Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je interesantno na tim razinama? Vrh rasta koji si spomenuo danas i nastup vala prema dole ili nešto drugo?

bez grafova i targeta, za ewt-ovce(i ja već blejim)…

aktualno stanje:
-flat (4)
ili
– ED (5)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

i, kamo to idemo?

2 intresantne razine za Nasdaq:

1660-1680

i

1720

[/quote]

U prilogu saljem nasdaq sa levelima koje je croman oznacio kao bitne i jos jedan graf sa malo vecom istorijom nasdaq-a za one koji nemaju mogucnost da vide kako to izgleda.

natural
aj molim te povuci na nasdag.gif fibo
tnks

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


bez grafova i targeta, za ewt-ovce(i ja već blejim)…

aktualno stanje:
-flat (4)
ili
– ED (5)


Ja mislim da sad počinjemo odrađivati b od 4(3), i da bismo do srijede mogli doći negdje do 2510. Je li to realno?



bez grafova i targeta, za ewt-ovce(i ja već blejim)…

aktualno stanje:
-flat (4)
ili
– ED (5)


Ja mislim da sad počinjemo odrađivati b od 4(3), i da bismo do srijede mogli doći negdje do 2510. Je li to realno?
[/quote]

… ispravka …mislila sam c od 4(3)

I jedna zanimljiva linija

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

@abu ali

Dal misliš da moj "glupavi" graf od juče ima ikakve sličnosti s ovim što si pokazao u grafu nasdaqa?
Znam da amplitude nisu i vremenski usklađene, al opet…

P.S.
Nije mi namjera opetovano udarati po fundamentalnoj analizi…jednostavno sam lijen raditi drugi graf.


@abu ali

Dal misliš da moj "glupavi" graf od juče ima ikakve sličnosti s ovim što si pokazao u grafu nasdaqa?
Znam da amplitude nisu i vremenski usklađene, al opet…

P.S.
Nije mi namjera opetovano udarati po fundamentalnoj analizi…jednostavno sam lijen raditi drugi graf.


Ovo je nešto najpametnije što sam dosada vidio! [thumbsup]
Samo naprijed!


Što je interesantno na tim razinama? Vrh rasta koji si spomenuo danas i nastup vala prema dole ili nešto drugo?

Buduci da ne dospijem direktno odgovorit..evo sada:

Razine koje ja po nekad spomenem su intresantne u tom smislu da se dobije pogled na moguci razvitak jednog indexa ili dionice.

Posto sam naveo na visi nivo(razinu) zelio sam pokazati na moguci > RAST

Za mene, je ta spomenuta razina, mogucnost videnja nove formacije koja mi pokazuje na jos dalji moguci razvoj!

Znaci ako Nasdaq dode do ca 1720…to ce biti putokaz za novi pravac i novu formaciju…


@abu ali

Dal misliš da moj "glupavi" graf od juče ima ikakve sličnosti s ovim što si pokazao u grafu nasdaqa?
Znam da amplitude nisu i vremenski usklađene, al opet…

P.S.
Nije mi namjera opetovano udarati po fundamentalnoj analizi…jednostavno sam lijen raditi drugi graf.

[lol] presuper graf

Obey Ferengi Rules of Acquisition

New Report

Close