Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bio bih vrlo zahvalan kad bi netko poslao PE Crobexa na današnji dan, i DJI na jučerašnji,čisto radi usporedbe da li smo podcijenjeni ili pak precjenjeni.

Evo ako će ti pomoći ali ja mislim da likvidnost dionica i fokus kapitala u USA opravdava viši P/E njihovih indeksa.

indeks – p/e – pozitivni p/e
DOW 11,30 11,30
NASDAQ 27,68 15,76
S&P 20,41 11,98
NIKKEI 9,96 9,79
ATX (AUSTRIJA) 4,96 4,92
DAX (NJEMAČKA) 9,38 9,27
FTSE (ENGLESKA) 6,98 6,75
BELEX (SRBIJA) 7,96 6,29
WIG20 (POLJSKA) 5,46 5,45
BUX (MAĐARSKA) 4,60 4,59
BET (RUMUNJSKA) 4,79 3,66
BG40 (BUGARSKA) 9,83 9,79
NTX (CEE REGIJA) 5,01 5,01
CROBEX 7,19 7,18

h&s moguc na DOW i S&P….sto bi znacilo up!!
ovdje se lijepo vidi
http://finance.google.com/finance

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ako ti nesto pomaze izvoli.

Iz kojeg programa su izvađeni ovi grafovi ?
[/quote]
Teletrader

..ups lapsus jpg,sorry!

večina je ljuta štosenisu ostvarili targeti, čekajte možda nažalost bude u drugom krugu,
šalu na stranu, rekli bi stari, ali pustite tehničare da rade i pište na drugim temama o FA i drugim pokazateljima, čitamo mi i to


..ups lapsus jpg,sorry!

Ma kakav lapsus,sve za 5. i ja vidim odbijanac na okruglo 2000 bodova,i duplo dno. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Poanta je da to nije TA………

Ne znam kakva je politika ovog foruma, ali na velikoj većini foruma je trollanje zabranjeno i kažnjava se, a takvi postovi se brišu. Moderatori? A ovo je očito trollanje, jer VelikiDasa se pravi blesav, ali zapravo samo provocira. A ako nekim slučajem stvarno ne kuži da TA ne ovisi direktno o poslovanju firmi, onda lijepo na stranicu br. 1 ove teme i polako upijati znanje. A sada jedinice. [thumbsup]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Decki jednostavno je nasi veliki igraci se nece zaletavati u kupnju nego cekaju sigurniju potvrdu iz vana da se sizuacija stabilizirala.

Ceka se promet preko 150mil. a on naravno nece doci na ove cijene.

Na grafu je drugi pokusaj slaganja ewt valova na crobex u nazad 10 godina, ovaj put sam valjda ispostovao osnovno (hijerarhiju, strukturu i pravila). Imamo dvije ciklicke, izmedju dvije primarne i normalno izmedju sest intermediate korekcija. Bodu oci razine korekcija 2002-2003 i 2005, ali pravila (@Mig, jos jednom hvala) me tjeraju na ovakvo brojanje. U tablici je analiza svih korekcija. Za prvu ne znam dno prethodnog impulsa. Pad ukupne vrijednosti ocekivano se smanjuje od visih prema nizim korekcijama. Pad prema vrijednosti zadnjeg impulsa se uopce ne okuplja oko fibo brojeva koji bi se tu trebali se javljati s vecom vjerojatnoscu. Trajanje korekcija se takodjer smanjuje od visih prema nizim korekcijama kao i pad ukupne vrijednosti. Sadasnja korekcija je rekorder, 13 mjeseci i jos traje. Na duzinu i dubinu korekcija osim razina, trebala bi utjecati i priroda (sideways ili sharp) korekcije.

evo ako nekoga zanima

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



Decki jednostavno je nasi veliki igraci se nece zaletavati u kupnju nego cekaju sigurniju potvrdu iz vana da se sizuacija stabilizirala.

to je jedna i jedina istina,a taj signal je današnji od amera BDP…ako bude u suglasju sa očekivanim 0,5 ili bolje.letimo u nebo i mi sa njima sutra ali ako bude loše….slobodni pad do 1700 kod crobija…eto tako nekako,mislim barem,šanse su 50-50 pa se kockajmo [thumbsup]
[/quote]
Dakle BDP USA je bolji od očekivanih,zeleni se i to već konstantno,USA ali i cijeli svijet..
kod nas mirovinci čekaju ko zapete puške….pokušavaju umrtviti tržište i srušiti ga još 20%,ali neće ići lako.Vlad1111 je predvidio mogučnost rasta do cca 2850 pa nazad….osobno mu veoma vjerujem,,,nekako se i meni čini da mi moglo tim tragom,pozdrav


Decki jednostavno je nasi veliki igraci se nece zaletavati u kupnju nego cekaju sigurniju potvrdu iz vana da se sizuacija stabilizirala.

Ovo kod nas je sve ludo, mali ulagači akumuliraju a veliki čekaju potvrdu da krenu u kupnju?! [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close