Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Je je, to su se tvoji poklonici istresli po bidu u 10:00.

Ne vjerujem, pa oni su kupovali jucer u drugom dijelu dana. [smiley]
[/quote]
ne, nisu.
i na forumu sam napisao da možda ulazim u drugom dijelu dana.
pošto nismo probili neke razine prema gore, ljudima (kome sam stigao) sam na pm rekao da ne ulaze.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

možda je samo pad, a možda je i pad i rast!

do jaja! [lol]

moze savjet…jel da udjem danas ili da cekam sutra?





Prema sadašnjem stanju vrlo su male šanse za cik-cak 4. (Prilično sam siguran da smo u čistom 4. valu)

Ostaju opcije Flat ili čak Expanding Triangle (što sam neki dan primjetio kao mogućnost).

sta znaci cistom?
abc?
onda bi morao biti flat.
a ovo C val..i to 4 od C?

ako US okine danas, bez pardona cemo se transformirat u veću 5icu
[lol] [lol]
od toga se ED cini kao najbolja opcija [undecid]
[/quote]

mislio sam reći da nismo niti u trećem (njegovom 4. podvalu) niti u 5. nego baš u 4.Na moramo se još tranformirati u 5. jer je i US i Europi još prilično daleko ta mogućnost (oko 10% pada), a to je malo vjerojatno da će se desiti.

Pratiti ćemo, pa ćemo vidjeti. Za sada ostajem pri prethodnim navodima.
[/quote]

što to znači? može graf [wink] ovako je nerazumljivo, hvala
[/quote]

ma netreba ti graf (ne stignem crtati sve moguće grafove). Ako se Zapad odbije od -62%dosadašnjeg rasta 4. vala, onda ostaje u cik-cak varijanti. Ako ne, pada se prema prethodnom dnu i pokušava odraditi Flat. ….

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


u pravu si, generalno.
ali, čini mi se da sam uočio neke prečace- sublimat induktivnog zaključivanja, koje u nekim situacijama dozvoljavaju 100%-tnu sigurnost.
vidjet ćemo.

p.s.

čak i da se ispostavi da ja tvrdim sigurno pad, a ti da može i rast i pad, i ako se stvarno desi pad- ne znači da sam ja bio u pravu.
pad se desio: to je bila jedina moja opcija, ali i tvoja (kao jedna od dvije).
i možda su stvarno postojale obe opcije (i pad i rast).

Vlad

Dok nema 100% sigurnih analiza (a koliko ja znam nema danas takve metode ) ,uvijek postoji mogucnost da imamo krivo,to jest nema sigurnosti.

Mozemo govoriti o vjerojatnosti ,manjoj ili velikoj…ali sigurno…no way

Za Svedski index, imam analizu sa velikom vjerojatnosti, to jest … gde ide taj index

PS Crobex ne pratim zadnje vrijeme…tako njega ne komentiram

Ja ne pravim grafove, ali psihologija kaže da će danas ameri biti na približno istoj razini sa velikim oscilacijama.

englezi srezali za 1,5% (o,5) se očekivalo još nek ecb iznenadi-pa probajte to istehnicirat [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


Pitanje za vlada , mig29 i znalce.Ponavljam, za znalce.
Želim ući u pbz, zabu, dalekovod i atpl. Na koliko da postavim kupnju? Naravno, htio bi kupiti kad su na dnu. Ako nije bed, molim odgovor. Može na PM.

PS
Mogu i sugestije o drugim kvalitetnim dionicama

Nemoj se ljutit…puko sam od smijeha..ali post ti je tipa… mladić, visok ,zgodan, 35 god. traži…
Ponavljam, samo ozbiljne ponude….
[lol]

Stari moj , jučer je bio dan za prodat. Danas ne bi ništa kupovao.

Scio me nihil scire

cini mi se da DAX gradi rastuci klin….
ima netko ideju sto crobex gradi?

@tigrus – odlično zapažanje. Izražen je je taj klin na DAX-u, ali i na drugim zapadnim indeksima.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



@zlatni

dakle,
ulazim ako grobi ne padne ispod 2286, tj. ako se odbijemo iznad toga.

jučer se nije desio odbijanac.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vidim da mi je dva čitanja Murphy-a bilo premalo da skužim ponešto za bolje praćenje diskusija .. nema veze idemo ispočetka .. kad se sjetim da se kaže dvaput je dvaput

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close