Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oprez – podizanje indeksa uz mali promet!

Evo predlažem da pratimo 2 dionice ( nemam niti jednu) – DLKV koji je pokazao dobar FI i VIRO koji je pokazao slab FI, pa da vidimo da li ima ikakvog odstupanja u grafovima.

Ako se nekom od tehničara da.



o.k. osobno nisam 100% u dionicama ,ali me zanima misljenje iskusnih tehnicara.hvala svima na odgovoru.
jos kad bi se ocitovali zli prorok,croman,mmm,…super

Ne isplati se da svako toliko trazite moje "ocitovanje"

Analiza nema vise sa moje strane !

[/quote]
molim da kazete kad sam to svako malo trazio vase misljenje?
mozda mislite simpaticni covjece da smo svi mi bob rok.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


KAd smo već DLKV načeli, osim 50% većih prihoda, ne samo povećanja dobiti :

"… U zadnjem kvartalu se očekuje značajan rast prihoda i dobiti, pogotovo inozemnih prihoda vezanih za realizaciju inozemnih infrastrukturnih projekata izgradnje energetske strukture u Albaniji, Norveškoj, Kazahstanu te Bosni i Hercegovini…"

Inaće nemam DLKV. Milsim da nije deplasirano kombinirati FA i TA čak i ovdje, FA će vam reći što kupiti, a onda će vam vlad reći kada to kupiti.

usporedba Crobexa i Dalekovoda pokazuje da nema rasta DLKV bez Crobija

viro-koja katastrofa od izvještaja.

p/e ttm (pri 480 kn): 697!!

aj, bar nije gubitaš…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Malo klasicne TA da nije sve EWT dajem sliku SP koji je bio u kanalu 1,kada je probijen taj kanal dno se izracuna vrlo jednostavno,uzme se visina kanala na taj dan te se oduzme sa tockom proboja onda se razlika oduzme sa bodovima u tocki proboja.

Primjer dana 06.10.2008 broj bodova u najvisoj tocki kanala je iznosio 1330
tocka proboja na SP na taj dan je iznosila 1090 bodova.Znaci 1330-1090 jednako je 240 zatim se 240 oduzme od 1090 i dobijete target od 850 bodova.Da se podsjetimo dno je bilo 840.

Prognoza za iduce razdoblje govori nam da se stvorio novi kanal 2 koji sam prikazao na slici.Posto je taj kanal 2 tek stvoren ili je jos u stvaranju jer mozda nisu odradjene neke tocke ovog novog kanala treba biti oprezan i pratiti razvoj na tom novom kanalu.

kratkorocno sam bikovski raspolozen za SP

SAM PROTIV SVIH



KAd smo već DLKV načeli, osim 50% većih prihoda, ne samo povećanja dobiti :

"… U zadnjem kvartalu se očekuje značajan rast prihoda i dobiti, pogotovo inozemnih prihoda vezanih za realizaciju inozemnih infrastrukturnih projekata izgradnje energetske strukture u Albaniji, Norveškoj, Kazahstanu te Bosni i Hercegovini…"

Inaće nemam DLKV. Milsim da nije deplasirano kombinirati FA i TA čak i ovdje, FA će vam reći što kupiti, a onda će vam vlad reći kada to kupiti.

usporedba Crobexa i Dalekovoda pokazuje da nema rasta DLKV bez Crobija
[/quote]
aii VIRO je već davno kažnjen zbog FI, padao je više od Crobexa

croman moze analiza dlkv,viro?
unaprijed hvala.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

cROBI , DLKV I VIRO

ode viro prema ca 250…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ode viro prema ca 250…

uslovno ili ( ako padne ispod 480 1.target 230 kn)?

Procjena astrologa, pa da vidimo oće li bit blizu.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

New Report

Close