Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo ti stotka. Ovo za izoblicenu peticu u valu C bi znacilo ono sto sam rekao o running flatu kao mogucnosti ali i ne mora bit tocno.

evo uvećano…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Evo ti stotka. Ovo za izoblicenu peticu u valu C bi znacilo ono sto sam rekao o running flatu kao mogucnosti ali i ne mora bit tocno.

evo uvećano…
[/quote]neuredan graf vlad….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zašto nije realno da je ono dovršeni impuls?
zato što su valovi 1 i 2 odveć veliki u odnosu na 3,4 i 5.

velike razlike ( u smislu trajanja i bodovnog raspona) u ovakvom slučaju mogle bi se tolerirati samo između valova 2 i 4.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zna li netko:

1. može li se u paintu isključiti "okvir" pri pisanju teksta?
2. postoji li bolji program za crtanje od painta?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!






trokut u B valu može, nacrtana dijagonala ne.

U EWT je trokut i padajući bottom flat klin bitno je da ima a-b-c-d-e …. kombinaciju. To je stvar razlike u sintaksi između klasične TA i EWT. (ovaj naš bi bio bottom flat)

Pozdrav.
[/quote]

ako sam dobro shvatio, ti ono sto ja( cini mi se i Vlad) smatram EDom,poslije kojeg ide promjena trenda, nazivas trokutom, korekcijom, nakon kojeg ide nastavak trenda?

kako moze biti bottom flat, kad mi imamo lower lows?

2134, 2030, 1975,……pa dalje.

sad opet ovisi hocemo li crtati i brojati po EWTu ili po klasičnoj, ali flat bottoma nema, a samim tim ni trokuta.(neovisno o strukturi valova unutar formacije koju mozemo brojati ovako i onako)
ili..?
[undecid]
[/quote]

Da činjenica je da bi onda a bio u 2018, c u 1975 – dakle nije flat bottom – strogo toretski gledano ne može biti trokut.

[/quote]

ma nije ovo vid’lo trokuta buraz..
next stop 1850 [tongue]

ako je ED, a ne neka druga finota.
al sta ja znam, krhko je znanje.

jedino ne znam sta cemo izbrojati ako gosp. Novoselac se popiša na sve ovo i opali po asku[lol]
gosp. Novoselac, dete malo po asku opletite da znamo da ste zivi i da ove crtkarije mozemo presaviti na pola, podrapati sredinu i nabiti na k....jer ste vi ovdje jedini gazda i imate najveceg! [thumbsup]
[/quote]
eee, griješiš, tu ti je lipota ewt-a…
kada bi spomenuti drug opalio po drugarici burzi, nastao bi sigurno (spomenut kao mogućnost) složeni val (4).
a onda val (5).
neizbježno

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


zna li netko:

1. može li se u paintu isključiti "okvir" pri pisanju teksta?
2. postoji li bolji program za crtanje od painta?

1. vjerojatno moze
2. postoji

možeš importat u auto cad kao raster imagepa preko crtat i pisat i što god oćeš

ma kakav cash-r-a, 100% in


zna li netko:

1. može li se u paintu isključiti "okvir" pri pisanju teksta?
2. postoji li bolji program za crtanje od painta?


u vezi okvira…tamo kad odabereš funkciju pisanja tj. kad stisneš ono slovo A. ispod svega toga ti se pojave 2 "prozorčića", stisni na donji i onda ti neće bit okvira…


zna li netko:

1. može li se u paintu isključiti "okvir" pri pisanju teksta?
2. postoji li bolji program za crtanje od painta?

Pain.Net jako fina stvar… (moraš imat .net 2.0 framework minimum)
Vaš link



zna li netko:

1. može li se u paintu isključiti "okvir" pri pisanju teksta?
2. postoji li bolji program za crtanje od painta?


u vezi okvira…tamo kad odabereš funkciju pisanja tj. kad stisneš ono slovo A. ispod svega toga ti se pojave 2 "prozorčića", stisni na donji i onda ti neće bit okvira…
[/quote]
jes!
tenks veri mač!!!!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Evo ti stotka. Ovo za izoblicenu peticu u valu C bi znacilo ono sto sam rekao o running flatu kao mogucnosti ali i ne mora bit tocno.

evo uvećano…
[/quote]

Ovaj mali c ti je impulsni isto toliko koliko i ovaj veliki C [lol]

kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

New Report

Close