Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…jučer Azija u debelom plusu -danas u debelom minusu..
u Europi jučer neočekuvani(?) minus,danas bi mogli u plus… pogotovu zbog očekivanog daljnjeg smanjenja kamata u EU,zadnji puta istu odluku Ameri su pozdravili ,hoće li se i danas ponovit scenario …?Futuresi trenutno cca -0,85 i lagano rastu,izgleda da u zadnje vrijeme dnevni veliki skokovi-padovi postali svakodnevnica
[thumbsup]

kolega evo Vam odgovor EU na smanjenje kamata …veoma jako crvenilo [bye]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe



Zamrla tema…nema više tehničara… Ionako je posljednje vrijeme bila "overbought" [wink], previše se bagatalizirala…

pa di su nestali?
ajmo decki!

ma krivi su moderatori jer micu postove…
trebaju ostaviti "little talk" postove jer daju boju diskusiji…
[/quote]

vjerojatno upravo obratno, tj. jer NE miču/brišu mnoge postove koji ovdje po ničemu ne spadaju..

kad se crobi priblizi 2000 ,da vidis kako ce tehnicari izvirit iz brloga….. [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nakon probijanja nekih linija ,val (5) kao ED postaje moguć.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kad se crobi priblizi 2000 ,da vidis kako ce tehnicari izvirit iz brloga….. [lol]

stigo Vlad…
[tongue] [wink]

Wiking, jel bio Dark Cloud Cover?
ha?
sta je reko tigronja…
[proud]


kad se crobi priblizi 2000 ,da vidis kako ce tehnicari izvirit iz brloga….. [lol]

vidim sve mogućnosti, ali to ovdje stavljati nema smisla.
dok se moderatori ne potrude brisati svaštarije.

predlažem da chekaco, inverter, kuna, zmrklić i ostali vode ovaj tupik.
kako bi napokon postao topik.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


nakon probijanja nekih linija ,val (5) kao ED postaje moguć.

jel bi to znaćilo da smo tek u trećem valu? možda je pitanje glupo, ali ako nije problem odgovoriti…

@tigrus

u jednu ruku imas ga prav u drugu mlitav [smiley]

a sto sad juce sam odgovorio brzopleto dok nisam otisao i preracunao i pazljivo pogledao svijecice na cincilatoru i vidio da ga ima 50% pa ti zato juce nisam dalje ni odgovarao jer sam dobio porciju cevapa bez luka

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


nakon probijanja nekih linija ,val (5) kao ED postaje moguć.

odbacio si 4orku kao flatove?
jesi li determiniran po pitanju je li 4 ili 5?
thx

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

@croatian
u tom slučaju- da.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

je li se ovo realizirao trokut?



@tigrus

u jednu ruku imas ga prav u drugu mlitav [smiley]

a sto sad juce sam odgovorio brzopleto dok nisam otisao i preracunao i pazljivo pogledao svijecice na cincilatoru i vidio da ga ima 50% pa ti zato juce nisam dalje ni odgovarao jer sam dobio porciju cevapa bez luka

nadam se da je bio sis…ja uvijek uzmem veliki sis ali sa puno luka…

samo da Vam kazem, trend se okrenuo i sad idemo dole…
nemojte misliti da ce objavljavanje rezanja kamata puno pomoci.
eventualno neki manji odbijanac…
ovo je opet padajuci trend i tako ce ostati do daljnjeg.

S obzirom da sam korektno napisao analizu prije 16h, tj. prije zatvaranja burze, (da se stignete iskrcati), bilo bi lijepo kad mi psiho ne bi vise dijelio jedinice…

New Report

Close