"U ovim uvjetima to znači da bi kratkoročni ulagači trebali oprezno kupovati na nižim cjenovnim razinama, ne čekati velike prinose nego prodavati čim počne blagi oporavak. Dugoročniji ulagači, pak, trebali bi odabrati fundamentalno podcijenjene dionice, i pomalo dokupljivati ako im se cijena opet spusti te se tako pozicionirati za završetak krize. Kriza ne traje vječno", ističu u Argus vrijednosnicama.

——————————————————————————–
zavrsetak teksta…..njima je dosta trejda…od sad pa do crobexa 1500 misle se ozbiljnije nakrcat bar na srednjerocno…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close