Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TunaSalad:

što god bilo, fajl ne valja.

Meni radi.


Ovaj radi, prvi nije radio

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

ako danas zatvorimo iznad 4010 uz volumen iznad 75 milja, vjerojatno imamo signal obrata…
no, sumnjam u ovih 75 milja prometa…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ako danas zatvorimo iznad 4010 uz volumen iznad 75 milja, vjerojatno imamo signal obrata… no, sumnjam u ovih 75 milja prometa…

Sumnjati znači ponekad biti u pravu!

4011, ali 75 milja[shocked]


4011, ali 75 milja[shocked]

pro tome sam mislio na akciju nekih fondova, dakako…
ako ista izostane, rješenje se prolingira.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

još uvijek ništa riješeno.

samo neka ameri barem kratkoročno odu iznad 12800.
pa ćemo mi preko 4270, nadam se i do 4600.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Gledajuci stare analize/slike evo i ova Nasdaq analiza sto je bila na croman.se i vjerovatno mnogi su vidjeli ali mozda nisu onda shvatili. Analiza je od oktobra 2007 godine!
Danas se to lakse razumi ….

Nisam pratio jeli netko napisao ali po meni je najvaznije dno DJIA koje je bilo na 11740 bodova. Nize od toga nece to sigurno. E sad, danas bi trebalo zavrsiti oko 11900, a u ponedjeljak prijeci razinu 12000 i vise nebi trebalo ispod toga. Ocekujem rast do razina 13000-13400 gdje ce biti dosta previranja ali ide to i dalje. Sto ce biti sa Crobexom u ponedjeljak tesko je reci ali mislim da ce opcije u SAD-u rasti, tako da bi i Europa mogla biti u blagom plusu ili stagnirati.

Cromane pratio sam tvoje analize i mogu reci da sam bio poprilicno skeptican…ali sada kada je nasdaq dosegao razinu o kojoj si pricao i kada se crobex vrti takodjer oko razine koju si napomenuo kao mogucu prekretnicu trenda poceo sam da vjerujem tvojim EWT analizama…neznam, vrijeme ce pokazati sta ce biti dalje…ali za ovo dosada moj duboki naklon…pozz

Pametan covjek uci na tudjim greskama, a glup na svojim


Gledajuci stare analize/slike evo i ova Nasdaq analiza sto je bila na croman.se i vjerovatno mnogi su vidjeli ali mozda nisu onda shvatili. Analiza je od oktobra 2007 godine!
Danas se to lakse razumi ….

Svaka čast kolega Croman na prognozi. Nisam ni mislio da bi mogao toliko pasti nasdax a niti crobex ,ali desilo se. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Nisam pratio jeli netko napisao ali po meni je najvaznije dno DJIA koje je bilo na 11740 bodova. Nize od toga nece to sigurno. E sad, danas bi trebalo zavrsiti oko 11900, a u ponedjeljak prijeci razinu 12000 i vise nebi trebalo ispod toga. Ocekujem rast do razina 13000-13400 gdje ce biti dosta previranja ali ide to i dalje. Sto ce biti sa Crobexom u ponedjeljak tesko je reci ali mislim da ce opcije u SAD-u rasti, tako da bi i Europa mogla biti u blagom plusu ili stagnirati.

Znaci li kolega da ocekujemo crobex prema 5000[huh]


Cromane pratio sam tvoje analize i mogu reci da sam bio poprilicno skeptican…ali sada kada je nasdaq dosegao razinu o kojoj si pricao i kada se crobex vrti takodjer oko razine koju si napomenuo kao mogucu prekretnicu trenda poceo sam da vjerujem tvojim EWT analizama…neznam, vrijeme ce pokazati sta ce biti dalje…ali za ovo dosada moj duboki naklon…pozz

Croman je jedan od rijetkih koji je sa visokom razinom preciznosti predvidio događaje (bar zasad). I to bez ikakvog bullshita i interesa. Nadam se da će i dalje tu i tamo dati još koju analizu na forumu i na blogu, te komentirati događaje. Ovakvih forumaša nikad dosta. Nažalost teško je uočiti dobre forumaše koje malo pišu od svih korisnika koji su s par tisuća postova rekli manje nego croman u samo jednom. Forum je time postao prezagušen.

BTW shvaćam da se takvo stanje može dobro unovčiti, pa ovakve (besplatne) analize u kojima je raspon indexa izuzentno dobro pogodio smatram poklonom i mogu se jedino nadati da nećeš prestati s istima.

Hvala i pozdrav!

New Report

Close