Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova analiza za S&P je još uvijek aktualna , vrijednosno i vremenski . Jučer je probijeno 38,2 % i otpor na 913 , a kratkotrajno je probijeno i 886 , ali cijena je završila na 898,95. Tko je postavio ovu analizu na forum ?


Ova analiza za S&P je još uvijek aktualna , vrijednosno i vremenski . Jučer je probijeno 38,2 % i otpor na 913 , a kratkotrajno je probijeno i 886 , ali cijena je završila na 898,95. Tko je postavio ovu analizu na forum ?

striko



Ova analiza za S&P je još uvijek aktualna , vrijednosno i vremenski . Jučer je probijeno 38,2 % i otpor na 913 , a kratkotrajno je probijeno i 886 , ali cijena je završila na 898,95. Tko je postavio ovu analizu na forum ?

striko
[/quote]
Striko ju je kopirao iz tuđeg posta , a ja ga ne mogu pronaći.

Evo refreshane analize na ovi graf

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Strikane izvor?

interesira me nekaj…na mom grafu ja sam si ucrtato padajuci klin koji vodi crobex na ispod 2000….cca 1900-1850 (ima na nekim ranijim stranicama moj graf)
no gledam sad europu…(znam da teba cekat kraj) otvorila je zeleno.
ak se danas i mi tak otvorimo i zatvorimo….onda se 3-3-3-3-3 formacija moze odbaciti…postaje aktualno eventualno h&s formacija
Abu, Vlad, Croman, Zli, Drevil????

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Evo refreshane analize na ovi graf

Where is 2nd chart?
[lol]

Jaooo, pa baš ne znate guglat.
Evo linka:

Ovo danas je jako loše… ameri u plusu (doduše on polagano pada), njemci, englezi svi u plusu… a mi u minusu… Gledam jučer Sanadera i veli da nećemo trebati pomoć MMF-a…ali isto je tako prije dva tjedna rekel da nas kriza neće pogoditi.. a sad veli da smo pogođeni… što očekujete ako zatražimo pomoć MMF-a… onda ni na 1500 neće biti obrane…
Sanader treba odmah pozvati u pomoć Rohatinskog te izraditi plan za spas…te vratiti bar novac (od mirovinaca) doma u državne obveznice… inače nam nema spasa…
spirala krize može biti vrlo jaka…

Početnik – A da pogledaš potrfelj OMF-ova, rekao bi da imaju pokoju obveznicu [cool]

Vidim da link ne funkcionira, al skopirajte si u Firefox adresu, should work.

Sve se može naći na internetu, samo se treba potruditi.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

New Report

Close