Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jucer sam se držao MACD-a i danas odmah zglajzo, e sunce mu j… i njemu i ostalim indikatorima
a ZABI posebno
[angry]

on ti uvijek kasni i toga se nemoj drzati bez ostalih indikatora

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



Jucer sam se držao MACD-a i danas odmah zglajzo, e sunce mu j… i njemu i ostalim indikatorima
a ZABI posebno
[angry]

on ti uvijek kasni i toga se nemoj drzati bez ostalih indikatora
[/quote]

tocno. macd je bullshit kad gledas dionice, cim pokaze buy signal dionice pocnu padati…
jer kasni 1-2 dana….

najbolje je pratiti trokute, klinove, promet…
a onda kad sumljas na obrat trenda trazi potvrdu u japanskim svijecama…

MACD ima smisla primjeniti jedino kad gledas crobex.
..jer ima vremena za sve.i dosta je siguran…


Crobex candlesticks je polazao danas ovo…
Vaš link

znakovito je za primjetiti slicnu vrijednost rsi indikatora kod svih paterna dark clouda….


perlija
ledo 1 6060 5521 -8,89%
zvzda 1 4800 4505 -6,15%
atpl 1 1000 922 -7,80%
ingr 1 139 132,8 -4,46%
igh 1 7250 6779 -6,50%

Pa kakva je to usporedba !??
Ajmo onda gledat jučerašnju minimalnu i današnju minimalnu !!!

ATPL 830 900 +8,4 %
IGH 6650 6780 +1%

Mislim narihtat ću brojeve kako mi paše… Šta si mi pokazao s time ??!

Zadnja cijena uopće nije mjerodavna, u smislu da nešto govori, pa uvijek se nađe neki brokerčić koji će spustiti cijenu zadnju minutu, baš za paničare koji će pomisliti da je KRAH na pomolu.
Usporedi prosjećnu cijenu jučer, i prosječnu cijenu danas, svih tih dionica, i dobit češ PLUS, ne minus!
kakva su to drukanja i zastrašivanja!


Crobex candlesticks je polazao danas ovo…
Vaš link


To nije to što pišeš. Crna svijeća nije prešla pola tijela bijele svijeće(prema doli). To znaći da nije
dark clud cover. Molim iznositi toćne informacije.



Crobex candlesticks je polazao danas ovo…
Vaš link


To nije to što pišeš. Crna svijeća nije prešla pola tijela bijele svijeće(prema doli). To znaći da nije
dark clud cover. Molim iznositi toćne informacije.
[/quote]

pa ranije smo vec ustvrdili da treba potvrda dark cloud covera….
koje su sanse da se sutra ne potvrdi?


Jucer sam se držao MACD-a i danas odmah zglajzo, e sunce mu j… i njemu i ostalim indikatorima
a ZABI posebno
[angry]

Ne brini, već sutra idemo gore. Pogledaj si brodare u svijetu kako rastu i danas. Pogledaj si BDI index, kako danas okrenuo u zeleno. Pogledaj si Panamax-ov index kako raste. Koliko vidim i na Waall Streetu uvelike smanjili početni minus. Ovo danas u svijetu samo je bilo unovčavanje dobitaka onih koji su kupovali prije tjedan dana. Indexi se nikada ne mogu kretatu pravocrtno.




Crobex candlesticks je polazao danas ovo…
Vaš link


To nije to što pišeš. Crna svijeća nije prešla pola tijela bijele svijeće(prema doli). To znaći da nije
dark clud cover. Molim iznositi toćne informacije.
[/quote]

pa ranije smo vec ustvrdili da treba potvrda dark cloud covera….
koje su sanse da se sutra ne potvrdi?
[/quote]

37/63 u korist da ide prema 2960

http://finance.yahoo.com/echarts?s=^GDAXI#symbol=^GDAXI;range=1d

kaj se dogodilo ..pa ko da je rupa u poslovanju?!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




Jucer sam se držao MACD-a i danas odmah zglajzo, e sunce mu j… i njemu i ostalim indikatorima
a ZABI posebno
[angry]

on ti uvijek kasni i toga se nemoj drzati bez ostalih indikatora
[/quote]

tocno. macd je bullshit kad gledas dionice, cim pokaze buy signal dionice pocnu padati…
jer kasni 1-2 dana….

najbolje je pratiti trokute, klinove, promet…
a onda kad sumljas na obrat trenda trazi potvrdu u japanskim svijecama…[/quote]

Koliko primjećujem RSI je skoro nepogrešiv. Još prije nekoliko dana nalazio se na samom dnu i jasno je pokazivao da treba kupovati još tada. S današnjim danom je dosta iskorigiran, što mu daje novu snagu za rast.


. Ako pogledaš, jučerašnji dan ATPL je završila na 1000 kuna , a prosjećna cijena joj je bila 930 kuna! Dakle, danas nije baš pala, ako ćemo pošteno, prosječna je cijena 965 kuna!

Ja ne mogu vjerovati da moderatori pustaju da van idu ovakve bedastoce. Alo covjece, pa ne racuna ti se tako prosjecna cijena, ne zavaravaj one koji ne znaju!!! U stvari, prestani zavaravati i sam sebe!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

argumenti za oprez

http://www.stocktock.com/2008/11/04/an-interesting-divergence/#more-8783

te jedna od EWT varijanti s linkom na ostale

http://www.stocktock.com/2008/11/04/charts-im-watching/

smatram da su informacije koje se mogu naći na ovim stranicama zgodne ne zbog predviđanja budućeg razvoja, nego zbog izloženog načina razmišljanja ekipe koje nam može pomoći u korištenju TA

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close