Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vlad1111
..u ovom slučaju 1.target bi bio 1976 ?


@moller
samo sam rekao da korekcija nije gotova.
ni u USA, ni kod nas.
glede keša: kako tko voli.
ja još ne kupujem.

ok,slažem se,tko ne može sebi priuštiti gubitak,neka miruje i to nije loše,manji rizik,sigurniji dobitak,ali taj petak i pon.utorak su bili razlika 50%, rizično da,ali puno više od 30% od 15.4. sve je dobro vidjeti,analizirati,čuti,izračunati ali odluka dolazi nakraju i svatko donosi svoju na osnovu svih ostalih svojih stanja,mogućnosti,sklonosti i stoga nije jednostavno na sve primjeniti isto,da je tako,baš me zanima kako bi onda izgledali grafovi,samo + ili – ili ravna crta i nema gubitka niti dobitka


10:03h
Crobex 2168 bodova.
Fibbonaci podrška 2153.

Khm…:-)


i još nešto, vlad kao cromanov učenik, pokušava nešto što se ne može naučiti preko noci, cromane legendo, jedini si od svih koji nesto zna o EWT

Nije niko moj ucenik(vjerujem da Vlad ima svoju strategiju analiziranja(to preporucujem svima).

Nije da sam ja "neko koji nesto zna o EWT" …moguce neko koji puno zna o Ewt
[proud]

Steta je da se ovde pise kako se pise…nista dobro od toga…za nikoga

*Darkus:odgovor: onaj graf prikazan na 1316 je po meni tocan…pitanje kakav razvoj/formacija ce biti od 5 vala (ath)…smatram da se ga treba pratiti i videti

@vlad

***obrisano***

reci, ima li kakvih novih breakouta za ATPL, DDJH i HT?

Vidio sam da je popularno od tehničara u zadnje vrijeme ismijavati fundamentaliste.

E pa ekipa, na razvijenim tržištima na duži rok fundamenti se poštuju, i postoji pravilo da dionica firme koja povećava prihode i dobit raste. Ko će ulagati na burzu gdje se to pravilo ne poštuje, nitko, tako da na duži rok bez poštivanja funamenata i burza je osuđena na propast.

Evo dajite jedinice, ali bez poštivanja FA i vama je uzaludan trud svirači.

*Darkus:odgovor: onaj graf prikazan na 1316 je po meni tocan…pitanje kakav razvoj/formacija ce biti od 5 vala (ath)…smatram da se ga treba pratiti i videti

znači točan je do ATH a ABC korekcija nemora da onog oblika.možda niti A nije dovršena…

***obrisano***

a sada moram braniti cromana.
možda vam je i pisao svašta o meni na mail svojevremeno.
tada su moje analize bile isključivo fundirane na klasičnoj TA (iako smatram da sam i onda prilično dobro "gađao neke stvari, npr dno u 4. mjesecu).

no, nakon toga sam:
– prilično dobro probavio ewt (na svoj način);
– otkrio nov način rada s geometrijom grafova (pomoću kojeg "pucam" targete).

znam da je croman prepoznao moj napredak u znanju, kao i uspješnost u predviđanju targeta.
uostalom, to se da izčitati iz pm-ova koje smo razmijenili.

zato ga nemojte napadati za pm-ove od prije više mjeseci…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

2164 trenutni otpor prema gore.

@Krikman
Imamo jako sličan pogled na situaciju (100).

Prilažem i sliku uz prvi post. Za sada se gibamo u okvirima ovih pretpostavki.
Pozdrav.


*Darkus:odgovor: onaj graf prikazan na 1316 je po meni tocan…pitanje kakav razvoj/formacija ce biti od 5 vala (ath)…smatram da se ga treba pratiti i videti

znači točan je do ATH a ABC korekcija nemora da onog oblika.možda niti A nije dovršena
[/quote]
da.
korekcija može trajati jako dugo.
ali i ne mora.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@vlad

***obrisano***

reci, ima li kakvih novih breakouta za ATPL, DDJH i HT?


glede dlkv, samo ću kazati da je 260 vrlo interesantna brojka (u slučaju pada ispod ca 480).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close