Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@nana
to je otprilike to.
čak ne pišem prijašnje targete- neke stvari vidim u par sekundi.

breakout odrađen.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ode viro prema ca 250…

Aj sad ovako, već sam o tome pisao na polugodištu da se vidi iz izvješća da nisu ništa
proizvodili nego su samo radili sa trgovačkom robom da normalno pune tržište i tu nema
zarade. Razlog je taj da rade na totalnoj rekonstrukciji pogona, ali sljedeće godine počinje
radit modernizirani pogon i planiraju godišnje proizvest čak 230 000 tona šećera…ako znamo
da je najbolja godina bila sa proizvodnjom od 130 000 tona vidimo neke drastične pomake
u budućnosti.
Al naravno zbog psihologije rulje i ovakvih sličnih tvojih poznavanja poslovanja firme nebi
se čudio da padne na 250 kad ću ja tada uzet 2000 kom i napokon se obogatit….hvala
unaprijed…


ode viro prema ca 250…

[lol] [lol] [lol] [lol] zadro prodao svoje dionice po 1200 i onda se spusti na 250 Kn, moraš znati da se u bilanci skriva dobit, da se vrše ulaganja i da sve to umanjuje dobit………. I da će opeti kupovati te iste dionice samo jeftinije i opet ciklus ide….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Lasac hvala, bit će zanimljivo kako će se dalje ponašat.

Zasad dobri FI jedino utječu an volumen trgovanja dionicom na trenutnoj cijeni – i to je nešto.



ode viro prema ca 250…

[lol] [lol] [lol] [lol] zadro prodao svoje dionice po 1200 i onda se spusti na 250 Kn, moraš znati da se u bilanci skriva dobit, da se vrše ulaganja i da sve to umanjuje dobit………. I da će opeti kupovati te iste dionice samo jeftinije i opet ciklus ide….

[/quote]
i čemu se smiješ?
targetu?
hehe…

p.s.
aj prodaj dok ti je još vrijeme.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




ode viro prema ca 250…

[lol] [lol] [lol] [lol] zadro prodao svoje dionice po 1200 i onda se spusti na 250 Kn, moraš znati da se u bilanci skriva dobit, da se vrše ulaganja i da sve to umanjuje dobit………. I da će opeti kupovati te iste dionice samo jeftinije i opet ciklus ide….

[/quote]
i čemu se smiješ?
targetu?
hehe…
[/quote]
poceli se smijat…..kolege….kad ce atpl na 200?veliki novci su spremni,mnogi bi dokupili tada…..jer onda mogu bit miran jos 2 ciklusa…..ako me razumijes

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
za atpl sam i prije rekao da 3.target "igra" samo u slučaju ponora grobija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



ode viro prema ca 250…

[lol] [lol] [lol] [lol] zadro prodao svoje dionice po 1200 i onda se spusti na 250 Kn, moraš znati da se u bilanci skriva dobit, da se vrše ulaganja i da sve to umanjuje dobit………. I da će opeti kupovati te iste dionice samo jeftinije i opet ciklus ide….

[/quote]

@big boss

Ako si ti FA pratitelj onda da spomenem slucaj sto je bio prije ca 6 godina.

Na jednom svedskom forumu sam postavio analizu odredene dionice(od nafte) i naveo da ce ona dugorocno pasti ca 50%.
Ismijavanje je bilo veliko…specialno ekonomicari i oni sto su samo vjerovali u FA.

Godinu i pol kasnije …moja navedena razina je dosla i samo jedan se izvinio za bezobrazno ponasanje svojih kolega.

FA je dobro znati…ali predictions se moze ciniti samo sa TA…thats reality

ps gore navedeno nije povezano sa spomenutom dionicom i njezinim razvitkom



ode viro prema ca 250…

[lol] [lol] [lol] [lol] zadro prodao svoje dionice po 1200 i onda se spusti na 250 Kn, moraš znati da se u bilanci skriva dobit, da se vrše ulaganja i da sve to umanjuje dobit………. I da će opeti kupovati te iste dionice samo jeftinije i opet ciklus ide….
[/quote]

Nece, jer je veliki dio dionica "ispod zita" mjenjao za dionice Sladorane s radnicima (koji ih inace ne smiju prodati 3 godine, eli eto, takva nam drzava [lol] )

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

@ Croman

Vjerojatno se i FA dionice promijenio, zato je pala. Kad pričamo o FA, naravno da tu isto treba uključiti kakvo će poslovanje biti u budućnosti, a ne samo trenutne pokazatelje.




ode viro prema ca 250…

[lol] [lol] [lol] [lol] zadro prodao svoje dionice po 1200 i onda se spusti na 250 Kn, moraš znati da se u bilanci skriva dobit, da se vrše ulaganja i da sve to umanjuje dobit………. I da će opeti kupovati te iste dionice samo jeftinije i opet ciklus ide….

[/quote]
i čemu se smiješ?
targetu?
hehe…

p.s.
aj prodaj dok ti je još vrijeme.
[/quote]

Treba znat kad prodat a ovi koji su sad prodavali na -5% su pušing….dobrim djelom jer
se samo uzdaju na forumske spike….


@ Croman

Vjerojatno se i FA dionice promijenio, zato je pala. Kad pričamo o FA, naravno da tu isto treba uključiti kakvo će poslovanje biti u budućnosti, a ne samo trenutne pokazatelje.

U navedenom slucaju se FA te dionice nije drasticno promijenio ali do pada je doslo.
Slicno se desilo par puta sa svedskim Ericssonom:raport i izvrsan resultat i 12% pad koji je sledio.

Cijene se baziraju i na ocekivanja i i psihologiju,fa dio je samo jedan od vise.

naravno da je plus imati znanje FA jedne dionice….

New Report

Close