Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@vlad1111

pročitaj ovaj tekst što ga je prije par mjeseci postao Striko (ako se ne varam), studiju o identificiranju DNA i prometima…
Hoću reći, ove razine smo već bili dotakli na jako velikom prometu, koji bi mogao biti "kapitulacija". Iako osobno vjerujem da ćemo još padati, ali samo hoću reći da se i po volumenima ovo također može uklopiti u kraj…

same here!!
ne vjerujem, ali double bottom je moguc!
a onda znamo sta je sa prometima
[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


ali, prema klasičnoj TA, na pravom dnu prisutan je veliki volume.

zanimljivo je da do prije 4-5 mjeseci nitko nije spominjao volumne, osim malobrojnih 🙂
odjednom su volumni strašno u modi..
no, sasvim je sigurno da ce dno biti tamo gdje ga nitko ne ocekuje, jer bi inace svi vec reagirali..
volumeni sigurno odrazavaju zdravlje trzista, ali ako je trziste bolesno, oporavak sigurno nece poceti velikom likvidnoscu jer je povjerenje ulagaca jos vrlo malo..
osim toga, ako vecina misli (i TA, mada bas me zanima gdje je to TOCNO navedeno) da ce dno biti na velikom volumenu, logika nalaze da ce dno biti na malom volumenu..

može li netko izbaciti target za blje-r-a ? hvala!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



ali, prema klasičnoj TA, na pravom dnu prisutan je veliki volume.

zanimljivo je da do prije 4-5 mjeseci nitko nije spominjao volumne, osim malobrojnih :)
odjednom su volumni strašno u modi..
no, sasvim je sigurno da ce dno biti tamo gdje ga nitko ne ocekuje, jer bi inace svi vec reagirali..
volumeni sigurno odrazavaju zdravlje trzista, ali ako je trziste bolesno, oporavak sigurno nece poceti velikom likvidnoscu jer je povjerenje ulagaca jos vrlo malo..
osim toga, ako vecina misli (i TA, mada bas me zanima gdje je to TOCNO navedeno) da ce dno biti na velikom volumenu, logika nalaze da ce dno biti na malom volumenu..
[/quote]
koliko se sjećem, ja sam stalno trubio o volumenima.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

mali volumeni na dnu se dešavaju kada kupnje gotovo nema.
kod nas kupnje ima, ali je nisko postavljena.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

A možda su u šumi…

@Abu – hvala na ukazanim greškama prilikom zadnjeg counta – za tebe sam ispisao valove nakon trokuta (4).

prema svim varijantama (val (4), val (5) ED, val (5) impuls) trebao bi uskoro uslijediti odbijanac.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


A možda su u šumi…

@Abu – hvala na ukazanim greškama prilikom zadnjeg counta – za tebe sam ispisao valove nakon trokuta (4).

koliko znam, 4, trokut ne moze onako izgledati.
moze li netko potvrditi ili opovrgnuti?

cijena iscurila kroz vrh, od 3(3) do a, cini mi se da imamo 5 valova, kao i od a do b.

misljenja?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

jaka divergencija na CCI, ima i na RSI al nije tako lijepa.


jaka divergencija na CCI, ima i na RSI al nije tako lijepa.

..u potpisu piše: petica
[yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


mali volumeni na dnu se dešavaju kada kupnje gotovo nema.
kod nas kupnje ima, ali je nisko postavljena.

ne baš, nego kad ostanu u dionicama samo oni koji ih više ne žele prodavati, odnosno koji su kupili npr. nekoliko dana ranije na ogromnim prometima, a na sličnim razinama… Tad nastupa faza akumulacije, laganog skupljanja bez podizanja cijena, na malom prometu… A pri svakom idućem rastu prometi se vrtoglavo povećavaju..

ako je double bottom, znači da smo u vrijednosnom smislu već danas praktično pred samim dnom
na s&p se kolebanje nastavlja što isključuje db i daje veće izglede trokutu ili triple bottomu, odnosno varijacijama na tu temu
što bi značilo da ćemo do bottomiranja još malo pričekati

New Report

Close