Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

ja bih preformulirao pitanje: što kaže tvoj pajdo po kojem je dno iza nas ? [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



naravno, a ako bi ga poćer’o iznad 3500, onda bi zakljucili da je 4 davno odradjena[/u

e, siguran sam da to ne bi mogao!

[/quote]

Uz duzno postovanje, ja sam siguran da bi mogao.
pozdrav

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Otkud ta beskonacna opcinjenost ogromnim volumenima?

Korekcija iz 1974. uopce nije imala izrazene volumene na dnu.
A to je vjerojatno jedina korekacija nakon 1929. koja je usporediva s ovom.

prije nekih 2 mjeseca, dok sam se još borio sa postanjem i crtanjem, napravio sam jednu malu pitchfork analizu (vidi sliku 1). zanimljivo je vidjeti koliko dotična još uvijek stoji (vidi sliku 2)…

eto, toliko o fondovima, dinkecu, štopanju, varanju, zašto ne pratimo amere i svem ostalom…

ko po urici, predvidljivo i pravilno.

Pametan, ako to želiš.



kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

ja bih preformulirao pitanje: što kaže tvoj pajdo po kojem je dno iza nas ? [thumbsup]
[/quote]

evo upravo pričam s njim

kaže da nije promijenio mišljenje [wink]


Čitam i na ovim stranicama se u grubo većina slaže da će crobex ljosnuti do cca 1700-1850.
O.k.
Nisam pročitao (moguće da mi je promaklo) šta mislite da će se onda događati,odbijanac, jedan ili više njih, povratak puževim korakom ili…??

Onda ćemo se složiti da ćemo dalje ljosnuti na 1200 – 1300
[bye] … i tak još par puta


Otkud ta beskonacna opcinjenost ogromnim volumenima?

Korekcija iz 1974. uopce nije imala izrazene volumene na dnu.
A to je vjerojatno jedina korekacija nakon 1929. koja je usporediva s ovom.


Ako je tako, onda nas ceka dno tek u lipnju 2009? (barem po vremenskom trajanju)

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..




kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

naravno misli na DOW

a valjda ćemo svi mi ostali za njim

ja bih preformulirao pitanje: što kaže tvoj pajdo po kojem je dno iza nas ? [thumbsup]
[/quote]

evo upravo pričam s njim

kaže da nije promijenio mišljenje [wink]
[/quote]

Analiza Svedskog OMXs30 pokazuje da je moguce naredni tjedan(m dva?) da dode do veceg pada.

Od ca 690-700 razine pa do ca 500? To je mnogo procenata pada ako se to desi…Formacija je takoder takva da pokazuje na moguci brz pad…sto bi to bi uzrok ovakovom padu ? neznam

Dionice takoder pokazuju na slicno.

Kao sto sam rekao…dali ce to tako biti? to ce vrijeme pokazati..mozda gresim!

U svakom slucaju ako se gore navedeno desi ,druge burze ce imat vjerovatno slican razvoj

…pozdrav i sretno…svaki neka ima svoju strategiju…ja imam moju!

Ljudima je uvijek neko drugi kriv sto gube novce. S obzirom da je to najlakse a svi misle da OMF-ovi jedini imaju novaca prilazem jedan tekst o tome. Naravno da nece povjerovati jer ne zele ali mozda ce neki malo razumniji shvatiti da market ne funkcionira da zlocesti kaznjavaju dobre decke nego ima svoj ritam koji ili se prati ili se gube novci.
Malo je dugacko ali je izuzetno zanimljivo

Abu ali, 14.11.2008. u 15:41

"The decline then accelerated into the so-called "Black Thursday", October 24, 1929. A record number of 12.9 million shares were traded on that day. At 1 p.m. on Friday, October 25, several leading Wall Street bankers met to find a solution to the panic and chaos on the trading floor. The meeting included Thomas W. Lamont, acting head of Morgan Bank; Albert Wiggin, head of the Chase National Bank; and Charles E. Mitchell, president of the National City Bank. They chose Richard Whitney, vice president of the Exchange, to act on their behalf. With the bankers’ financial resources behind him, Whitney placed a bid to purchase a large block of shares in U.S. Steel at a price well above the current market. As amazed traders watched, Whitney then placed similar bids on other "blue chip" stocks. This tactic was similar to a tactic that ended the Panic of 1907, and succeeded in halting the slide that day. In this case, however, the respite was only temporary.

Over the weekend, the events were covered by the newspapers across the United States. On Monday, October 28, the first "Black Monday",[20] more investors decided to get out of the market, and the slide continued with a record loss in the Dow for the day of 13%. The next day, "Black Tuesday", October 29, 1929, about 16 million shares were traded.[21][22][23] The volume on stocks traded on October 29, 1929 was "…a record that was not broken for nearly 40 years, in 1968."[22] Author Richard M. Salsman wrote that on October 29—amid rumors that U.S. President Herbert Hoover would not veto the pending Hawley-Smoot Tariff bill—stock prices crashed even further."[18] William C. Durant joined with members of the Rockefeller family and other financial giants to buy large quantities of stocks in order to demonstrate to the public their confidence in the market, but their efforts failed to stop the slide. The DJIA lost another 12% that day. The ticker did not stop running until about 7:45 that evening. The market lost $14 billion in value that day, bringing the loss for the week to $30 billion, ten times more than the annual budget of the federal government, far more than the U.S. had spent in all of World War

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

3 mjeseca kasnije je DJIA bio u plusu 50%.

ipak uzeti u obzir,
sastanak g 20 ovaj vikend činimise i neke pozitivnosti eventualno iznjedrene odatle , te njihov odraz na tržište,te ev. uklapanje u ewt obrazac irregular flat
kruške i jabuke

samo vremenski 4. predugo bi trajala, zar ne

kako croman kaže mogli bi se i potuči tamo na g20

New Report

Close