Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ups…

sta znaci taj "ups"?

koliko ja znam mozemo ici do 1850.bez da se nesto strasno desi.
tu se zatvara padajuci klin.
ima prostora za pad kod INE, IGH i jos neke…
taman za jos 100 bodova!
[thumbsup]

čim počne pad počne se govoriti o mogućoj četvorci koja je možda bila, a možda ne, a kad počne rast onda svi viču čekaj ne idemo gore ima toga još za pasti



ups…

sta znaci taj "ups"?

koliko ja znam mozemo ici do 1850.bez da se nesto strasno desi.
tu se zatvara padajuci klin.
ima prostora za pad kod INE, IGH i jos neke…
taman za jos 100 bodova!
[thumbsup]
[/quote]

ma gdje nađeš baš one koje ionako najviše padaju kad se pada, sva sreća inu sam dobro unovčila a za igh mi baš i ne paše da potone još

Evo count s&p da smo još u četvrtom valu.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

ok prema vama svima koji vladate sa TA ja sam totalni laik ovdi… ali isto mi bodu oci oni prometi kod zadnja dva pada… sad se to vrti negdi oko 10% i manje od toga… drugim ricima ja to tumacim da jednostavno ko je proda proda je… bar od nas koji nismo toliki trgovci a jaci OIF-i su vec ionako 25-30% u cash + jos stago u obaveznicama tako da bas i nemaju nekog razloga za prodat… MIF ionako cekaju naredenje naseg Ive dok su mali OIF-i koji su pred izdisajem ionako rasprodali sve vridno sta su imali… e sad vjerovatno mi mozemo jos dolje ali to je vec kopanje dna a onda je to i konacno adio pa cemo u tom slucaju najmanje bit zabrinuti oko burze [undecid]


Evo count s&p da smo još u četvrtom valu.

Možda su ameri još u 4. valu, a da li je i DAX i druge europske?

Teška borba evropskih indexa, futuresa i cijene nafte od +1% do -2% i nazad na nulu za sada (ne svi baš tim redoslijedom).
Očekujem ili veliki skok danas-sutra ili strmogljavljivanje kako se rijetko viđa u glavnom neki extrem, ne bude dosadno to je sigurno. [wink]



Evo count s&p da smo još u četvrtom valu.

Možda su ameri još u 4. valu, a da li je i DAX i druge europske?
[/quote]

Izvoli , prebroji .

Mi mudro čekamo razvoj situacije, trgovina na zse zadnjih sat vremena čisto simbolična.
Ako svi potegnu prema gore fond menageri kod nas uzimaju produženi vikend, a ako krenu vani malo jače prema dolje sutra će nas tako udariti da će nam zubi poispadati od muke.
A možda sam samo neopravdano negativno nastrojen prema našim fondovima, neznam [undecid]




Evo count s&p da smo još u četvrtom valu.

Možda su ameri još u 4. valu, a da li je i DAX i druge europske?
[/quote]

Izvoli , prebroji .
[/quote]
eh kak se lijepo vidi ko voli roniti…..ma i ja volim…ali u plicaku ne u dubokom [lol]
a futuresi neodlucni….malo crvene malo zelene…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

mise69 ima još [wink]




ups…

sta znaci taj "ups"?

koliko ja znam mozemo ici do 1850.bez da se nesto strasno desi.
tu se zatvara padajuci klin.
ima prostora za pad kod INE, IGH i jos neke…
taman za jos 100 bodova!
[thumbsup]
[/quote]

ma gdje nađeš baš one koje ionako najviše padaju kad se pada, sva sreća inu sam dobro unovčila a za igh mi baš i ne paše da potone još
[/quote]

pa sto ako igh jos malo potone?
pa vratiti ce se isto tako kako je potonuo…
ili ina, bitno je da zatvore formacije i da onda mozemo gore.
nema mrdanja dok se sve formacije ne pozatvaraju.

New Report

Close