Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lijepo bih zamolila gospodina zlog proroka da iznese svoje viđenje situacije. unaprijed hvala.

"Mir s Vama"


Opcija, nesto ti je mnogo kracahna trojkica.

Istina je – obično su takve kod ED. Ali (ALI) vidim, da iako padamo po 100 bodova (danas smo drugi put pod 2000) još nema panike što ti to govori? A možda su i u šumi…

BTW – sačekajmo samo malo pa ćemo biti pametniji – za sada se odvija po onom kratkoročnom planu iz prijašnjeg posta.

Pozdrav.

ht ide prema targetu klasične TA… [bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ht ide prema targetu klasične TA… [bye]

Koliko je to?
Mislim da sam negdje pročitao da ako padne ispod 200..da ide na 150?

molim i abu-alija, krpu i ostale poznavatelje tehničke analize da ne odustanu od pisanja. hvala.

"Mir s Vama"


ht ide prema targetu klasične TA… [bye]

nećeš postaviti graf?

I TA ovisi o tome što Ameri kažu, počne li propaganda za koji mjesec da je sve bolje šta se tiče financija onda će odjednom ovi pametni tehničari počet stavljat targete prema gore po jedno 200 bodova. Lako je sad govorit otpor je na 2000 pa na 1850 pa na 1600 itd. To nema i tako veze s pameću.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



ht ide prema targetu klasične TA… [bye]

Koliko je to?
Mislim da sam negdje pročitao da ako padne ispod 200..da ide na 150?
[/quote]
postao sam preko vikenda…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad

kako ti se ZABA cini danas?
imali kakvih novosti?brejkova? [undecid]
nemam dionicu, cisto sam radoznao [proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ako slučajno nastane 5. točka na jednoj od dvije padajuće stranice, imat ćemo klin.

u tom slučaju volumen trgovanja se ponaša prema "knjizi": smanjuje se prema vrhu klina, a trebao bi narasti pri proboju.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Za koliko bi taj volumen pri proboju trebao bit veći u odnosu na volumene ovih dana/tjedana?


I TA ovisi o tome što Ameri kažu, počne li propaganda za koji mjesec da je sve bolje šta se tiče financija onda će odjednom ovi pametni tehničari počet stavljat targete prema gore po jedno 200 bodova. Lako je sad govorit otpor je na 2000 pa na 1850 pa na 1600 itd. To nema i tako veze s pameću.

to ti nesto slično kao nogomet..npr hrvatska ima dobru repku i za pretpostaviti je da će se plasirati na svjetsko..e sad su utakmice otpori..dobiš jednu ide drga..i tako sve više..ili hrv je loša pa izgubiš jednu tekmu(potporu) pa drugu pa treću i sve si bliže zadnjem mjestu na tablici

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

New Report

Close