Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vladek el se ti ukrcavaš ili čekaš kraj korekcije?

vidim da mi opet ne rastemo i da prometa nema.
Koja katastrofa od crobexa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Prebrzo sam odbacio i varijantu irregular flat – ona je naime još uvijek moguća i vjerovatna (prilog).

Pozdrav.


Dvije po mojoj ocjeni najvjerovatnije varijante. Razlike između njih su minimalne i mogu se prepoznati u nekoliko predstojećih dana.
Hvala za komentare i pozdrav.

opet ja.. [smiley]

jel moze objasnjenje?
ovaj tvoj klinčić je predstavljen kao obrazac nastavka trenda, dakle fakeout prema gore, pa breakout prema dolje i nasatavk pada?

ne bi li ED koji je u 5. valu trebao biti obrazac preokreta, dakle padajuci klin znak za gore?
pogotovu sad, kad smo imali tako jaku i izrazenu 3.?

moj favorit (zasad) jest ED, samo sa fakeoutom i breakotom na suprotnim stranama [tongue]

osim ako nije slozena četvorka kako Vlad kaze [huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

samo da podijelim mišljenje sa vama:
čini mi se da većina tehničara skrivečki tipuje na rast koji je izgledan vrlo skoro
ajde,barem da ne pričamo više o dnu sa 3 digits crobija

Pogled na trenutno stanje. Koristena povijest, astrologija, numerologija te interesi najmocnijih zemalja svijeta.


Prebrzo sam odbacio i varijantu irregular flat – ona je naime još uvijek moguća i vjerovatna (prilog).

Pozdrav.


B val ne može u 5 koraka…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Prebrzo sam odbacio i varijantu irregular flat – ona je naime još uvijek moguća i vjerovatna (prilog).

Pozdrav.


B val ne može u 5 koraka…
[/quote]

I u B valu je moguć razvoj trokuta. Par primjera u privitku i Vaš link pod c) Triangle.

Nešto o trokutu u B sam već postao na strani 1429.

Pozdrav.


kad radiš TA trebaš zanemariti sve vijesti

Ja sam mislio da trziste inkorporira i reagira na vijesti.
Valjda sam krivo naucio.

@opcija
u pravu si!
B val može biti trokut.

ali ti si nacrtao dijagonalu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



kad radiš TA trebaš zanemariti sve vijesti

Ja sam mislio da trziste inkorporira i reagira na vijesti.
Valjda sam krivo naucio.

[/quote]
Da krivo si naučio, kad radiš ta onda te nikakve druge vijesti ne zanimaju, samo grafofi, oscilatori, alati, NIKAKVE druge vijesti..Ako TA kazuje da se ide gore, nikakve loše vijesti te ne trebaju uznemiravati, ili obrnuto, ali ocito ne mozes prevladati strah, pa ti onda ni TA nije jasna



Dvije po mojoj ocjeni najvjerovatnije varijante. Razlike između njih su minimalne i mogu se prepoznati u nekoliko predstojećih dana.
Hvala za komentare i pozdrav.

opet ja.. [smiley]

jel moze objasnjenje?
ovaj tvoj klinčić je predstavljen kao obrazac nastavka trenda, dakle fakeout prema gore, pa breakout prema dolje i nasatavk pada?

ne bi li ED koji je u 5. valu trebao biti obrazac preokreta, dakle padajuci klin znak za gore?
pogotovu sad, kad smo imali tako jaku i izrazenu 3.?

moj favorit (zasad) jest ED, samo sa fakeoutom i breakotom na suprotnim stranama [tongue]

osim ako nije slozena četvorka kako Vlad kaze [huh]
[/quote]

Ovdje je jako bitno gdje će se formirati točka D i u koliko koraka ide ovaj zadnji val (5 ili 3) – čak i to ne mora biti siguran znak, dodatno ovisi o tome da li se odradi false breakout, kakav je volumen u točki breakouta itd.

Nekako se i meni čini da je vjerovatnija ED mada je još uvijek moguć i Irregular flat kao trokut u B valu kako sam nacrtao malo prije. (sjeti se T-Bond slike)

Pozdrav.

trokut u B valu može, nacrtana dijagonala ne.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close