Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još malo…

Uhljebe na ulicu!!!!!

moze target za dlkv i ingru.pozdrav svima


na ca 1950 je točka prijeloma grobija.
nakon eventualnog odrađivanja prijeloma, target otpada samo u slučaju rasta iznad 3000….

može li pojašnjenje, što kad odradimo točku prijeloma od 1950, idemo opet dolje?


kako ina odrađuje svoj impuls… target sve bliži.

na mnogim dionicama target je još daleko, da li nam to može što reći, da li ipak imamo još koji dan?

@mise99
Ne, idemo gore, kao i uvijek do sad kad smo odradjivali tocku prijeloma…

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

pa rekao sam jučer- vremenski gledano, skori odbijanac.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

..odbili se baš kao na ovoj mojoj sličici od prije 20-tak dana!

@vlad1111,
zbilja svaka čast na prognozama i pridružujem se pohvalama MMM-a za benevolentnost!
Inače, malo pratim volumene: Dok je sve padalo i tuklo se po bidu, volumen je bio jako velik. Sad kad se stanje malo stabiliziralo i krenuo "rast", volumeni su daleko manji…


pa rekao sam jučer- vremenski gledano, skori odbijanac.

@ vlad – smatraš li današnji dan – danom obrata?

ako bude veći volumen nego zadnjih nekoliko dana i završimo blizu jučerašnjeg zatvaranja (malo ispod, iznad-nebitno), imamo odbijanac-kratkoročni obrat…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


..odbili se baš kao na ovoj mojoj sličici od prije 20-tak dana!

tehnički formacija još nije zatvorena. Čak niti u granicama tolerancije od par postotaka. Nedostaje oko 100 bodova, ili preko 5% indeksa,

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Od svih dionica koje pratim, samo je ZABA (može se reći) zatvorila ciljnu vrijednost za odbijanje. Neke, poput HT su probile prvi target (oko 218), i nalaze se u međuprostoru do idućeg targeta.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close