Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je s 4. gotovo – definitivno (vidi moj graf za DJI od večeras). Ovo je 2. od 5. Na DJI bi to trebalo ići do nekih 9100 (ili nešto više, ali nikako preko 9600). Dakle, još nekih 300 bodova, ili nešto više.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Sada ocekujem barem jos jedan ili dva dana, da vidim sa novim EOD podacima dali da se ude 80 do 100 % sa kapitalom u kupnju dionica.

Tko tu koga….
[/quote]


@krpa

"Sada ocekujem barem jos jedan ili dva dana, da vidim sa novim EOD podacima dali da se ude 80 do 100 % sa kapitalom u kupnju dionica ."

Ja ne iskljucujem ni rast ni nastavak pada kad se radi o burzi(svedskoj ili americkoj)!

Novi podaci..sutra …i strategija prema onome sto oni pokazuju.

Thats my way doing it

sretno i oprezno


Mislim da je s 4. gotovo – definitivno (vidi moj graf za DJI od večeras). Ovo je 2. od 5. Na DJI bi to trebalo ići do nekih 9100 (ili nešto više, ali nikako preko 9600). Dakle, još nekih 300 bodova, ili nešto više.

ne možeš raditi ewt analizu na grafu koji nije niti dnevni hloc…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Sada ocekujem barem jos jedan ili dva dana, da vidim sa novim EOD podacima dali da se ude 80 do 100 % sa kapitalom u kupnju dionica.

Tko tu koga….
[/quote]


@krpa

"Sada ocekujem barem jos jedan ili dva dana, da vidim sa novim EOD podacima dali da se ude 80 do 100 % sa kapitalom u kupnju dionica ."

Ja ne iskljucujem ni rast ni nastavak pada kad se radi o burzi(svedskoj ili americkoj)!

Novi podaci..sutra …i strategija prema onome sto oni pokazuju.

Thats my way doing it

sretno i oprezno

[/quote]

Samo bi htio još jednom zahvalit cromanu na trudu kako nam želi približiti određena
gledanja na smjer burze….

SP dodatak

SAM PROTIV SVIH

Imam jako dobar osjecaj na daljnji razvoj situacije i nadam se da nije to lose.

Danas smo bili svjedoci testiranja zone suporta u kojoj sam govorio u svojim analizama, dobili smo i jaki odboj sa formacijom dragonfly doji o kojem je znacenju netko vec pisao ovdje.

Konstrukcija DOW-a izgleda ko double bottom, tako, da je moguce, da se vrati povjerenje ulagaca a i izdasan rally danas, daje jednu dozu optimizma.

Mislim, da neko vrijeme nece biti potrebe po mojim analizama, pa zato zelim svima sretno barem do blagdana.

Posto krivoga,evo pravi

SAM PROTIV SVIH


SP dodatak

krivi graf, prijatelju.
sp otišao na 911.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Posto krivoga,evo pravi

ne može ti ići 1. korak petice u 3 koraka.

aj stavi grobija, pls.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo mi i pajdo lipi ase! [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

aj, laku noć svima.
a ne samo njima.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

E , Vlad ,zato postoje prijatelji da poprave sliku….
Nego vidim, ameri danas opet vjeruju da su se odbili od dna i kupuju dionice. A kod nas će biti opet možda 2 dana po 2%+…. ako bude više biti će praznik na malom volumenu…
Povremeno navratim na bloomberg, pobogu tamo nisam još vidio da je netko pozvao poštenog tehničara da im razjasni neke stvari. Ti novinari tamo, što vode taj show( drugačije to ni ne mogu nazvati) svaki su mi put smiješniji…

Scio me nihil scire

New Report

Close