Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Komentar za S&P500 :

The aggressive push to 917 on the SPX was way too long to be counted as a corrective subwave of lesser degree pertaining to the previous motive wave down. Also, as it breached the low of the previous motive wave down ending on November 7th there are three possibilities:

1. 20% – It is subminuette b of minuette (c) of minute {d}, and we are now in c towards the downside, thus completing {d} of the triangle scenario.
2. 40% – It is minuette (a) of minute {e} to the upside, thus the final leg of the triangle. Equality should get us to about 929, which is a retracement level.
3. 40% – It is minuette (i) of minute {iii} and we are now tracing out a series of 1,2s to the downside. This indicates we are already in minor wave 5 of intermediate (3), which remains Berk’s favorite path.


pogledajte inu kako hita prema targetu…
ona nije u istoj fazi kao ostale dionice.

Koji je target za Inu ?
Thx

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

@drhtavac
Zadnji TG Ine je 1150kn. Možda se u međuvremenu pojavio i koji novi, al Vlado više ne želi plašiti puk.



pogledajte inu kako hita prema targetu…
ona nije u istoj fazi kao ostale dionice.

Koji je target za Inu ?
Thx
[/quote]

Mislim da je 1100

samo pregled stanja, bez targeta i smjera…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Da li bi Croman bio tako dobar pa napravio svoju analizu Crobexa jer je očigledno da se otprilike zna kud idu Ameri i Europljani, al Crobex se malo pogubio pa da znamo po čemu da se uopće ravnamo, da ne lutamo ko guske u magli, a i da imamo konstruktivniju raspravu oko situacije?

Croman, ako može nekakva šira analiza, u kojem smo ciklusu, valu, podvalu? Mille grazie!

***obrisano***

pozdrav

***obrisano***

eo dvije slike crobia dok sam tu

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo


samo pregled stanja, bez targeta i smjera…

ED si odbacio?
running flat 4 je onda poceo 9 ili 10. listopada?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



samo pregled stanja, bez targeta i smjera…

ED si odbacio?
running flat 4 je onda poceo 9 ili 10. listopada?
[/quote]

val (5) ED- može jedino ako mu je val 3 složeni cik-cak.
nije isključeno.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Zašto Mrka tvrdiš da se Crobex pogubio ? Pogledaj kako se lijepo slažu.

Vlad , ako je 4.11. točka A da li možemo biti u trećem podvalu petice ?


Zašto Mrka tvrdiš da se Crobex pogubio ? Pogledaj kako se lijepo slažu.

Ne tvrdim nego mislim. Gledam događanja zadnjih nekoliko tjedana pa mi se čini da ih pratimo, ali s 5% snage pa se tako dešavaju otkloni poput zadnjeg mlakog oporavka, trenutačnog pada. S njihovim se indeksima događaju logične stvari koje svoju potporu zaista i nalaze u tehničkoj analizi. Nama očigledno fali likvidnosti. I ne vidim neki suvisli pattern prema kojem se krećemo. Kao da nabadamo, s povezom preko očiju.
I nije k, već č (mrča).

New Report

Close