Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@inverter
za atpl sam i prije rekao da 3.target "igra" samo u slučaju ponora grobija.

a sad smo na 2,tagetu koji varira izmedju 650-850? al jos nije gotovo….misljenje?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@inverter
za atpl sam i prije rekao da 3.target "igra" samo u slučaju ponora grobija.

Vlad …ovde te podrzavam (opceniti pogled …ne specificna dionica) …ima velika vjerojatnost (100% siguran nisam ali pokazi onoga ko je?)
da dugorocno gledano ima mnogo nizih nivoa burza(indexa)

Ali sve u svoje vrijeme……….

@bajka
Zamjena dionica je bila 100%! Znam iz prve ruke, a ti sad…kako hoces!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Malo klasicne TA da nije sve EWT dajem sliku SP koji je bio u kanalu 1,kada je probijen taj kanal dno se izracuna vrlo jednostavno,uzme se visina kanala na taj dan te se oduzme sa tockom proboja onda se razlika oduzme sa bodovima u tocki proboja.

Primjer dana 06.10.2008 broj bodova u najvisoj tocki kanala je iznosio 1330
tocka proboja na SP na taj dan je iznosila 1090 bodova.Znaci 1330-1090 jednako je 240 zatim se 240 oduzme od 1090 i dobijete target od 850 bodova.Da se podsjetimo dno je bilo 840.

Prognoza za iduce razdoblje govori nam da se stvorio novi kanal 2 koji sam prikazao na slici.Posto je taj kanal 2 tek stvoren ili je jos u stvaranju jer mozda nisu odradjene neke tocke ovog novog kanala treba biti oprezan i pratiti razvoj na tom novom kanalu.

kratkorocno sam bikovski raspolozen za SP


a kako ću target odrediti ako nije probijen target

ispravak ,kako ću na crobexu odrediti target kad veliki kanal nije još probijen



@bajka

Zamjena dionica je bila 100%! Znam iz prve ruke, a ti sad…kako hoces!

Bez ljutnje al najgore su informacije iz prve ruke….recimo takve su bile da kandit dobiva
sladoranu al realnost je bila takva da je došla kriza a viro je već dobio kredu od EBRD-a
40 milja eura……poslje je bilo žao mi je greška….



@bajka

Zamjena dionica je bila 100%! Znam iz prve ruke, a ti sad…kako hoces!

Zaboravio napisat jednu svoju info iz prve ruke….u ZABI u ladici stoji 3000 ovrha na stanove
zbog neplaćanja…e sad kad će to procurit i kako će 11 000 ljudi poslat na ulicu

evo jedan primjer na atlanskoj ne možeš to primjeniti


Evo pisem ponovno jer mi prethodni post misteriozno nestao… [undecid]
Vlad
aj probaj napraviti analizu sljedeceg slijede dogadjaja

Dakle, i ja mislim da jos nismo dovoljno pali…no
uzmimo u obzir izbore koji slijede u americi …
Ak Obama dobije ( a ja mislim da je to neupitno ) moglo bi se desiti da se vrati povjerenje u bankarski sustav i da nakratko napravimo uzlet…(sto bi znacilo Crobex do 2850 )…
e sad…iz nekih clanaka na netu vidi se da Obamini sljedbenici imaju mozda nerealna ocekivanja..
Jucer je na TV bila emisija o tome kak je Bush kad je dosao na vlast preuzeo od Clintona upravu sa pun k…visak para, a sada ostavlja nasljedniku duplo vise dugova…
zato mislim da ce kad dodje na vlast Obama morati obavjestiti svoje birace da bas i nije lak posao pred njim…sto ce naravno dovesti do pada americke burze ili zadnjeg pada prije dugog oporavka, kako njihovog tako i naseg

Dakle interesira me tvoje misljenje , dakako i ABU Ali-evo i Cromanovo o tom scenariju….dakle jel moguce i koji bi se tada…otprilike targeti stvorili?!
Hvala unaprijed….
ps. ajmo vratit ovu temu na pravi smjer….TA


Hvala svima na konstruktivnim TA.
toliko stvari ispisanih na prethodnim stranicama a jedva 20 % sto se tice TA…o grafovima da ne govorim
Geronimo, Drevil kaj vas dvojca kazete?
Dax je u medjuvremenu okrenu dobrano u plus, a i ostatak europe.
Abu znam da ces na pm odgovoriti.np

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



ja ću svoje škrabotine ipak ostavljati ovdje.
jer kombiniram ewt, moje formacije i indikatore.
to što je ponekad ewt mikro analiza jedinio prezentirana na grafu ne znači da su formacije i indikatori zapostavljeni.
naprotiv.
upravo sada neke dionice (npr. tisk) imaju odrađene prijelomne točke formacija.
a indikatori gotovo svih dionica su bez kupovnog signala.

ako se dobro sjecam , bilo je receno da ako tisak probije 350 ide na 150.
jel tako?
tisak je probio 350.
[sealed]
[/quote]

Da nakon financijskog izvješća može i na 150.Sa ovolikom dobiti po dionici i ne vrijedi više od BV za
špekulanta.A u to smo se svi pretvorili.I sada ako si u tisku spavaj dobro do ponedjeljka.Ali da je
tisak tržen po FA nikada ni nebi bio na ovim razinama.Dokup od 250 do 150 bez TA.To je fundamentalni pristup.




@vlad

***obrisano***

reci, ima li kakvih novih breakouta za ATPL, DDJH i HT?


glede dlkv, samo ću kazati da je 260 vrlo interesantna brojka (u slučaju pada ispod ca 480).
[/quote]
Da vrlo izgledna situacija.Do danas.Dobit u trećem kvartalu veća deset puta nego lani.Nisam tehničar,ali
prije će DLKV na 600 nego na 500.Tako kaže zdravi razum.

Zar je moguće da nakon ovakvih izvještaja koji su daleko veći od očekivanja ne korigirate i svoje procijene.Na trulom zapadu dobit dionice i cijena dionice su sijamski blizanci.Mislim da biste
trebali značajno korigirati svoje tablice jer su izvještaji izvrsni.Dakle,sve što ste crtali polazili ste od
predpostavke daleko većeg p/e,a kroz povečanje dobiti došlo je i do značajnog povečanja kapitala.
Samo u ovom kvartalu u PTKM povečanje kapitala za 8%.A dionica je skočila danas samo 5%.E moji
tehničari,samo vi čekajte PTKM na 150.



@nana

to je otprilike to.
čak ne pišem prijašnje targete- neke stvari vidim u par sekundi.

breakout odrađen.

Znači li to da Viro možemo očekivati na 230 KN?

New Report

Close