Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo ako nekoga zanima


Zašto su podaci od 28.10.?

Da hoće već pasti na 1850-1900 pa da završi ta agonija. Barem što se mene tiče.


Da hoće već pasti na 1850-1900 pa da završi ta agonija. Barem što se mene tiče.

Zar nije 1.735 (1.600 – 1800)!?



evo ako nekoga zanima


Zašto su podaci od 28.10.?
[/quote]

zato što je newsletter od 28og.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

Duplo dno trend je trebao da se promjeni
http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom
[/quote]
duplo dno: ti se samo možeš NADATI da će se desiti. ali, poslije njega slijedio bi opet pad.
ewt analiza koju sam stavio: kaže da korekcija SIGURNO nije gotova.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

molim neka neko prokomentira je li ovo brojanje valova ispravno
ako je – tada je ova ABC korekcija dugogodišnjeg bull marketa GOTOVA
bitno je čitanje zadnjegCvala
uočite 2. niži vrhič ispod nivoa točkeB -to je završio 2. val u C
veliki 3.do 14. 04. pa 4. u maju i finalni pad sada

MOLIM NEKOGA DA PROKOMENTIRA, ali meni se sve više čini da je globalno GOTOVO
HVALA I POZDRAV




ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

Duplo dno trend je trebao da se promjeni
http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom
[/quote]
duplo dno: ti se samo možeš NADATI da će se desiti. ali, poslije njega slijedio bi opet pad.
ewt analiza koju sam stavio: kaže da korekcija SIGURNO nije gotova.
[/quote]
Vlad kada kažeš korekcija vjerojatno misliš na impuls da nije dovršen ovog vala?
Jer na grafu piše da korekcija nije gotova. Hvala.


Ljudi, molim vas sve lijepo da na ovu temu postate ISKLJUČIVO sadržaje vezane za tehničku analizu! Potrošio sam sat vremena čitajući gluposti nevezane za temu, zbog istog sindroma sam i prestao pratit sve ostale teme.

Btw skužio sam pojavu kad se na forumu počne pisat dnevno 10-20 strana o nekoj dionici bježi van iz nje (zadnje se to desilo na ATPL – i pala sa 2400 na 800). Obzirom da se to zadnjih dana dešava ovdje, šta zaključiti? Da je previše ljudi počelo pratiti TA pa da treba učinit suprotno, tj. vratiti se principu dugoročnog ulaganja u podcijenjene dionice?


Svaka ti čast! Napokon jedna pametna. Staro je pravilo da u razdobljima rasta treba gledati fundamentalnu analizu a u razdobljima pada tehničku analizu. Dolazi vrijeme da opet počnemo gledati fundamentalnu analizu.

SP500

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@DARKUS
ne gledam toliko veliku makro sliku.
na temelju mikro slike dolazim do zaključaka.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@darkus,
sto se tice zavrsetka grafa,
u igri su tri kombinacije sadasnje korekcije koje je ekipa raspravljala na forumu, 1) ova nacrtana da smo u c, 2) da smo u 3 od a ili 3) u 5 od a. pod 1) ako smo u c mozes imati kraj ali i nastavak – slozenu korekciju, pod 3) ako smo u a, isto se stvari mogu razlicito razvijati sharp – zigzag ili veci broj mogucnosti sideways korekcija. izgleda da je ewt puno teze odredljiv u korekciji zbog velikog broja mogucnosti nego li u motive valovima.

zar nije mogučnost pogreške veča na mikroslici
vidi itrajanje prijašnje ABC korekcije
ova bi u ovim vremenima trebala biti i krača, mada mi se C korak čini preplitak ali sve se da prebrojati

New Report

Close