Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nadam se da će tamo do Božića ”izginut” svi špekulanti pa da u sljedeću godinu možemo krenut s malo više optimizma. To si želim za pod bor. [proud]

"Izginu" li špekulanti nema više ni tržišta.

To je najgore što nam se može dogoditi. Bez mirovinaca bi se možda i moglo, bez špekulanata nikako.
[/quote]
ko se imalo razumije u tk MORA znati da jedino spekulativni kapital dize trziste.ako se izgube spekulativni ulagaci… [bye] [bye] [bye]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

@krpa
Imas pravo….sam nekuzim kaj ti na yahoo misle…..totalno krivo
osim naravno linija klina

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Evo i od mene malo no ne pomažu volumeni baš puno jer uoči prvog skoka u 10. mjesecu (13.10 – 11%) je bio cca 2 pua veći nego uoči 2. skoka u 10. mjesecu (28.10. – 10,88%):

Vlad jel možeš na pm reći target za atpl, ptkm, belje i tisak. Ako slučajno primim pm, koga zanima mogu mu preko pm-a poslati targete kako be bi ”drukao” ovdje

@Mig

Evo nekoliko slika, koje nije crtao Opcija, pošto vidim da ti nitko nije odgovorio.
Primjeri objašnjenja za triangle pattern – pojavljuje se u B, 4 ili X valu.

Za ending diagonal je moguć i 53535 pattern:
Vaš link – – gledaj c. Diagonal triangle type 2

Ukoliko želite znati više o Ending diagonal patternu pogledajte video:
Vaš link
Pri kraju je zanimljiv detalj o potvrdi na volumenu.. 🙂

Pod diagramom "Silver" na slici Triangle4thWaveThrust.GIF je i kratko objašnjenje – preporučam čitanje.

Pozdrav.

Vaš link

Lik je malo puknuo nakon 9 godina zatvora, no, svojevremeno je opako dobro pogađao. New age, fraktali i zavjere na stranu zabava po njemu počinje 2011te (n.b. prije je imao Craya, a sad kalkulator…)

per aspera ad asparagus


većeras u Americi neriješeno
sutra kod nas vjerojatno kao i danas

Ako ne i gore, jer kako jučer završili na Wall Streetu, danas započela Azija. Ništa ne miriše na dobro. [bye]




Može li netko prokomentirati promete na S&P, Nasdaq i Dow?

nemoj se uopće brinuti oko toga dok hedgevi ne završe posao. I obrnuto, dok na počnu novi posao (vidi na prethodnoj stranici).
[/quote]
Ništa ne razumijem, može objašnjenje?

Uz to eno futuresi sad se zelene, vrlo zanimljivo?
[/quote]

Bilo kratkotrajno, pogledaj sada:
http://finance.yahoo.com/indices?e=futures


sutra će bit na snazi potvrda u volumenu .. kao što sam i jučer pisao da cijene nisu dovoljno nisko za prodavače koliko god to apsurdno zvučalo

misliš kupce…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



sutra će bit na snazi potvrda u volumenu .. kao što sam i jučer pisao da cijene nisu dovoljno nisko za prodavače koliko god to apsurdno zvučalo

misliš kupce…
[/quote]

Misli prodavače (koliko god to apsurdno zvučalo :-).
Nego, ovaj zadnji pad je dosta drugačiji od prijašnjih paničnih padova na velikim volumenima. Dosta mi je izgledan scenacij da ovaj put idemo prema pravome dnu koje je često na malim volumenima. Također kad pogledamo još neke oscilatore poput TRIX-a sve mi govori da idemo gore. Trix je ovako nisko bio 1998 i 1999 ako se dobro sjećam. Svaki put kad se okrenuo nije brzo stao. Stoch je na dnu, na RSI-u i još nekim oscilatorima dosta je izražena divergencija. Do kraja tjedna ćemo vjerojatno odraditi dno.

U prilogu sličica koju je već netko stavio. C i E na velikim volumenima. H i K na malim. Jučer je isto netko stavio vrlo dobar graf sa sličnim scenarijem. Tu smo negdje.



sutra će bit na snazi potvrda u volumenu .. kao što sam i jučer pisao da cijene nisu dovoljno nisko za prodavače koliko god to apsurdno zvučalo

misliš kupce…
[/quote]

Ne, ne , misli na prodavače.
I dobro misli.
Oni koji ne žele prodati trebaju dobar poticaj, a to je samo ako cijena padne ispod svake granice koju su oni spremni tolerirati.
Što je cijena niža to je pritisak veći i onda na snagu stupa “daj što daš” ili stručnim nazivom kapitulacija.
To se uostalom uvijek i potvrdi najvećim volumenom na najvećem padu.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

@geronimo
pogledao.
sp500 i dax- nedovršena korekcija.

mastercard: šortati nakon pada ispod 115.
target 75.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close