Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@signali
biz

Nemogu a da ovo prešutim da na svojoj reklamici prikazujete onakve prinose…..imo sam signale jedno tri mjeseca tako da probam o čemu se radi, e sad bilo je tamo svakakvih nebuloznih signala
kao recimo ATPL na 2300 hold e onda kad se odbila cjena na 2450 daju signal buy da bi opet sljedeći
dan dali sell…hoću reć da ti signali se moraju uzimat sa velikom zadrškom i naučit njihovu sistemsku grešku tj. dobrim djelom bi signal buy bio signal za porast cjene i upravo prodaju…
Moram reć da su signali kroz skoro dva ljetna mjeseca bili hold i to im je najveći dobitak….
no za držati hold nije se baš trebala neka nauka…

Vaš link

@marlu

teoretski max prije vrha (4) (npr. u slučaju trokuta kao završnog vala složene četvorke) je čak ca 3450.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dvije po mojoj ocjeni najvjerovatnije varijante. Razlike između njih su minimalne i mogu se prepoznati u nekoliko predstojećih dana.
Hvala za komentare i pozdrav.

Vlad, da li je moguće da još uvijek tražimo dno (3)ce?





Posto krivoga,evo pravi

ne može ti ići 1. korak petice u 3 koraka.

aj stavi grobija, pls.
[/quote]

ja sam mislio da bar znalci znaju sta je ekspended tri i da bar njima ne trebam crtati.
target1: 950
ako probije 950 otpada ovaj count i nismo u 5.valu.
odradjujemo 4. val razina 1100 do 1200 ogranicenje

PS ja nikome ne lijepim nikakve ocjene vec 3 mjeseca.
[/quote]
ne ide ti to tako…
[/quote]

može pojašnjenje zašto ne bi išlo tako???



Imam jako dobar osjecaj na daljnji razvoj situacije i nadam se da nije to lose.

Danas smo bili svjedoci testiranja zone suporta u kojoj sam govorio u svojim analizama, dobili smo i jaki odboj sa formacijom dragonfly doji o kojem je znacenju netko vec pisao ovdje.

Konstrukcija DOW-a izgleda ko double bottom, tako, da je moguce, da se vrati povjerenje ulagaca a i izdasan rally danas, daje jednu dozu optimizma.

Mislim, da neko vrijeme nece biti potrebe po mojim analizama, pa zato zelim svima sretno barem do blagdana.

Tako je kolega. Meni također sve analize danas govore da je kriza koja je trajala par dana prebrođena i da od sutra idemo gore koliko god se to nekima ne sviđa.

[/quote]

Hm – najprije se moramo malo stabilizirati, tek tada možemo krenuti polako gore.. (ukoliko se nastavimo gibati u okviru ovog silaznog trokuta – na srednji rok bi mogli gore)

Pozdrav.



@marlu

teoretski max prije vrha (4) (npr. u slučaju trokuta kao završnog vala složene četvorke) je čak ca 3450.


moramo li prije toga odradit mali peti val do cca 1850-1900?


Vlad, da li je moguće da još uvijek tražimo dno (3)ce?

teoretski da.
prema formiranim oblicima i vremenskim odnosima pojedinih segmenata- teško…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Dvije po mojoj ocjeni najvjerovatnije varijante. Razlike između njih su minimalne i mogu se prepoznati u nekoliko predstojećih dana.
Hvala za komentare i pozdrav.

Meni se ova ending diagonale cini razumna. Pad prije nego sto Obama preuzme vlast, onda neka konferencija nakon koje ce sve biti kao dobro, pa slijedi rast. Onda ce na proljece doci bomba u stilu propadanja neke karticne firme i konacno dno.

vlad

zašto ovo nije još uvijek 3?



Dvije po mojoj ocjeni najvjerovatnije varijante. Razlike između njih su minimalne i mogu se prepoznati u nekoliko predstojećih dana.
Hvala za komentare i pozdrav.

Meni se ova ending diagonale cini razumna. Pad prije nego sto Obama preuzme vlast, onda neka konferencija nakon koje ce sve biti kao dobro, pa slijedi rast. Onda ce na proljece doci bomba u stilu propadanja neke karticne firme i konacno dno.
[/quote]
nauci osnove da kad radiš TA trebaš zanemariti sve vijesti. Pa nije to ko naša Pliva, gdje radi gomila nesposobnjakovica

@marlu
to bilo dno 2. petice (5-3-5) X vala složenog vala (4).
jučer sam to naveo kao moguću varijantu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close