Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



trokut u B valu može, nacrtana dijagonala ne.

U EWT je trokut i padajući bottom flat klin bitno je da ima a-b-c-d-e …. kombinaciju. To je stvar razlike u sintaksi između klasične TA i EWT. (ovaj naš bi bio bottom flat)

Pozdrav.
[/quote]

ako sam dobro shvatio, ti ono sto ja( cini mi se i Vlad) smatram EDom,poslije kojeg ide promjena trenda, nazivas trokutom, korekcijom, nakon kojeg ide nastavak trenda?

kako moze biti bottom flat, kad mi imamo lower lows?

2134, 2030, 1975,……pa dalje.

sad opet ovisi hocemo li crtati i brojati po EWTu ili po klasičnoj, ali flat bottoma nema, a samim tim ni trokuta.(neovisno o strukturi valova unutar formacije koju mozemo brojati ovako i onako)
ili..?
[undecid]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Vidim da svi manje vise ocekuju rast, moze li mi netko malo detaljnije objasniti zasto?
Nije da je nemoguce da cemo rasti ali na osnovu koje analize?


g

svi očekuju rast? a dno još nije bilo? [undecid]
pa što nas onda čeka u narednom periodu – rast? ili pad?


g

geronimo daj minutni, pa cemo izbrojati sta god treba
[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



g

geronimo daj minutni, pa cemo izbrojati sta god treba
[tongue]
[/quote]
vidi kako mi znalci dile ase [tongue] [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

p.s.
u odnosu na moje targete, ewt je vozilo C klase.

mnogo dionica ima odrađene točke prijeloma za down targete…zato sam siguran da korekcija nije dovršena.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo ti stotka. Ovo za izoblicenu peticu u valu C bi znacilo ono sto sam rekao o running flatu kao mogucnosti ali i ne mora bit tocno.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...




trokut u B valu može, nacrtana dijagonala ne.

U EWT je trokut i padajući bottom flat klin bitno je da ima a-b-c-d-e …. kombinaciju. To je stvar razlike u sintaksi između klasične TA i EWT. (ovaj naš bi bio bottom flat)

Pozdrav.
[/quote]

ako sam dobro shvatio, ti ono sto ja( cini mi se i Vlad) smatram EDom,poslije kojeg ide promjena trenda, nazivas trokutom, korekcijom, nakon kojeg ide nastavak trenda?

kako moze biti bottom flat, kad mi imamo lower lows?

2134, 2030, 1975,……pa dalje.

sad opet ovisi hocemo li crtati i brojati po EWTu ili po klasičnoj, ali flat bottoma nema, a samim tim ni trokuta.(neovisno o strukturi valova unutar formacije koju mozemo brojati ovako i onako)
ili..?
[undecid]
[/quote]

Da činjenica je da bi onda a bio u 2018, c u 1975 – dakle nije flat bottom – strogo toretski gledano ne može biti trokut.

evo tebi jedinica!
nema flat openinga, ide devijacija petog vala, pa onda rast do cca 4200


Vidim da svi manje vise ocekuju rast, moze li mi netko malo detaljnije objasniti zasto?
Nije da je nemoguce da cemo rasti ali na osnovu koje analize?

zato sto nada posljednja umire.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Filozovski gledano vlad je u pravu.
Eto cijeli svijet opet raste, ameri jučer čak 6% u plus, USA brodari 20% up, futursi se smanjuju a crobex?
Minus se povečava.
Da sam u dionicama otišao bi do Samodola i nabio ga u vrit.

Nedaj bože da ameri počnu roniti slijedeći tjedan jer bu crobex nestao sa planeta.
STRAŠNO

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

vlad se opet raspojasao [wink] neka te neka…samo ne pretjeruj,ovce ili ne skuze te brzo…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne’eš ti valova stalno tražite kad će dno, sve mi je to u stili "Đekna još nije umrla, a ni nezna se kad će…".Dečki moji sve je to kako Vlad 1111 kaže FA+TA morgana.Tehnička analiza je otprilike kao teorija Kaosa, nitko je ne razumije, a onaj koji je "razumije" samo se prodaje pod onoga koji ju razumije, a zapravo nitko ništa ne razumije.Man’te se tih valova, već ako nešto zaradite idite na prave – na Havaje.Da ste vi to sve predvidjeli nebiste se ovdje razbacivali stručnom terminologijom i kraticama.Ma, geeme a break, pojma vi nemate.VRIJEME je ovdje jedini saveznik. To je isto da predviđate oće li Dinamo pobjedit Dugo Selo Ili unešićku Zagoru.Neće ako im treba za premije i Maminjo tako reče.Naravno cijela prva ekipa se kladi na Dugo selo.I eto vam vaše "analize".Trkeljate uludo, umjesto da nađete nešto za povalit, upsss, pofalit.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

New Report

Close