Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.







@nana

ovisno u kojoj si dionici [lol]

mislim da je 1600pts dno dna.a i ako je klinčić, imat ces prilike i za izrone i za praćakanje u plitkoj vodici [wink]

full u cashu,osim radničkog hateja do veljače [wink]
[/quote]

aaaa..
zato se tebi roni, oblače ronilačka i vozi u podmornicama
[yawn]

[/quote]

ma ne , samo želim da ova korekcija završi i da počnemo laganini i bez ovolikih oscilacija
usput , već sam preživio jednu veliku krizu (1987) , i naučio da je oporavak vrlo spor [undecid]
[/quote]

hehehe..
spor kazes??
dakle star si i iskusan?
hehehe..

pa provjeri malo graf iz 1987!
garantiram da bi svatko odavde potpisao da oporavak traje upravo onako kako je isao poslije 1987.

btw te dvije krize, tj. kraha nemaju niceg zajednickog.1987 prema ovom je kamilica.

ili si mozda 1987, priman u pionire, pa si na to mislio, kao prozivljavanje krize [lol]
[/quote]

[huh]ups,htjedoh reći 1997, mrcvario sam se sa KRAŠ i PODR par godina sve tamo do kraja 1999 kad je počeo lagani oporavak
90" to su bile godine , pješačenje za potpis svakog naloga, dva mjeseca za uknjižbu u knjigu dioničara,strahovito brz tempo života [lol] [lol] [lol]



SS je zakon .

Za malo edukacije dobio sam ocjenu 1 . Dam ti mami jedan ! [thumbsup]
[/quote]

ne znam tko ti je dao jedan, ali SS trenutno izgleda ipak malo drugačije nego li na tvojoj slici!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



nekoliko puta sam rekao da korekcija sigurno nije gotova radi elementarnog ewt-a.
i bio optužen za druk.

sad bi chekaco i chemrkva mogli preuzeti štafetu.
i dodavati je jedan drugom.

Vlado sa tim komentarom bi ipak mogao malo pricekati. Prijasnje dno stoji na 2018,47 bodova i za sad tvoja tvrdnja jos nema sigurnog temelja.

[/quote]

Smatram da je Vlad vredan covjek .Medutim ovde se slazem sa Adlerom:nema sigurnih analiza a jos manje 100% sigurnih analiza.

Ono sto ima su > moguce razine i pravac




SS je zakon .

Za malo edukacije dobio sam ocjenu 1 . Dam ti mami jedan ! [thumbsup]
[/quote]

ne znam tko ti je dao jedan, ali SS trenutno izgleda ipak malo drugačije nego li na tvojoj slici!
[/quote]
Pa nisam ga ja programirao . Graf je sa Bloomberga .





SS je zakon .

Za malo edukacije dobio sam ocjenu 1 . Dam ti mami jedan ! [thumbsup]
[/quote]

ne znam tko ti je dao jedan, ali SS trenutno izgleda ipak malo drugačije nego li na tvojoj slici!
[/quote]
Pa nisam ga ja programirao . Graf je sa Bloomberga .
[/quote]

točno, samo sa stanjem od jučer!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Prema sadašnjem stanju vrlo su male šanse za cik-cak 4. (Prilično sam siguran da smo u čistom 4. valu)

Ostaju opcije Flat ili čak Expanding Triangle (što sam neki dan primjetio kao mogućnost).

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




nekoliko puta sam rekao da korekcija sigurno nije gotova radi elementarnog ewt-a.
i bio optužen za druk.

sad bi chekaco i chemrkva mogli preuzeti štafetu.
i dodavati je jedan drugom.

Vlado sa tim komentarom bi ipak mogao malo pricekati. Prijasnje dno stoji na 2018,47 bodova i za sad tvoja tvrdnja jos nema sigurnog temelja.

[/quote]

Smatram da je Vlad vredan covjek .Medutim ovde se slazem sa Adlerom:nema sigurnih analiza a jos manje 100% sigurnih analiza.

Ono sto ima su > moguce razine i pravac

[/quote]
ok.
možda sam u krivu- vrijeme će pokazati.
no, obzirom na način induktivnog promišljanja koji koristim pri ewt analizi, još uvijek mislim da dobro mislim. [cool]

ni ewt analizama ne pristupam šablonski.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Prema sadašnjem stanju vrlo su male šanse za cik-cak 4. (Prilično sam siguran da smo u čistom 4. valu)

Ostaju opcije Flat ili čak Expanding Triangle (što sam neki dan primjetio kao mogućnost).

sta znaci cistom?
abc?
onda bi morao biti flat.
a ovo C val..i to 4 od C?

ako US okine danas, bez pardona cemo se transformirat u veću 5icu
[lol] [lol]
od toga se ED cini kao najbolja opcija [undecid]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Prema sadašnjem stanju vrlo su male šanse za cik-cak 4. (Prilično sam siguran da smo u čistom 4. valu)
Ostaju opcije Flat ili čak Expanding Triangle (što sam neki dan primjetio kao mogućnost).

može grafički, da vidimo di smo trenutno u toj četvorci.
hvala.




nekoliko puta sam rekao da korekcija sigurno nije gotova radi elementarnog ewt-a.
i bio optužen za druk.

sad bi chekaco i chemrkva mogli preuzeti štafetu.
i dodavati je jedan drugom.

Vlado sa tim komentarom bi ipak mogao malo pricekati. Prijasnje dno stoji na 2018,47 bodova i za sad tvoja tvrdnja jos nema sigurnog temelja.

[/quote]

Smatram da je Vlad vredan covjek .Medutim ovde se slazem sa Adlerom:nema sigurnih analiza a jos manje 100% sigurnih analiza.

Ono sto ima su > moguce razine i pravac

[/quote]

na žalost, ako nismo (a rekoh da su vrlo male šanse da jesmo u cik-caku) – onda je Vlad u pravu. Obje preostale mogućnosti mu daju za pravo.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]





nekoliko puta sam rekao da korekcija sigurno nije gotova radi elementarnog ewt-a.
i bio optužen za druk.

sad bi chekaco i chemrkva mogli preuzeti štafetu.
i dodavati je jedan drugom.

Vlado sa tim komentarom bi ipak mogao malo pricekati. Prijasnje dno stoji na 2018,47 bodova i za sad tvoja tvrdnja jos nema sigurnog temelja.

[/quote]

Smatram da je Vlad vredan covjek .Medutim ovde se slazem sa Adlerom:nema sigurnih analiza a jos manje 100% sigurnih analiza.

Ono sto ima su > moguce razine i pravac

[/quote]
ok.
možda sam u krivu- vrijeme će pokazati.
no, obzirom na način induktivnog promišljanja koji koristim pri ewt analizi, još uvijek mislim da dobro mislim. [cool]

ni ewt analizama ne pristupam šablonski.
[/quote]
Ma dokazao si više puta da si u pravu.
To kaj te slabo slušamo to smo si sami krivi.
Ja riješio upravo atpl 880 kuna..zarada 12% ali neda mi se nervirat više.

Da sam njega slušao bilo bi 30% ali kaj je tu je glavno da nije minus.

Vlad drži se bez obzira kaj te ja i drugi koji put gnjavimo.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@vlad

promjeni induktivno u deduktivno i vidjeti ces da ce sve biti bolje…
[cool]

New Report

Close