Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedno retoricko pitanje za tehnicare:
da ste 100% u dionicama na danasnji dan koja bi vam bila strategija?

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Evo pisem ponovno jer mi prethodni post misteriozno nestao… [undecid]
Vlad
aj probaj napraviti analizu sljedeceg slijede dogadjaja

Dakle, i ja mislim da jos nismo dovoljno pali…no
uzmimo u obzir izbore koji slijede u americi …
Ak Obama dobije ( a ja mislim da je to neupitno ) moglo bi se desiti da se vrati povjerenje u bankarski sustav i da nakratko napravimo uzlet…(sto bi znacilo Crobex do 2850 )…
e sad…iz nekih clanaka na netu vidi se da Obamini sljedbenici imaju mozda nerealna ocekivanja..
Jucer je na TV bila emisija o tome kak je Bush kad je dosao na vlast preuzeo od Clintona upravu sa pun k…visak para, a sada ostavlja nasljedniku duplo vise dugova…
zato mislim da ce kad dodje na vlast Obama morati obavjestiti svoje birace da bas i nije lak posao pred njim…sto ce naravno dovesti do pada americke burze ili zadnjeg pada prije dugog oporavka, kako njihovog tako i naseg

Dakle interesira me tvoje misljenje , dakako i ABU Ali-evo i Cromanovo o tom scenariju….dakle jel moguce i koji bi se tada…otprilike targeti stvorili?!
Hvala unaprijed….
ps. ajmo vratit ovu temu na pravi smjer….TA

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


jedno retoricko pitanje za tehnicare:
da ste 100% u dionicama na danasnji dan koja bi vam bila strategija?

Ja sam taj i tehnicki cekam….
ps..znas kad cucku velis "Mrtav".. [lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


jedno retoricko pitanje za tehnicare:
da ste 100% u dionicama na danasnji dan koja bi vam bila strategija?

odmah prodao 50%, jer korekcija nije dovršena.
s ostalih 50% čekao mogućnost nepravilnog flata i rasta iznad sadašnje razine.
ako se to ne bi desilo, a grobi pao ispod 2018, prodao i ostatak od 50%.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ovo mi sve vise lici na 08 mj mali prometi stagnacija ni vrit ni mimo mada mislim (ali ipak pitam) dali tehnički gledano je jako bitan promet u kunama recimo 120 milja ili je vazniji promet kolicine dionica , jel sto dublje idemo sve su mi onakvi prometi od 150-200 milja nestvarniji mada po crnom petku vidi se da je moguce i da se ima


ja ću svoje škrabotine ipak ostavljati ovdje.
jer kombiniram ewt, moje formacije i indikatore.
to što je ponekad ewt mikro analiza jedinio prezentirana na grafu ne znači da su formacije i indikatori zapostavljeni.
naprotiv.
upravo sada neke dionice (npr. tisk) imaju odrađene prijelomne točke formacija.
a indikatori gotovo svih dionica su bez kupovnog signala.

[/quote]

Jasno je da je promet izražen u kunama vrlo nepouzdan podatak, i samo je dokaz nezrelosti našega tržišta. Tome bi burza i regulator već jednom trebali stati na kraj. Volumen izražen u broju protrgovanih dionica jedini je vjerodostojan podatak. Ostalo je mazanje očiju.

Scio me nihil scire

p.s.
pošto nema velike razlike između sadašnje razine i 2018, mogao bi se čekati i pad ispod 2018 kao signal za prodaju…
ali, onda je počesto panika na velikom volumenu pa ne uspiješ prodati po koliko si mislio…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad , predhodni target za DLKV nije bio uvjetovan ( 1. 370 – 2. 280 ) dali oni ostaju ,dali je 260 treći target ? [huh]

@nana
sada želim uzeti max rezervu (5% proboja).
ako se to desi, možeš slobodno računati s 260 kao 1. targetom.
u tom slučaju 2. i 3. ne vidim- možda taj 1. bude i posljednji.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


jedno retoricko pitanje za tehnicare:
da ste 100% u dionicama na danasnji dan koja bi vam bila strategija?

nisam tehničar,ali da mi netko javi da će padati prodao bih,a ako će rasti kupio bih,to je sva bitna tehnika na ovoj burzi barem za sada,dok se ne vrate stranci,ulagači u fondove,predsjednici uprava i uprave,političari,zastupnici i naravno interventni,jer kako inače objasniti da se držimo prilično daxa,oni ovaj tjedan sa 4104 na današnji evo 4873 a mi ko ukopani, pa toliko mali,izolirani i jadni ipak nismo bez obzira što bi to neki vrlo rado vidjeli,ako je 5 mlrd stiglo za Inu,pa sa 10% bih se bar poigrao na ovim razinama,a mi nismo još ubacili ni 250 mil.od toga,ili je nemir ili je strah,ali bilo što bilo čarape su prevladale,ide zima,tu nešto ne štima

vlad, dali to znaći da su se pojavile nove okolnosti i na ostalim dionicama za koje si dao targete predhodnih dana;(ATPL,BLJE,JDPL,LEDO,TISK,KOEI,INGR,THNK,ATGR,DDJH,ERNT,PTKM,HT,LKPC,DLKV,ULPL,INA,IGH,
VIRO,TNPL,IPKK,PBZ)
zaista si ih isipao ko" iz rukavava [lol]

..Eto…to volim. Konkretan odgovor na postavljeno pitanje sa jasnim objašnjenjem.Stotka od mene…



jedno retoricko pitanje za tehnicare:
da ste 100% u dionicama na danasnji dan koja bi vam bila strategija?

odmah prodao 50%, jer korekcija nije dovršena.
s ostalih 50% čekao mogućnost nepravilnog flata i rasta iznad sadašnje razine.
ako se to ne bi desilo, a grobi pao ispod 2018, prodao i ostatak od 50%.
[/quote]
[proud]

@ nana

Čekaj FI za DLKV u svakom slučaju ako imaš dionicu.

New Report

Close