Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


MMM, ima li veze to što je HT danas već bio ispod druge plave linije, da mu je širom otvoren put prema trećoj bez znatnijeg zaustavljanja do nje?

čitaj to kao da je prepoznata ta druga crta. U pravilu oko svake crte se očekuje manje ili veće zadržavanja ili odbijanje.

Radi lakšeg orjentiranja prema mogućem odbijanju priložio sam i monay flow indeks koji pokazuje kakav je pritisak prodavača, odnosno kupaca na tržištu.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

MMM hvala na analizi i iznošenju mišljenja.
Mislim da bi i ostali koji mogu nešto reći na sličan način (rado čitani Vlad, Croman…) trebali iznijeti svoja predviđanja za nekoliko najlikvidnijih dionica (Ingra, IGH, HT, Atlantska, Končar, Ericsson…). To je jedini način da i mi koji smo manje vični u TA pokušamo nešto shvatiti i donijeti za sebe neke odluke.
Pustimo banalna prepucavanja tipa tko je i kad nešto rekao, i je li bio u pravu ili ne. Ipak se ovaj dio foruma zove Tehnička analiza.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

atgr nije često analiziran, ali stavio sam ga na forum zato jer se je na njemu umjesto klina razvio
simetričan trokut – iliti (nažalost) nastavak trenda.

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


HT – stanje i perspektive, pred sutrašnje otvaranje (plave crte su neki targeti).

ja vam za ht kažem pravi target (za sada): ca 135-140.
prijelom ispod 190.
ali, kako je već odrađen prijelom za 165 (target vrlo izvjestan), znači da sigurno ronimo ispod 190.
zato pucam odmah 135-140.

a vi me razapnite.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Ovo katapultiranje na 2900 oćito je ironija! U suprotnom, mislim da ste u totalnoj zabludi.

full sam ozbiljan.[/quote]
nazalost, totalno nerealno!
Da si rekao kako ce doci do znacajnijeg odbijanca sa 1600 na 2000 onda bi se mogao sloziti sa tobom.
[wink]


ADRS – je na rubu svoje formacije. Danas formacija klina nije probijena
DLKV -još je iznad ruba formacije, također klina.

S time, sad, imate potpunu sliku glavnih usmjerivača Crobexa, pred sutrašnje otvaranje. Sretno.


adrs-140 (odrađen)
dlkv-250 (odrađen)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


zato pucam odmah 135-140.
a vi me razapnite.

Zasto razapinjanje?? [huh]
Potpuno logicno ako probije 190kn.

evo, počeli asovi!

ajde, radi mira, prestajem s targetima.

ovo je samo kao ilustracija onoga što ja radim u odnosu na sve ostalo.

nakon probijanja 1950 na grobiju ewt mi uopće ne treba.
targeti su značajno jednostavniji, pouzdaniji i precizniji.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



ADRS – je na rubu svoje formacije. Danas formacija klina nije probijena
DLKV -još je iznad ruba formacije, također klina.

S time, sad, imate potpunu sliku glavnih usmjerivača Crobexa, pred sutrašnje otvaranje. Sretno.


adrs-140 (odrađen)
dlkv-250 (odrađen)
[/quote]

Jedno se mora priznat, niko više ne misli da je to nemoguće….

pojašnjenje targeta grobija

targeti se poništavaju tek rastom grobija iznad ca 3050.
zbog toga nije isključeno i probijanje klina prema gore, jer je limit takvog rasta na ca 2850.
hoće li biti tako: –da, ukoliko prema ewt odrađujemo složeni val (4).(iako nemam zadnji intraday grobija, mislim da double three kombinacija(wxy)-pri čemu je w running flat, x cik-cak (u formiranju), a y npr. ED ili impuls- još uvijek nije teoretski isključena.)
ne, ako smo u valu (5).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

sutra odbijanac ?

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Daj vlad,,,,pići dalje,,,,ko hebe ase!!!!!! [thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close