Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@drevil
Mislim da je trenutacno plava varijanta najrealnija, postoji vise pokazatelja koji se poklapaju i upucuju na daljnji razvoj dogadjaja.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

[/quote]
viro ima odrađeni prijelom za ca 250, to sam napisao i jutros (ne 150-ako gdje piše, svakako je grješka).
ove rasprave s tobom su vrlo konstruktivne.
moja metoda, raskrinkana kao smrad-nabadanje-bim,bam,bom- dala je super rezultate i spasila lovu mnogima.
nakon tvog posta, poradit ću na njenom usavršavanju.
naime, nakon bim,bam,bom možda dodam tvoj bus i budem precizniji iznad 95%.
hvala na stručnom savjetu!
ugodna večer
[/quote]

Vlad jel može za nas koji tek učimo TA pojašnjenje (naravno uz graf) za situaciju da VIRO ima odrađenu točku prijeloma?

Hvala i pozdrav



@drevil

Mislim da je trenutacno plava varijanta najrealnija, postoji vise pokazatelja koji se poklapaju i upucuju na daljnji razvoj dogadjaja.

je li to neka šifra za plavu varijantu? prelistala sam nekjoliko str.i nigdje nisam vidjela graf s plavom varijantom, možda je izbrosan. možete li ponovit [pray]


ATPL intraday

bacio sam oko i prvo što sam primjetio, ono 5 sekundi analize, je ono što ja nazivam SMO (smart-money-out) obrazac… ono što se u americi naziva "smart money", dakle fondovi, ekipa sa privilegiranim informacijama, stranci itd., uglavnom oni koji znaju i oni koji imaju kapital, izlaze iz ATPL-a…

mislim da vjerojatno nekima ovo kaj sam rekao ne zvuči previše orginalno i pametno, a nekim drugima opet zvuči kao da drukam i da pojma nemam… sve pet, ja samo kažem kaj sam vidio… preporučam da se pogleda promjena vlasničke strukture u zadnja 2-3 tjedna (ja nisam, gledao sam isključivo graf)…

sa druge strane, možda se izlazi čisto iz opreza… BDI u padu već jako dugo i jako žestoko, a neke druge gospodarske grane više obećavaju… ko će ga znati…

samo napominjem da sam primjetio "SMO obrazac", neka svako interpretira podatak na način kako mu paše.

Pametan, ako to želiš.

A kako taj obrazc izgleda? Link?

Nažalost po nas u dionicama –

Ali Vlad jučer opet pogodi – kad je rekao da će kupovat u drugom dijelu dana

E sad mi nije jasno što je htio reći :
1.da će kupovati na nižim raz. od jučer
2.da će možda kupovati na višim ali samo ako Crobi pređe 24xx,25xx…… ili neku veličinu već pa kad sigurno ide na 2800

Jer kako ide danas čak i ja vječiti optimist vidim kuda idemo???

Što je od točaka 1 ili 2 točno?

smanjuje se minus.......

samo kratak komentar… moguće je da je srednja četvorka završila, ili da smo na "štengi", na pod-četvrtom korektivnom valu prema dolje prije pod-petice (prema gore) C vala srednje četvorke.

DEFINITIVNO nije započeo bull, nismo u velikoj četvorci, u velikom B valu, niti smo završili korekciju. analiza volumena je konkluzivna i ne ostavlja previše prostora.

Pametan, ako to želiš.


Nažalost po nas u dionicama –

Ali Vlad jučer opet pogodi – kad je rekao da će kupovat u drugom dijelu dana

E sad mi nije jasno što je htio reći :
1.da će kupovati na nižim raz. od jučer
2.da će možda kupovati na višim ali samo ako Crobi pređe 24xx,25xx…… ili neku veličinu već pa kad sigurno ide na 2800

Jer kako ide danas čak i ja vječiti optimist vidim kuda idemo???

Što je od točaka 1 ili 2 točno?


to.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad
koliko je bitno ako crobi padne ispod 2370?

grobi ne bi smio pasti ispod 2286.
ako padne, relevantan je tek prije dostignuti minimum-2018.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


grobi ne bi smio pasti ispod 2286.

da bi ti danas ušao?
ili?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Nažalost po nas u dionicama –

Ali Vlad jučer opet pogodi – kad je rekao da će kupovat u drugom dijelu dana

E sad mi nije jasno što je htio reći :
1.da će kupovati na nižim raz. od jučer
2.da će možda kupovati na višim ali samo ako Crobi pređe 24xx,25xx…… ili neku veličinu već pa kad sigurno ide na 2800

Jer kako ide danas čak i ja vječiti optimist vidim kuda idemo???

Što je od točaka 1 ili 2 točno?


to.
[/quote]
bravo magistre.
[cool]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close