Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vlad
greška
mislim na S&P

..možda je nekad potrebno odmaknuti se od svakodnevne prozaične stvarnosti,i sagledati problem iz neke druge perspektive (možda vremenske).
Vrijeme nije najbitnije,vrijeme jest bit.



@adler

ako i jest ispravna tvoja numeracija (sumnjam), malo ti utekla zelena strelka.
limit joj je u razini dna 1.

a možda ti je s ta 3 vrha odrađen barem relativni ABC…

Naravno, ako je moja numeracija valova ispravna bit ce jasno tek nakon duzeg vremena, ali ja za razliku od tebe dopustam, da i nije ispravna.

Sto se tice zelene strelke, ja sam naznacio neki cilj, koji zasad vjerujem, da cemo postici prije slijedece malo dublje korekcije. A slazem se sa tobom, da ce biti na tom putu i zapreka (otpora).

Koliko sam gledao danas crobija, lijepo se svijece dizu u putanji udarca bikovskih rogova na dailiyu. Takvog zacrtavanja skoro, da ne mozemo naci od pocetka korekcije. Posebice me veseli sto i ostali indikatori zasad podrzavaju put prema sjeveru.

Od jednog kanala će se odbiti,samo od kojeg?! [undecid]

Stavljam kratkorocni graf zbog znacajnih promjena od jucer do danas, intermediate (4) je otpala, usli smo u prostor njene (1) – jucer zeleno. Ostaje jos varijanta da smo u intermediate (2) istog primarnog /5/ koji otpada ako probijemo 2606 kao zavrsetak primarnog /4/ u tom brojenju – crna slova, crna crta.

Sto jos postoji? Mislim da je plavo ono na sto misli vlad i jos neki da smo u flat primarnoj /4/ – to postaje poprilicno veliki val za korektivni primarni, ali ne krsi pravila. Kod flata pazite, 2847 nije vrijednost koja ako se prodje flat sigurno otpada jer je ovo prema dosegu (b) expanded flat i (c) moze iznad (a).

Crveno je da je /5/ zavrsila na 2019, te nas ceka odmah srednjorocni uzlaz ali ja nikako da odbrojim posten impuls s dvije korekcije u toj petici, i zato sam je stalno odbacivao.

prevedeno na neeliotovski jezik, nemam pojma kuda cemo, sorry, ipak sam ja pocetnik u ewt-u:)

ajmo na posao,
tehničari, kako ono ide cijena se mora vratiti na 50 i 32% vrijednosti razlike između zadnje najveće i najmanje cijene, neke su već 4-5% od gornjeg bolingera,
molim MMM za diskusiju jer je postao dobar graf i ja navijam za takav razvoj, i vlad, nadam se

@geronimo
imaš li intraday za atpl zadnjih mjesec dana?

p.s.
a sada malo dopustite da mi, malo lošiji od nekih baba (vračara), razmjenjujemo naše škrabotine.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ATPL intraday

*** *****



..možda je nekad potrebno odmaknuti se od svakodnevne prozaične stvarnosti,i sagledati problem iz neke druge perspektive (možda vremenske).
Vrijeme nije najbitnije,vrijeme jest bit.


Od jednog kanala će se odbiti,samo od kojeg?! [undecid]

Pa ovdje moze bas svatko postati bas sve. Steta.

Krikman, ponovno te pozivam, da uzmi nesto TA literature u ruke, puno ces pametnije potrositi svoje vrijeme i vrijeme citaoca ovog foruma. Ne zelim biti bezobrazan, ali ti tvoji postovi i slicice stvarno nemaju niti najmanjeg smisla.

Dozvoljavam si te parafrazirati:
Vrijeme nije najbitnije,vrijeme jest bit.

[/quote]

.. glede tvojih prognoza već sam ukazao na tvoje promašaje.A i ovaj tvoj zadnji graf nema veze s ničim,prvo nisi pogodio valove,kanal ti nije paralelan ili je nekakav klin (valjda znaš da klin ne pokriva toliki vremenski tok).Toliko kreativnosti ja ne vidjeh davno.Daj se drži svojih gosp.macda ili kako ih već zoveš.A i ovu verziju koju zagovaraš ili bolje reći drukaš (uletija si u sve ovo na ath,to sam siguran),kopirao si od mene iz priloženog grafa.
[wink]

Evo za laku noc da se broje ovi rastuci valovi,jasno 10 minutni

SAM PROTIV SVIH

2820

[proud]

LEAVE THE WORLD BEHINED

viro,atpl 10 min

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close