Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde Vlad, nabaci za PTKM, baš me zanima kako ti to vidiš? I dao sam ti stotku, pa bi bio red [wink]


ajde Vlad, nabaci za PTKM, baš me zanima kako ti to vidiš? I dao sam ti stotku, pa bi bio red [wink]

Nemoj Vlad…nemoj više, prijatelju…ne želim o tebi imat loše mišljenje…koju god si dionicu spomenu sutra će bit velika rasprodaja… [pray] [tongue]


sutra odbijanac ?

da bar .. samo da ne propadnemo u novi kanal [angry] jer onda putujemo u nedođiju

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

sta sutra sa dalekovodom pad ili


ajde Vlad, nabaci za PTKM, baš me zanima kako ti to vidiš? I dao sam ti stotku, pa bi bio red [wink]

Evo, ja ću, a Vlad neka kaže da li određivanje na njegov način daje približno isti rezultat.
70.

p.s. trebalo je pisati 69, ali bolje 70, da netko krivo ne bi shvatio
p.p.s. imam sitno ptkm

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

e, tako..
ova atmosfera mi se puno vise svidja nego ona koja vec zbaraja lovu nakon proboja klina [proud]

mozda ipak bude nesto od rasta [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



zato pucam odmah 135-140.
a vi me razapnite.

Zasto razapinjanje?? [huh]
Potpuno logicno ako probije 190kn.
[/quote]
ajd majketi odgovori nam ti po cemu je logicno?


e, tako..
ova atmosfera mi se puno vise svidja nego ona koja vec zbaraja lovu nakon proboja klina [proud]

mozda ipak bude nesto od rasta [smiley]


Slazem se!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


p.s.
samo napominjem da su se prijelomom 1950 bodova aktualizirali neki targeti…neću napisati ništa da me ne napadnete za druk.

Vlad ima li uopće dionica u Crobexu koja nije aktualizirala novi niži target? I ne samo u sastavu Crobexa?


sutra odbijanac ?

peace


prema onom što piše graditelj to bi i moglo biti sutra,jer danas smo pali više od 6%, sutra još barem toliko i odradili bi sve što ste do sada napisali, osim svih vladovih targeta, koji možda ostano za drugi put, mislim drugi put prema dole



HT – stanje i perspektive, pred sutrašnje otvaranje (plave crte su neki targeti).

ja vam za ht kažem pravi target (za sada): ca 135-140.
prijelom ispod 190.
ali, kako je već odrađen prijelom za 165 (target vrlo izvjestan), znači da sigurno ronimo ispod 190.
zato pucam odmah 135-140.

a vi me razapnite.
[/quote]

Nitko te neće razapjeti. Kad dođe na 135-140 onda će se opet odraditi prijelomi pa će target biti 70, pa nakon toga 35, pa nakon toga 10, pa nakon toga 2, pa nakon toga -5.
Nađi jednog TA analitičara koji će dati neke targete i biti u njih siguran? Što je danas sigurno?
Što se trudiš ovdje pisati kad si siguran da će na 135? Pa čekaj dok dode na 135 pa kupi. Ili vam možda treba pomoć da se ht, a time i cijeli crobex sruši?

Self fulfilling prophecy
http://www.accel-team.com/pygmalion/index.html




HT – stanje i perspektive, pred sutrašnje otvaranje (plave crte su neki targeti).

ja vam za ht kažem pravi target (za sada): ca 135-140.
prijelom ispod 190.
ali, kako je već odrađen prijelom za 165 (target vrlo izvjestan), znači da sigurno ronimo ispod 190.
zato pucam odmah 135-140.

a vi me razapnite.
[/quote]

Nitko te neće razapjeti. Kad dođe na 135-140 onda će se opet odraditi prijelomi pa će target biti 70, pa nakon toga 35, pa nakon toga 10, pa nakon toga 2, pa nakon toga -5.
Nađi jednog TA analitičara koji će dati neke targete i biti u njih siguran? Što je danas sigurno?
Što se trudiš ovdje pisati kad si siguran da će na 135? Pa čekaj dok dode na 135 pa kupi. Ili vam možda treba pomoć da se ht, a time i cijeli crobex sruši?

Self fulfilling prophecy
http://www.accel-team.com/pygmalion/index.html

[/quote]

mislim da nije fer uvjeravati forum da HT ide na 100kn ako je prilicno izvjesno da se formira padajuci klin i da slijedi odbijanac.

pokusaji kreiranja panike nece uspjeti jer je ekipa za obranu sentimenta spremna za akciju.
[thumbsup]

ovaj trokut o kojem govore na HTu nije konacna formacija jer se isti takav pojavio na crobexu pa se kasnije formirao padajuci klin.
dakle, nista nije gotovo….jos cemo mi puno o tome pricati…

New Report

Close