Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Video TA

Stock Market Video Trend Analysis 11/13/08

http://alphatrends.blogspot.com/2008/11/stock-market-video-trend-analysis_13.html

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



SP dodatak

krivi graf, prijatelju.
sp otišao na 911.
[/quote]

Jel u toj brojci prisutna simbolika mozda? [rolleyes]

@croman
Ja ne iskljucujem ni rast ni nastavak pada kad se radi o burzi(svedskoj ili americkoj)!

Novi podaci..sutra …i strategija prema onome sto oni pokazuju.

Thats my way doing it

sretno i oprezno
…ne isključuje ni rast niti pad,ako sam dobro shvatila ovu rečenicu,znači da bi moglo gore ali i dole,hm.Treba znati čitati između redova,on je ustvari mislio da bi ušao kad je dole a izašao kad je gore,ili..
s ovim sretno valjda misli ako uđemo dole, ali kaže i oprezno,valjda da nebi bilo gore.Veliki ljudi uvijek govore u zagonetkama.
A misis Adler sa prepotentnim stilom seoske piljarice ima jako dobar osjećaj,osjećajan tip nema šta,hm.Vlada sam molila za savjet još mi nije odgovorija,nema vremena broji valove.Ja čekam Vlade!


Imam jako dobar osjecaj na daljnji razvoj situacije i nadam se da nije to lose.

Danas smo bili svjedoci testiranja zone suporta u kojoj sam govorio u svojim analizama, dobili smo i jaki odboj sa formacijom dragonfly doji o kojem je znacenju netko vec pisao ovdje.

Konstrukcija DOW-a izgleda ko double bottom, tako, da je moguce, da se vrati povjerenje ulagaca a i izdasan rally danas, daje jednu dozu optimizma.

Mislim, da neko vrijeme nece biti potrebe po mojim analizama, pa zato zelim svima sretno barem do blagdana.

Tako je kolega. Meni također sve analize danas govore da je kriza koja je trajala par dana prebrođena i da od sutra idemo gore koliko god se to nekima ne sviđa.



Posto krivoga,evo pravi

ne može ti ići 1. korak petice u 3 koraka.

aj stavi grobija, pls.
[/quote]

ja sam mislio da bar znalci znaju sta je ekspended tri i da bar njima ne trebam crtati.
target1: 950
ako probije 950 otpada ovaj count i nismo u 5.valu.
odradjujemo 4. val razina 1100 do 1200 ogranicenje

PS ja nikome ne lijepim nikakve ocjene vec 3 mjeseca.

SAM PROTIV SVIH

a evo ti i Crobex!

SAM PROTIV SVIH

tek toliko da se ne zaboravimo,
nasdaq se nije odbio na 1530
a vremenski nismo blizu dna
toliko o njima…

a što se tiče Amera
ono jučerašnje "dno" je bilo lažnjak
dakle sa ovih pozicija idu još cca 10% gore
i tek onda ulazimo u finale tj u 5. koja EWT-ovce toliko intrigira
odnosno u proboj zastavice kako bi rekli klasičari

mi ćemo to sve lijepo pratiti u malo drugačijoj formaciji

ili, jednostavno rečeno
kad čujem da s&p prošao ili se sprema preko 960
izlazim iz dionica
možda zadržim neke dugoročne jer se nikad ne zna
mada, ovaj put izgleda sve jasno


E , Vlad ,zato postoje prijatelji da poprave sliku….
Nego vidim, ameri danas opet vjeruju da su se odbili od dna i kupuju dionice. A kod nas će biti opet možda 2 dana po 2%+…. ako bude više biti će praznik na malom volumenu…

Teško da vjeruju da su dotakli dno. A i po svim tehničkim analizama nisu. Pogledaj si i današnje futurese i vidjet ćeš da danas ponovno rone.

europi trenutno u zelenom , amerima u crvenom.
biti će tu još svega, malo gore, malo dolje, kao i jučer.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

poštovani,
vezano uz moj ost od srijede
bijah jučer cijeli dan u zgb i popih "kavu" s prijateljem

dno je iza nas

sranja najavio samo ako dow probije 8100 što je "nakon kave" i pokušao

pozdrav [wink]

MARLU, 14.11.2008. u 09:26
mi ćemo to sve lijepo pratiti u malo drugačijoj formaciji

je li moguće da se nitko ne usudi dati graf? [lol]

New Report

Close