Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U svakom slucaju po meni nema smisla nista kupovati dok god smo u ubrzanom kanalu prema dolje, pogotovo jer nema nikakvih (koliko vidim) otpora prije navedenih 1500-1600, probijanjem istog uz povecanje prometa, onda da.
Ako ameri probiju onaj svoj trokut i zavrse 4 val, da vidis panike.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...




ht ide prema targetu klasične TA… [bye]

Koliko je to?
Mislim da sam negdje pročitao da ako padne ispod 200..da ide na 150?
[/quote]
postao sam preko vikenda…
[/quote]
Ako ima netko targete Vladove da mi pošalje, nisam bila prisutna preko vikenda, malo sam nešto pročitala, ali nisam primjetila. Dakle, molila bih da netko stavi targete od ovog vikenda, naravno ako ih ima. Pozdrav svima.



@vlad

kako ti se ZABA cini danas?
imali kakvih novosti?brejkova? [undecid]
nemam dionicu, cisto sam radoznao [proud]


Već sam Vlada pitala za ZABU sto puta, nešto krije, možda ima dionicu pa ne smije reći target.
Vlad-šala mala. [cool]

Ovak ja vidim razvoj dogadjaja
inace kao sto vidite nacrtao sam i proboj donje linije klina jer gledajuci po nekim stranim blogovima i knjigama moguce je da se iscenira prevara
odnosno da probije donju liniju otpora te time splasi i zadnje optimiste prije rasta
kako god …mislim hvatati sljedeci val rasta koji bi mogao po mom grafu sutra poslijepodne ( ujutro jos da dodjemo do donje linije , a popodne up ) ili prekosutra
no kao sto i biva u klinu kada skroz pri vrhu odnosno kad se suzava, nece biti neki spektakl no 10 % bi mogao stipnut
Slobodno komentirajte i pisajte po prognozi
😀
ah da
i onda jos jedan pad i konacno oporavak
inace ja sam sebi nekom tehnikom izracunao da bi crobex mogao zaroniti do 1570…zaokruzimo na 1600

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


U svakom slucaju po meni nema smisla nista kupovati dok god smo u ubrzanom kanalu prema dolje, pogotovo jer nema nikakvih (koliko vidim) otpora prije navedenih 1500-1600, probijanjem istog uz povecanje prometa, onda da.
Ako ameri probiju onaj svoj trokut i zavrse 4 val, da vidis panike.

Previše je negativnih vijesti da bi moglo doći do ozbiljnijeg odbijanca. Ako i dođe biti će kratkotrajnog daha, jer će u međuvremenu doći negativna vijest i ponovno sve srušiti. Tek ulazimo u krizu. Dionice će početi trajnije rasti onog trenutka kada ćebiti opipljivi znaci rješavanja krize, a to će možda biti tek iduće godine i to možda, a kada se to dogodi za jedno 6 do 8 mjeseci i službeno bi svijet mogao izaći iz krize.

Mise, ovaj vikend je dan target samo za HT – 165kn prvi i prijelomna točka za njega je odrađena.





ht ide prema targetu klasične TA… [bye]

Koliko je to?
Mislim da sam negdje pročitao da ako padne ispod 200..da ide na 150?
[/quote]
postao sam preko vikenda…
[/quote]
Ako ima netko targete Vladove da mi pošalje, nisam bila prisutna preko vikenda, malo sam nešto pročitala, ali nisam primjetila. Dakle, molila bih da netko stavi targete od ovog vikenda, naravno ako ih ima. Pozdrav svima.
[/quote]


I TA ovisi o tome što Ameri kažu, počne li propaganda za koji mjesec da je sve bolje šta se tiče financija onda će odjednom ovi pametni tehničari počet stavljat targete prema gore po jedno 200 bodova. Lako je sad govorit otpor je na 2000 pa na 1850 pa na 1600 itd. To nema i tako veze s pameću.

Ja se slažem sa kolegom- lako je sada bubati "past će to na ovoliko na ovoliko-zašto nam niste govorili koliki će biti pad kada je CROBEX bio na 5.000 i nešto bodova??? Zašto nam tada niste postali pad na 2.000 bodova? Vidjet ćemo kada usljedi rastuči trend- da vidimo onda gdje su targeti.

...biti najbrži čovijek na svijetu...

vlad prema bildu tisak bi mogao ispod 100 kn
a,tek viro…
cestitam ponosnim vlasnicima.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.



Ah, konacno netko tko koristi mozak. Ovaj citirani post je ujedno i odgovor onim genijalcima gore.


ma, svi mi palimo jako kasno.
osim onih koji ove razine smatraju povoljnim za ulaz.
[/quote]

Izbjegavas odgovor, pitao sam kako to da ti za izradu TA koristis i fundamente?

Nisam rekao da je ovo povoljno za ulaz.

[/quote]

a ja sam ti već rekao, da dodatne loše fundamentalne vijesti služe kao dodatni katalizator, da se brže odradi ono što je na grafu ionako već vidljivo te formirano.

fundamenti se pokažu u grafovima najprije, a onda u izvještajima.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Jesmo li dodirnuli donju liniju padajućeg klina?

Vlad ili neki drugi TA analitičar koji drži do sebe, neka se decidirano izjasni koja je najniža moguća točka ATLP i HT-a kad uzmemo najgori mogući scenarij.Poštedite nas vaših targeta i valova, recite zdravo seljački kad da se dodatno nakrcam, na kojim iznosima.Please do not hesitate to contact me even with private message.

Sincerely yours

bakar

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

New Report

Close